MTA kliens és a Steam-es GTA összekapcsolása

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Brokkoli

Újonc
2023. 10. 10.
3
0
LV karakter
Rowan Kirk
Sziasztok!
Ez brutál off topic, de egy olyan kérdésem lenne, hogy arra van lehetőség, ha nekem megvan a Steamen a GTA San Andreas, és amikor el szeretném indítani az MTA-t (tehát a SeeMTA Launchert), akkor nekem Steamen számolja a játszott órákat? Tehát összekapcsolni a Steames GTA-t és a SeeMTA Launchert. Régebben erre volt lehetőség, csak ugye az MTA saját klienset kapott.
Úgy sikerült ezt ugye megoldani, hogy, az indítási opciókhoz steamen beírtam, hogy:
"C:\Users\blabla\Downloads\SeeMTA\SeeMTA Launcher v1.0.70.exe" %command%
csak ugye ez addig működik, amíg a SeeMTA Launcher fut, tehát még nem indítottad el a játékot, de ha elindítod, akkor már ez nem működik, mert nem számolja az órákat.
Igazából csak egy kérdés, most nyilván nem életbevágóan fontos, hogy ez működjön.
Köszönöm előre is a választ!
 
Utoljára szerkesztve:

Bogember

Barangoló
2020. 05. 07.
92
133
Budapest
V4 karakter
Roberto Diaz Jr
LV karakter
Roberto Diaz
Tudok erre egy megoldást
Miután elindítottad a játékot See launcherbe nyisd meg újra aztán hagyd úgy 🤣


edit: hazaértem és megnéztem, hogy nekem hogy működik és nekem akkor is trackeli a steam amikor már a játékban vagyok.
 
Utoljára szerkesztve:

Brokkoli

Újonc
2023. 10. 10.
3
0
LV karakter
Rowan Kirk
Tudok erre egy megoldást
Miután elindítottad a játékot See launcherbe nyisd meg újra aztán hagyd úgy 🤣


edit: hazaértem és megnéztem, hogy nekem hogy működik és nekem akkor is trackeli a steam amikor már a játékban vagyok.
De mit írtál be, vagy neked hogy van megoldva? Nekem amint rámegyek, hogy SeeMTA indítása ugye a kliensben, eltűnik a kliens és megjelenik a SeeMTA majd aztán a Steam befejezi a játszott órák számolását.
 

Bogember

Barangoló
2020. 05. 07.
92
133
Budapest
V4 karakter
Roberto Diaz Jr
LV karakter
Roberto Diaz
De mit írtál be, vagy neked hogy van megoldva? Nekem amint rámegyek, hogy SeeMTA indítása ugye a kliensben, eltűnik a kliens és megjelenik a SeeMTA majd aztán a Steam befejezi a játszott órák számolását.
Hát nekem az asztalon van a launcher és onnan másoltam be az indítási opcióba az elérési utat " C:\Users\xy\OneDrive\Asztali gép\SeeMTA Launcher v1.0.70.exe" és nem az asztalon lévő see launchert indítom el hanem steamen a gta:sa-t de azt gondolom te is tudod.
szóval nem a seemta mappában lévő launchert indítja el hanem azt ami az asztalon van. próbáld ki hátha működik ha meg nem akkor maradt az első ötletem, hogy nyisd meg még egyszer és azt csak tálcázd le.
 

Brokkoli

Újonc
2023. 10. 10.
3
0
LV karakter
Rowan Kirk
Hát nekem az asztalon van a launcher és onnan másoltam be az indítási opcióba az elérési utat " C:\Users\xy\OneDrive\Asztali gép\SeeMTA Launcher v1.0.70.exe" és nem az asztalon lévő see launchert indítom el hanem steamen a gta:sa-t de azt gondolom te is tudod.
szóval nem a seemta mappában lévő launchert indítja el hanem azt ami az asztalon van. próbáld ki hátha működik ha meg nem akkor maradt az első ötletem, hogy nyisd meg még egyszer és azt csak tálcázd le.
Nem tudom, neked hogy működhet, megcsináltam, de konkrétan ugyanaz történik, mint eddig.
Marad az, akkor, hogy a háttérbe megnyitom megint, mint ahogy írtad is, köszi a válaszod.
Esetleg ha valaki még tud valamit, nyugodtan írja le.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.