MrBen - Szerelő ötletek.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

vbence100

Barangoló
Támogató
2020. 08. 20.
143
225
V4 karakter
Oluwafemi_Madalitso
LV karakter
Oluwafemi_Madalitso
V2 karakter
Bence_Madalitso
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Bence Madalitso>

Ötleted:
<- Olaj csere rendszer: lehetne telepen a boxba félre rakva egy olaj gyűjtő vagy esetleg szolgálatba lépésokor az inventoryba jelenhetne meg. Olaj cserekor az autó alá kell rakd és abba kell leengedni az olajat, amennyiben nem rakod alá, az olaj szét folyna a földön, amit különböző eszközőkkel kellene feltakarítani, az olaj tartót olaj leengedés után ki kellene üríteni. Az olaj leengedése közben megjelenhetne egy kisebb minigame amit ha nem jól teljesítesz írná az infobox vagy a chat, hogy ezt sajnos elrontottad, és emiatt olajos lenne a kezed amit majd egy kendőbe meg kell törölj, vagy esetleg le kell mosd ( ezt CP-vel lehetne megoldani, ha a törlőkendő opció lenne, akkor invetory tárgy ) amíg nem mossa, vagy törli le a kezét az illető, addig nem tudna dolgozni. -Tiltót lista rendszer: lenne egy számítógép ami szinte úgy működne mint az MDC, be kell írni az autó típusát és a rendszámát, majd a szerelő telepen lévő kamerák melyek a sort figyelik, jeleznének a mini mapon, és írna chatbe, ha ott van a sorba a tiltó listán lévő autó, ( ezt a szerelőknek szolgálatban jelezné csak persze ) ezzel meg lehet azt előzni, hogy tiltó listás autót szereljünk. Illetve egy bizonyos összegért le kerülhet a listáról az autó, vagy ha az autó tulajdonosa tudja bizonyítani ( RP-vel ) hogy most vette az autót, akkor is lekerülne a listáról az autó. - Packer handilng javítás: nem tudom, hogy a többiek hogy vannak vele, lehet hogy csak én vagyok olyan béna, hogy nem tudom vezetni a packert és állandóan felborulók vele, de ezen lehetne javítani szerintem, ha persze nem csak én vagyok igy vele. - Chat felhívás: Ha szolgálatba lép, akár 1 szerelő is, akkor a chat a playereknek írhatna egy felhívást (ami 10-15 percenként újra jelentgetne meg), hogy Fix&Drive/SCCS szerelői várnak úgye, mert biztos vannak olyan playerek akik azért nem jönnek szereltetni Fix-be mert azt hiszik, hogy ott úgy sincs senki. ( ezt Tip rendszerbe, vagy valami másba meg lehetne oldani ) - Üzemanyag rendszer: (Ezt írtam egyszer már ötletekbe, de sajnos nem lett megvalósítva, de azért teszek még egy próbát hátha.) Lehetne benzin kutakon, Dízelt is tankolni, és aki esetleg rossz üzem anyagót tankol az autójába, azt be kellene vontatni, le engedni a rossz üzem anyagót. A boxban lehetne kettő benzines kanna, az egyikben Dízel a másikban sima Benzin lehetne található, a megfelelő benzint be kellene tölteni, (a kanákat használat után újra kéne tölteni vagy felőlem örök is lehet) és a járműbe tankolás után, mehet is a civil a dolgára. >


Megjegyzés:
< Ezt szerelő frakció miatt írtam, de szerintem frakción kívüli playereknek is tetszene!😀 >
 
Utoljára szerkesztve:

vbence100

Barangoló
Támogató
2020. 08. 20.
143
225
V4 karakter
Oluwafemi_Madalitso
LV karakter
Oluwafemi_Madalitso
V2 karakter
Bence_Madalitso
Ezzel csak a szívás menne, most ha kitiltanak valami nézeteltérésért mind két szervízből akkor adhatom el az autót?
RP-vel nem lehet hazudni, ha az kiderül hogy hazudik valaki RP-vel akkor meg szankicók lesznek. Illetve sszerelők nem hiszem, hogy kitalálnának ilyesmit, főleg úgy, hogy meg is tudod magyarázni.
 

