Morrow John jelentkezése SGH-nak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

krts

2020. 07. 14.
144
600
21
V2 karakter
Sascha Kaiser
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Dánielnek hívnak 17 éves vagyok, Kecskeméten lakom, rendészeti szakon vagyok.
Segítőkész elhatározott vagyok, terhelhető vagyok megbízható vagyok.

Mióta játszol a szerveren?

2020-06-19 18:25:52

Eddigi elért dolgok:

Hotknife autóm, pár jó barát, büszke vagyok hogy segíthettem pár emberen, Fix & Drive Vezető vontatós rang (jelenleg is), rengeteg élmény.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Szerintem megtudok felelni SGH-ként a szerveren hosszútávon át.

Miért téged válasszunk?

Gyorsan tanulók, segítőkész vagyok, jól tudok csapatban dolgozni és szeretném a szervert segíteni evvel.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Az egészet.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Naponta 3-4 órát.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Közlöm vele hogy én nem tudom megjavítani az autóját utána keressen fel egy adminisztrátor evvel a problémával.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Elsőnek is elmondanám neki hogy 2 helyen van szerelő telep Los Santosban a See City Car Service, San Fieroban a Fix & Drive szerelőműhely.
2 féle sáv van a a lassú sáv és a gyors sáv. A lassú sávban nincs felár de a gyors sávban 700 ezer forint a szereltetése, de viszont ilyenkor elsőbbséget élvez a lassú sávval szemben. A szerelő megfogja kérdezni a hogy teljes javitatást szeretne-e. Ilyenkor elmondja hogy milyen szerelés szeretne választani, szerelő elmondja hogy mennyi lenne a szereltetés ilyenkor kifizeti maximum 700 ezer forintot kérhet el. Ha dupla ár van akkor a normál áru szerelésnek a dupláját kérhetik el. A vontatás a SCCS-nél (See City Car Service) a /call 222-222 paranccsal tudjuk kihívni a vontatóst. a Fix-nél (Fix & Drive) a /call 444-444 parancsal tudjuk kihívni a vontatóst.


Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

Városháza: Itt kitudja váltani a szükséges iratokat. Pl: személyi igazolvány. Vagy akár a munkafelvételéhez ami kezdőként nagyon fontos.
Autókereskedés:Mikor már egy kis pénzt szerzett akkor tud vásárolni egy olcsó autót.
Depó: Ha már felvette a munkát akkor itt tudja elvégezni a felvett munkát.



Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Úgy gondolom hogy egy RP közben is tudok neki segítséget adni de ha viszont annyira bonyolult akkor megkérem hogy kérdezze meg másik adminsegédet.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Adminnak jelzem ha van rá esélyem. De ha nincs esélyem megpróbálom közölni vele hogy ilyen nem kellene hirdetni.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Nem.
https://imgur.com/a/wy5zheb

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem.
https://imgur.com/a/wmguA0I
 
Utoljára szerkesztve:

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
  • Imádom
Reactions: krts
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.