Munka Jelentkezés

Fancy

Újonc
2020. 08. 24.
1
0
V4 karakter
Serafin Payne
LV karakter
Olivia Ritter
cb31a0b5102b8480aa08bccef622cb64.gif

=== IC ===
Teljes név:
[Olivia Ritter]

Születési helye,ideje:
[1996.10.02]
Anyja leánykori neve:
[Seraphine Ritter]
Jelentkező telefonszáma:
[+38-76-611-4247]

Jelentkező személyigazolvány másolata:
[Személyigazolvány másolata]
Jelentkező jogosítványának másolata:
[Jogosítvány Másolata]

Melyik szolgáltatásunkra szeretne jelentkezni:
[ Személyszállításra és Autómentésre egyaránt ]
Van-e bármilyen tapasztalata a személyszállítással vagy vontatással kapcsolatban?
[ Nem ]
Dolgozott már hasonló vállalatoknál? Ha igen, hol:
[nem]
Tud-e csapatmunkában dolgozni?
[ Igen ]

Kérem jellemezze magát 10 mondatban:
[Kis vidéki városból érkeztem, gondolva arra, hogy itt új életet tudok kezdeni. Édesapám több, mint 10 éve foglalkozik autómentéssel, és kiskorom óta tőle tanulok mindent. Édesanyám szakács egy kis benzinkút melletti kifőzdébe.Nem voltunk sose gazdagok, de semmi panaszkodni valóm nincsen, jól élünk. Édesapám miatt mindig is nagyon érdekeltek az autók, és az autókkal való foglakozás. Nem is tudom a jövőmet, úgy elképezelni, hogy nem autókkal foglalkozok. Szeretek együtt dolgozni az emberekkel. Kommunikációs képességeim erősek, mindenféle embertípussal tudok együttdolgozni, tudok kezelni mindenféle ügyfelet, úgy, ahogy azt kell.
Nem tartom magam munkakerülőnek, próbálok arra törekedni mindig, hogy a munka ellegyen végezve precízen, független attól, hogy könnyen megy, vagy nehezen. ]


=== OOC ===
Hány éves vagy?
[20]

UCP Előéletről kép:
Előítéletről kép
Mennyi játszott perced van a SeeMTA LV szerverén?
[2105]

Használsz-e Discord alkalmazást?
[Igen]

Írj magadról 3 - 3 jó és rossz tulajdonságot:
[Jó: Amit leírtam bemutatkozásnak, abba található való életbeli igazság: Tényleg autómentéssel fogalkozik édesapám és én is a valóéletbe, emiatt is kezdtem el részben a játékot.Szeretek emberekkel együtt dolgozni, és jónak tartom a kommunikációs képességeimet. Viszonylag sokat játszok a játékkal, minden nap szinte fent vagyok.
Rossz:Kicsit hamar felkapom a vizet, pár dolgon. Türelmetlen vagyok. Ha ideges vagyok felemelem a hangom.]


Jelentkező aláírása:
Olivia Ritter
 

Lőlő LV

Újonc
2023. 09. 23.
62
8
Budapest
V4 karakter
Steven Brannan
LV karakter
Michael Brannan
Tisztelt Olivia Ritter!
Értesítem hogy a vállalatunk vezetősége az önéletrajzát feldolgozta, és együttes döntés alapján:

Elfogadta!

A napokban felfogjuk Önnel venni a kapcsolatot, a megadott telefonszámon.

További szép napot kívánunk!