vbence100

Barangoló
Támogató
2020. 08. 20.
143
225
V4 karakter
Oluwafemi_Madalitso
LV karakter
Oluwafemi_Madalitso
V2 karakter
Bence_Madalitso
Én azóta nem bízok a szerelőkben, amióta bementek ismerősök biciklikereket fújatni és OOC cseten lettek elküldve az anyjukba.
Erről már sajnos nem én tehetek.
 

vbence100

Barangoló
Támogató
2020. 08. 20.
143
225
V4 karakter
Oluwafemi_Madalitso
LV karakter
Oluwafemi_Madalitso
V2 karakter
Bence_Madalitso
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás! Büntetés: 40 büntetőpont. - @Ranzer
Ha rpvel írok egy adásvételit és beküldök mást szereltetni, akkor mi a helyzet?
Szia akkor meg kijátszod ennyi, másképp is meg lehet oldani az ötletet, egyszerű, nem kerűl le a listáról, és aki vette az autót így járt fizetnie kell.
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Olajcserén, és tiltó listán kívül támogatom.

Én azóta nem bízok a szerelőkben, amióta bementek ismerősök biciklikereket fújatni és OOC cseten lettek elküldve az anyjukba.
Ne általánosíts, mert az gusztustalan. Valaki humornak veszi, valaki meg olyan, mintha ő lenne az atya úristen.
 

DriftV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2022. 01. 07.
767
385
21
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Mint Fix&Drive-os munkatárs, én is ideírnék.
Olajcsere rendszer: Egyáltalán nem rossz ötlet, lenne egy kis újítás ebben a dologban, csak ha kifolyik a olaj, olajos leszel, nagyon sok idő elmegy, mire rendbe teszed magad, és lehet, hogy közben autó, vagy vonti jön.
Tiltólistarendszer: Nincs kivetni valóm rajta, nekem nagyon tetszik.
Packer handilng javítás: Hát, én is sokszor felborulok vele, van amikor egyedül vagyunk, nincs admin, és az ügyfél várna ránk. Jó ötlet lenne.
Chat rendszer: Nagyon sokszor van, olyan hogy 1 órát áll 3 szerelő a telepen, és nem jön kocsi. Ez az ötlet még a délelötti órákban is, nagyon hasznos lenne. Teljes mértékben támogatom.
Üzemanyag rendszer: Szerintem, ha kocsi típusokra bontjuk ( pl amiben disel kell) egész jó ötlet lenne.

Összeségében, Támogatom az ötleteidet!:)
 

DREFT

Lelkes fórumhasználó
Very Important Person
2019. 01. 10.
367
1 139
Chat felhívás: Ha szolgálatba lép, akár 1 szerelő is, akkor a chat a playereknek írhatna egy felhívást (ami 10-15 percenként újra jelentgetne meg), hogy Fix&Drive/SCCS szerelői várnak úgye, mert biztos vannak olyan playerek akik azért nem jönnek szereltetni Fix-be mert azt hiszik, hogy ott úgy sincs senki. ( ezt Tip rendszerbe, vagy valami másba meg lehetne oldani )
Van lehetőség a szerelőknek hirdetést létrehozni, leadereknek govolni. Felesleges.

Packer handilng javítás: nem tudom, hogy a többiek hogy vannak vele, lehet hogy csak én vagyok olyan béna, hogy nem tudom vezetni a packert és állandóan felborulók vele, de ezen lehetne javítani szerintem, ha persze nem csak én vagyok igy vele.
Egy ideig PF-et csináltam, nem tapasztaltam vele gondokat, de azért ránézek mégegyszer.

Üzemanyag rendszer: (Ezt írtam egyszer már ötletekbe, de sajnos nem lett megvalósítva, de azért teszek még egy próbát hátha.) Lehetne benzin kutakon, Dízelt is tankolni, és aki esetleg rossz üzem anyagót tankol az autójába, azt be kellene vontatni, le engedni a rossz üzem anyagót. A boxban lehetne kettő benzines kanna, az egyikben Dízel a másikban sima Benzin lehetne található, a megfelelő benzint be kellene tölteni, (a kanákat használat után újra kéne tölteni vagy felőlem örök is lehet) és a járműbe tankolás után, mehet is a civil a dolgára. >
Többet venne el még mindig, mint amit hozzáadna.

A többi vagy meg lett valósítva, vagy a frakciók megoldották belsős programmal.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.