Muhsin Khaliq jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

tionej

Újonc
2024. 04. 07.
10
71
V4 karakter
Muhsin Khaliq
kisvonal.png


Nemzeti Adó- és Vámhivatal

Jelentkezési nyomtatvány

kisvonal.png


OOC információk:



| Hogy hívnak? |

-Boti-

| Hány éves vagy? |

-Most töltöttem a huszat.-

| Mióta játszol a SeeMTA v4 szerverén? |

-2023.06.23.-án regisztráltam, utána pedig volt egy nagyobb kihagyásom egyéb tényezők miatt. Ezelőtt nagyon sokat játszottam még régebben a SeeMTA v2 szerverén. LV-n is elég sok percet töltöttem a szerveren 1-2 évvel ezelőtt, de végül abbahagytam.-

| Hány játszott perced van a szerveren?

- Olyan 4100-4200 környékén vagyok most.-

| Az előző neveidről egy kép [UCP]: |

-Direkt egy friss karaktert szerettem volna a frakcióhoz, ezért teljesen új ez a karakterem (edit: azóta elfogadva). ( -

| Voltál már AdminJail-ben? Képpel támaszd alá az állításod! [UCP] : |

-Nem voltam. -

| Voltál már kitiltva a szerverről? Képpel támaszd alá az állításod! [UCP] : |

-Nem voltam. -

| Milyen frakciókban voltál eddig a szerveren? - Miért léptél ki, ha voltál? |

-A v4 szerverén még nem voltam frakcióban, de van tapasztalatom más szerverekről, a rendvédelmi szerepjátékot illetően. (ha ez számít, gondoltam megemlítem) -

| Nálunk követelmény hetente minimum 800 perc szolgálati idő teljesítése. Számodra ez teljesíthető? |

-Szerintem a dupláját is tudom teljesíteni, és ami még egy pluszpont lehet, az az, hogy tudok koradélutáni órákban is aktív lenni, illetve olyan időkben amikor még nincsen kifejezett csúcsidő a szerveren.-

| Milyen OOC indokból szeretnél a frakció tagja lenni? |

-Szeretnék a szerveren is rendvédelmi tapasztalatot gyűjteni és minőségi roleplayyel hozzáadni valamit a frakcióhoz. Azért a NAV, mivel itt még valamivel lazábbak az OOC követelmények, ami a játszott perceimnek még csak-csak megfelelő. Továbbá szerintem megvan a kellő szerverismeret is, régi SeeMTA-s múltamat illetően. Mindig is tetszett a rendvédelmi szerepjáték, úgy érzem itt kitudnám magam próbálni és nem csak egy ugrófaként tekintenék az FK-ra, hanem hosszútávon szeretnék tagja lenni.-

| Rendelkezel TeamSpeak 3 klienssel, Discorddal és működő mikrofonnal? |

-Igen, mindkettővel rendelkezem.-

kisvonal.png


Jelentkezési lap IC része:



| Születési neve: |

-Muhsin Khaliq-

| Születési helye, időpontja: |

-Los Santos, All Saints General Hospital, 2001.08.05.-

| Telefonszáma: |

-+38-76-272-5472-

| Ön büntetett előéletű? |

-Büszkén kijelenthetem, hogy még nem kerültem be egy nyilvántartásba sem és büntetlen előéletű vagyok.-

| Mit gondol, mi a feladata egy pénzügyi nyomozónak? |

-Elég nagy feladatkört fed le egy pénzügyi nyomozó munkája, általános munkakörök legelső sorban a pénzügyi csalás, pénzmosás és sikkasztás kiszűrése, számlák és engedélyek ellenőrzése valamint a társszervekkel való együttműködés, hogy csökkentsék a városban való bűnözést. Mivel sok különböző alosztály és egység van, ezért különböző feladatokat látnak el különböző állományi tagok.-

| Amennyiben valaki meglopja az államot, milyen bűnt követ el? Definiálja mit jelent! |

-Legtöbben csak úgy ismerik ezt a fajta bűnt, hogy adócsalás vagy költségvetési csalás. Ha mondjuk egy cég nem írja le az egész bevételét, úgy kevesebb adót kell fizetnie, tehát adót csal. Ha hamis információkat ad meg egy adóbevallásnál, ugyanúgy költségvetési csalásnak minősül. Ha egy cég vagy üzlet nem ad számlát, az is bűncselekményt követ el. Ezeket az eseteket legtöbbször bírsággal vagy börtönbüntetéssel szokták jutalmazni ha rajtakapják a tettest/tetteseket.-



kisvonal.png


 
Utoljára szerkesztve:
  • Fire
Reactions: foefeezykupak

Kees

No money no funnny.
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
664
408
V4 karakter
kees.venturas 🏆
LV karakter
kees.venutras🏆
Vezetőség válasza:
Gratulálunk! Örömmel értesítünk róla, hogy a jelentkezését a Nemzeti Adó- és Vámhivatal vezetősége elfogadta.
Team Speak 3 meghallgatás időpontjai:
- 2024.04.27. {Szombat} - 18:00
- 2024.04.28. {Vasárnap} - 15:00
- Amennyiben nem megfelelő az időpont, írj privát üzenetet [ITT].
- Ajánlatos a meghallgatás előtt elolvasni a Szabályzatot, és a tananyagot!
 
  • Imádom
Reactions: tionej
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.