Mülbauer Kevin Jelentkezési Lapja A See City Car Service-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
512
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Mülbauer Kevin ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2017-08-01 01:20:49-én regisztráltam a szerverre. Azóta kisebb-nagyobb kihagyásokkal játszok. Jelenleg Körülbelül 59.000 játszott percem van. ~

Hányas szintű vagy?
~ 34 ~

Hány éves vagy?
~ 16 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Voltam persze. ORFK, Honvédség, OMSZ, NAV. ORFK-ból kiléptem, mégpedig a közösség miatt. Ez még tavaly Áprilisba volt. Körülbelül körülbelül 2 hónapot voltam bent. Honvédségből, pedig családi okok miatt nem voltam elérhető, így kirúgtak. Ez még az ORFK előtt volt. Ott sajnos csak 3 hetet voltam a Frakció tagja. OMSZ-ből kiléptem kicsit kevesebb mint 2 hónap után, a távozásom indoka, meguntam a Frakciót. Nav-ból igazából azért léptem ki mert meguntam a Frakciót egy kicsit, valamint ki akartam próbálni egy másik Frakciót, jelen esetbe az SCCS-t. Több mint 3 hetet voltam bent a Frakcióba. Biztosíthatok mindenkit hogy ezt a Frakciót nem egy átjáróháznak tekintem. Ha kapnék egy esélyt hogy a Frakció tagja legyek, több hónapot szeretnék bent maradni. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Új embereket megismerni. Megismerni a szerelő szemszögéből a SeeMTA V2 világát. Igazábol nem árt ha új emberekkel ismerkedek, új frakciókat próbálok ki, tehát kipróbálnám ezt is. Meg egyébként elég jókat hallottam a Frakcióról. Edit: Igazából én egy olyam ember vagyok akinek ha adnak egy *munkát* amit meg kell csinálni azt rendesen meg is fogom csinálni. Ezzel arra akarok kilyukadni, hogy elérhető leszek sokat természetesen duty-ba és normálisan fogom csinálni a dolgomat. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen, rendelkezek mind a kettővel. Sőt a TS-t minden nap használom, tehát elérhető leszek ott is. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Hétköznaponta 4-5-6 órát. Az iskolától függ. Hétvégén pedig 6-7-8 órát. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/S8tJjck Voltam sajnos, de érdemes végig olvasni a következő szavakat. Tehát, a bannomnak mint látható most lesz nemsokára 1 éve a pontos ideje. Valamint, a másik ban félreértés volt. Tehát semmi ok az aggodalomra, mivel nem lesz rám panasz, hiszen már majdnem 1 éve volt és azóta megváltoztam. Nagyon megbántam a tettemet, nem akartam hogy idáig jussak el hogy bant kapjak. De sajnos a múltat nem tudom megváltoztatni, én mindent megpróbálnék ahhoz hogy mindenkivel tudassam hogy nem lenne rám panasz. ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/XydGVXH https://imgur.com/a/6B8ffPs Igen, voltam amint látható. Sajnos 27 jailem van, amire egyértelműen nem vagyok büszke. Viszont mentségemre szóljon, hogy ebből 24 jail majdnem egy éve volt még a bannom előtt. Utána következő 2 jail pedig több hónapja volt. Valamint most kaptam néhány hete egy jailt. De ezekből a jailek közül 4 db. halálidő. De remélem ezek a mondatok megteszik ahhoz a dologhoz a lépéseket, hogy elhidje mindenki hogy nincs, valamint nem is lesz rám panasz. ~

~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~
Mülbauer Kevin a nevem, ugyan úgy mint Ic. 16 éves vagyok, viszont Április 3-án 17 leszek. A hobbim nagyjából a biciklizés, de horgásztam is egy évet. Most vettünk egy új Asztali Számítógépet, ami már nagyon penge (számomra legalább is). Jelenleg 10.-es (Tizedikes) vagyok. Gimnáziumba járok és egy Angol-Informatika szakra tanulok jelenleg tovább. Van egy kutyám, akivel szeretek foglalkozni. Valamint van egy Xbox 360-om, amivel néha-néha szoktam játszani. Most ebben a hónapokban megfogott a SeeMTA V2 és elkezdtem foglalkozni megint vele. Nagyon, de tényleg nagyon szeretném hogy bekerüljek ebbe a Frakcióba. Csak egy esélyt kérnék. Igazából nem hazudnék azzal hogy egy SeeMTA-s álmom válna valóra, ha bekerülnék. Köszönöm a lehetőséget, remélem tetszett mindenkinek a lapom aki elolvasta, igyekeztem a lehető legtöbb időt eltölteni vele! Ha esetleg túl sok amit írtam, kérem szóljatok és változtatok! ~
~
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.