Moszat - Smexy (helyette írom)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

bale

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
284
147
LV karakter
nathan kane
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Abdul Al Vinci >

Panaszolt fél admin neve:
< smexy >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Felülbírálja a gmod szankcióját, örök bant oszt ki egy árva "Kocsi modok fontosabbak" mondatért. >

Bizonyítékok:
< >

Megjegyzés:
< Először is meg szeretnék kérni a bíráló SA-t, hogy olvassa végig figyelemmel a PK-,té várja meg a panaszra tett személy válaszát, és tartsuk meg a korrektséget, legyünk figyelemmel arra, hogy az utolsó szó jogával is tudjon élni a panaszt tevő személy, köszönöm.
Szóval, szeretném leszögezni, hogy akkor már át volt írva a ban permára Smexy által, amikor megtörtént ez a beszélgetés TS-en smexyvel: <145:27>"abdul al vinci .moszat": azért ne felejtsd el, hogy rossz embert választottál baszakodásra, egy kis ízelítő: [kép link] . (Bár a kép linkjét is igazán itt hagyhattad volna,de mindegy.)
A Másik az, hogy smexy mínuszpontban részesült január környékén, amikor már rég nem 1-es admin volt, amikor is "nyomorék" jelzővel illette Abdul-t. Amennyiben egy adminisztrátor egy mínuszponttal megússza a komolyabb szankciót, akkor én, mint sima játékos, miért érdemeltem egy perma bant? Itt van róla a bizonyíték: https://imgur.com , és Én, aki ismétlem, leírta a véleményét normális körülmények közt, arról, ami a jelenlegi problémát tükrözi a szerverrel kapcsolatosan ("kocsi modok fontosabbak") egy örök kitiltásban részesül.
Tartom magam ahhoz a véleményhez, hogy smexy személyes bosszúja nyomására lépte meg ezt, csupán mert lezajlott köztünk egy olyan beszélgetés, ami a szemét szúrta. Ez egyrészt nagyon gyerekes felfogás, emellett felháborító, hogy ilyen személyek töltenek be ekkora hatalommal rendelkező pozíciót, mint a Főadmin.
Mégegyszer kiemelem, hogy szeretnék egy tisztességes bírálást, utolsó szó jogot szeretnék kapni, ne egyből lezárásra kerüljön a panaszkönyv, mert a bíráló fél nem látja át a dolgokat eléggé. >
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Elolvastam és nem változtat a helyzeteden, amennyiben a főadmin úgy dönt hogy nem megfelelő a gmod szankciója akkor felülbírálhatja azt.
Helyezhető.
Edit: Jason, nem fogom mégegyszer elmondani hogy nincs helyette nyitom PK, következőnél szankciót fogok osztani.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: Nxrby, CJ és dzsoi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.