/msegit behozatala

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Drouser

Újonc
2020. 05. 21.
30
29
Bácskiskun
V2 karakter
Leo_Drouser
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Mark Gotti >

Ötleted:
< /Msegit behozatala >


Megjegyzés:
< Hello,Én többet szoktam hajnal es ilyen 2-5 fele fent lenne a szerveren,ilyenkor nem elérhető omsz és a player szám is minimális.Hogyha valahogy animba esel nagyon minimális az esély hogy valaki megál segíteni.Természetesen csak akkor lenne elérhető ez a parancs hogyha nincsen elérhető OMSZ.>
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Helló!
Hogy gondoltad a parancs használatát? Mit csinálna ez a parancs?
Erre van bent a szerveren az EÜ doboz, amivel egy másik játékos fel tudja szedni az éppen animban lévő társát a megfelelő RP-vel. (/felsegit )Saját magát pedig szerintem teljesen irreális felsegítenie, tekintettel arra hogy az anim egy haldoklási állapot.
 

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Ha emlékezetem nem csal ez bent volt, ki is lett véve ezek szerint. Ha az rp-t és a realizálást nézzük nem nagyon fér bele a keretbe. Nem akarok itt az irl dolgokkal dobálózni de szerintem nem a leg rpsebb szituáció felkaparni magad egy szívrohamból.
 

Drouser

Újonc
2020. 05. 21.
30
29
Bácskiskun
V2 karakter
Leo_Drouser
Helló!
Hogy gondoltad a parancs használatát? Mit csinálna ez a parancs?
Erre van bent a szerveren az EÜ doboz, amivel egy másik játékos fel tudja szedni az éppen animban lévő társát a megfelelő RP-vel. (/felsegit )Saját magát pedig szerintem teljesen irreális felsegítenie, tekintettel arra hogy az anim egy haldoklási állapot.
Szia úgy gondoltam hogy csak akkor működik hogyha van nálad egy eü doboz.Érthetően a /felsegithez 2ember kell de mivel én Amerikábol játszok a szerveren így a játékos szám nagyon alacsony és pl leesel egy kis dombról és animba esel most várhatsz 25percet hogy ujra tudjál játszani mivel hajnali 3-kor eddig sose volt OMSZ elérhető.Hogyha megkérsz admint (hogyha épp van elérhető) az a válasz h nem szedlek fel és ic ügy.
 
  • Tetszik
Reactions: Babo

Darko.

"All the time you have to leave a space"
2019. 01. 10.
885
776
17
V4 karakter
Ben Sauer
LV karakter
West Thomas
V2 karakter
Dough Thommas
Feleslegesnek tartom a bejövetelét, mivel ütközéssel nem sebződsz, az meg, hogy lövöldözöl, és azutn felszeded magad az meg inreális.
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Erre van bent a szerveren az EÜ doboz, amivel egy másik játékos fel tudja szedni az éppen animban lévő társát a megfelelő RP-vel. (/felsegit )Saját magát pedig szerintem teljesen irreális felsegítenie, tekintettel arra hogy az anim egy haldoklási állapot.
Gondolj bele. Éjjel 4 órakor, amikor nincs fent egyetlen Admin sem, és a Player nem áll meg segíteni, akkor mit csináljon? 25 perc AFK.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Viszont abba is bele kell gondolni, hogy való életben is hajnal 4-kor rosszul leszel az utcán nem fognak annyian oda menni hozzád mint délután 4-kor..
Régen bent volt a szerveren ez de nem véletlenül lett kivéve. Nem támogatom ezt! Nem régi dolgokkal kellene kompenzálni az OMSZ tagok hiányát, nem véletlen lett kivéve.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.