Motor beázás eltörlése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bazsi12

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 19.
166
88
21
Hungary
V4 karakter
Unai Reis
V2 karakter
Unai Laverty
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Unai Laverty >

Ötleted:
< Ha vízbe esik a kocsi ne ázzon be a motorja >


Megjegyzés:
< Szerintem teljesen felesleges ez ide, nagyon is jóvolt mielőtt v3-ról ez belett hozva. Azért hogy ebből is pénzt tudjanak kiszedni a szerelők full felesleges. Így, hogy szerelő alíg van, én úgy gondolom teljesen feleslegesen várunk 30+ perceket, csak azért hogy kiszedjék a vízből a kocsit és plusz pénzhez jussanak ebből is. >
 

LucasLV

Írnok deák
Támogató
2020. 05. 25.
637
1 001
21
Győr
V4 karakter
-
LV karakter
Lucas Saliven
V2 karakter
Lucas Saliven
Épp hogy reális nem értem miért baj.
 
  • Tetszik
Reactions: Merethyl

Kojo

Barangoló
2019. 01. 12.
135
188
V4 karakter
Kazim Tharek
Annyiban igazad van hogy kevés a szerelő vagy éppen nincs akkor problémás a helyzet mert sokat kell várni.. Viszont, ez így reális és szerintem ez így is fog maradni.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Szerintem egy kezemen megtudom számolni, hogy a 3-4 év alatt mennyiszer estem vízbe autóval. Érthető hogy ez a problémád, ezek szerint nem játszottál régebben hogy tudd, hogy 65 kocsi rozsdásodik a garázsomba a szerveren, valamint akkor tudnád hogy nem a pénzkeresési lehetőség miatt lett bevezetve hanem azért mert 5 percenként írtak adminnak hogy "szia kigetelnél vízből". Ezért adták le az adminok mert csak ilyenek miatt kellett a segítségük. Egy rp szerveren játszol elméletileg, függetlenül attól, hogy milyen a játékos szám. Attól függetlenül még rpsebb, hogy ha tengerbe kerül a járműved akkor az nem azt jelenti mint ha a kocsimosóba vitted volna a járműved. És nyilván egy szolgáltató fogja neked kiszedni a járműved a vízből és nem az admin. Ha ilyen problémáid vannak akkor szerintem rossz szerver csoporton próbálkozol játszani.
 

Bazsi12

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 19.
166
88
21
Hungary
V4 karakter
Unai Reis
V2 karakter
Unai Laverty
Az nagyszerű, hogy 65 autó áll a garázsodban, viszont ha 40-el többel nem tudsz velük száguldani nyílván érthető, hogy nem okozott neked sokszor fejtörést, hogy akkor lelépj a szerverről, vagy pedig úszkálj tovább a vízben, csak azért mert 1 órája már nemérkezett szerelő.
Kissé furcsa, hogy akkor is RP szervernek számított a v2, mikor nemvolt bevezetve a motor elázás. 🤷‍♂️
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Kissé furcsa, hogy akkor is RP szervernek számított a v2, mikor nemvolt bevezetve a motor elázás. 🤷‍♂️
Igen akkor is RP szervernek számított. És sokan tudnának mondani olyan scripteket is, amik bevezetése előtt is Rp szervernek számított, viszont sírna a szád ha holnap kivennék. Ha behoznak egy dolgot ami realisztikusabbá teszi a játék élményt, de esetleg hátrányt okozhat pár playernek, akkor azt ki kellene venni egyből?
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.