MSN Showroom

mason.

Targoncás FBI ügynök
2019. 01. 12.
214
413
Miskolc
V4 karakter
Aaron Denzel
msn-shoowroom.png



Sziasztok!

Ebben a topicban szeretném veletek megosztani éppen készülő, vagy épp befejezett munkáimat.
Szeretném azt leszögezni hogy most cseppentem bele a modellezés világába, így még eléggé kezdetleges a tudásom így segítőkész kritikákak szívesen fogadok.
Főként Blendert használok, de kacsingatok más felé is, illetve photoshoppot a texturákhoz.
 

mason.

Targoncás FBI ügynök
2019. 01. 12.
214
413
Miskolc
V4 karakter
Aaron Denzel
Az első úgymond komolyabb munkám egy pláza lenne. a régi közismert helyszínt vettem alapul, ami közvetlen See City plázája mellett található.

plaza-01.png

Ennek a helyszínnek remek az elhelyezkedése, illetve sok üzletnek tud helyszínt adni. nem beszélve arról hogy az alsó emelet tökéletes garázs kiépítésére.

plaza1.png


Kisebb rakodótérnek is helyet adtam, illetve fontos volt számomra hogy több helyről is megközelíthető legyen a hely, így mind a négy oldalról van bejárata. Próbáltam egy kicsit feldobni a régi San Andreasos textúrákat, hogy egy kicsit modernebb kinézetet kapjon a hely.

Pár fotó az éppen készülő részletekről, de persze mindig kap valami ráncfelvarrást, vagy éppen jön egy újabb ötlet, akkor pedig jön az újratervezés és már készül is.

plaza2.png

plaza3.png

plaza4.png
 

Aiden.

Zöldfülű
See Game Helpdesk
v4
2023. 07. 18.
184
158
22
V4 karakter
Aiden Reina
LV karakter
~
V2 karakter
~
Hali! Ismét sikerült szépet alkotni ,nagyon jó munkáid vannak. Annyi kritikát mondanék ,hogy az ATM színben világosodhatna kicsit. Szerintem egy ATM flexeléskor zavaró lehet ,hogy a vágnivaló csík fekete ,maga az ATM pedig ilyen sötét szürkés. Úgy gondolom könnyen összemosódna. Viszont tényleg nagyon fain mindkét munka ,csak így tovább!
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: Jose és mason.

Kian

⋆☆⋆
Globális Moderátor
v4
2021. 02. 20.
431
885
17
Győr
V4 karakter
Ermis Ariti
LV karakter
Archie Bailey
Cső, lesz folytatás?
 

mason.

Targoncás FBI ügynök
2019. 01. 12.
214
413
Miskolc
V4 karakter
Aaron Denzel
Sziasztok.

Következő projectemet szeretném bemutatni nektek, ami nagyjából egy kb. 30%-os állapotnak örvend. Mindig amikor belekezdek egy kisebb ötlet megvalósításába, akkor döbbenek rá hogy igazából nem is olyan kicsi, és hogy mennyi munka is tud vele lenni ha tényleg azt szeretnénk hogy tökéletes legyen.
Az itt látható képeken egy benzinkút, Park, és mellette lévő objectumnál egy tuningoló található. A benzinkút még nagyon sok munkát ígényel, de úgy gondolom kezd alakulni. Ehhez még rengeteg időt hozzátesz a vertexpaint, illetve azok a kis részletek kidolgozása amivel tényleg az összkép hatása sokkal esztétikusabb lesz. Az elkövetkező hetekben ennek a kis projectnek láthatjátok majd a fejlődését.



1.png

3.png

4.png
2.png