Motor vontatása admin nélkül

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zlusty

Újonc
Támogató
2019. 12. 21.
60
462
V4 karakter
ilad-sahebi
LV karakter
ilad-sahebi
Sziasztok! Valahogy lehessen megoldani a tk-s motor vontatását admin beavatkozása nélkül.

Jelenleg a folyamat a következő: kihívod a vontatóst -> kifizeted a díjat -> telepen írsz adminnak -> ha szerencséd van, valaki oda tudja neked getelni, ha nem, akkor mind te, mind a szerelő vár egy 5-10 percet adminra.
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: Covy és aDaw

Westin

Újonc
Támogató
2021. 12. 16.
38
29
17
V4 karakter
Edward Westin
De ha már "ötlet"-et írsz akkor lehetne is ötlet.
Mert igazából te most csak leírtad a jelenlegi álláspontot, hogy hogyan működik, de arról nem írtál, hogy mi lehetne ennek a jobb megoldása.
Véleményem szerint ennek a jobb megoldása az lehetne, hogy lenne erre egy külön jármű, ami olyasmi, mint a packer csak kisebb és azzal fel lehetne akasztani és vontatni.
Ez csak egy gyors ötlet, biztosan lehetne erre jobb megoldást is kitalálni, csak nem én nyitottam a témát, szóval ezt rád bízom.
 
  • Tetszik
Reactions: MR.Ember

Zlusty

Újonc
Támogató
2019. 12. 21.
60
462
V4 karakter
ilad-sahebi
LV karakter
ilad-sahebi
Gyűjtőposzt. Ha nem értek hozzá, hogy lehetne megoldani, minek írjak feleslegesen hülyeséget? Azért hoztam létre a témát, hogy olyanok írjanak választ, akiknek van értelmes elképzelésük/ötletük.
 

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
504
5 524
Miskolc
V4 karakter
kwamie.burch
LV karakter
adelina.greek
Véleményem szerint ennek a jobb megoldása az lehetne, hogy lenne erre egy külön jármű, ami olyasmi, mint a packer csak kisebb és azzal fel lehetne akasztani és vontatni.
Lehetne, de aki volt SCKK/BMS/FIX vontatós, az tudja azt hogy nem tudod sajnos előre mihez hívnak ki, ezáltal ha nem tudod mihez mész, akkor 50-50 a dolog szóval pici kiegészítésként megkérdezhetné a rendszer hogy "mihez" hívod (ha megvalósul persze) hogy tudják mibe is kell ülni, mit fogsz "vontatni".
 
  • Tetszik
Reactions: hernyo és Westin

Tomi_

Barangoló
2020. 06. 17.
138
221
17
Szatmárnémeti
V4 karakter
Kyrie Peterson
Lehetne, de aki volt SCKK/BMS/FIX vontatós, az tudja azt hogy nem tudod sajnos előre mihez hívnak ki, ezáltal ha nem tudod mihez mész, akkor 50-50 a dolog szóval pici kiegészítésként megkérdezhetné a rendszer hogy "mihez" hívod (ha megvalósul persze) hogy tudják mibe is kell ülni, mit fogsz "vontatni".
Ezt max úgy lehetne, hogy mikor hívják a vontatósokat akkor legyen egy ilyen panel mint a bejelentésnél ahová a jármű márkáját írod be és akkor az a vontatósoknak megjelenik a chatben. Vagy csak mikor simán kihívod bead a rendszer egy választási lehetőséget, hogy motor vagy autó.
 

step.

no caption needed.
2022. 01. 05.
395
1 160
V4 karakter
peterson.bailey
LV karakter
isaac.holmes
Lehetne, de aki volt SCKK/BMS/FIX vontatós, az tudja azt hogy nem tudod sajnos előre mihez hívnak ki, ezáltal ha nem tudod mihez mész, akkor 50-50 a dolog szóval pici kiegészítésként megkérdezhetné a rendszer hogy "mihez" hívod (ha megvalósul persze) hogy tudják mibe is kell ülni, mit fogsz "vontatni".
Az már szerintem nem fog megvalósulni. Esetleg az, hogy bekerül utánfutó az autókerbe mint v2-n és a tks motort arra fel lehet rakni és bevinni. Én még ezt tudom elképzelni
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: mate7oo és Tomi_
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.