More Than Krazy

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

superduck

Aktív fórumozó
2020. 10. 03.
257
1 415
17
Szolnok
V4 karakter
darko yanev 🇲🇰
LV karakter
sava kozlov
V2 karakter
asaka hatsu
8867dbedc12242d32d191e5814e375f9.png

A (MTK) More Than Krazy egy körülbelül 2020 környékén alakuló multinacionális, azaz több nemzetből szervezett utcai banda, tagjai megközelítőleg 200-300 emberre tudható be jelen pillanatunkban, Los Santos közepén helyezkednek el. Nevük nem véletlen, főbb tevékenységeik pitiáner rablásokban, autó és egyéb jármű lopásban, kisértékű bolti lopásban, verekedésekben, olykor késelés és ritkán lövöldözésben merül ki. Tagjainak nagy része a társadalom által kirekesztett fiatalok, életkoruk 13 éves kortól felfelé terjed.
Két csoportra oszthatjuk őket, azon figurákra akik a pénzt erőszakos módon szerzik meg, valamint azokra akik különféle replikákat árulnak,
avagy valamilyen tudatmódosítószereket. Megalakulása Nico Andrade Latin-amerikai sráchoz, és az ő baráti társaságához.




A bandában főképp Latin-amerikai, Afro-amerikai, és egyéb fél amerikai nemzetiségű fiatalok vannak.
Nyelvezetük mivel egyrészt nemzetiségükben egyezik, így egy új kultúrát alakítottak ki melyben a két főkultúra szlengjei szerepelnek.
Rájöttek arra hogy akiket a társadalom valamilyen szinten kirekesztett, avagy menekült, nem tartja jónak az életét azon emberek
a kultúrák közti rivalizálás helyett megegyezhetnek és békében élhetnek egymás mellett, ez persze nem azt jelenti hogy nincsenek problémák,
ugyanis belviszályok sokassága megtalálható itt is, viszont összetartja őket a nyomor, és a társadalom útálata.
A fő céluk a kitörés a nyomorból, átvenni az irányítást a város felett mindezt olyan értelemben hogy mindenhol megtalálhatóak legyenek a tagjai.
Annak ellenére hogy befogadó a társaság rivalizálnak a városban egyéb kultúrát tartó, drog -és fegyver kereskedő, bandákkal.
Nevük már most ismert Los Santosban, a rendőrségi ügyeik már szinte számlálhatatlanok, életétveszett tagjainak száma csekély, ám jelentős.



Terveim a frakcióval.
Talán páran emlékeznek hogy volt már itt frakcióm, azt sajnos nem a legnagyobb sikerekkel vittem, viszont most szeretném megmutatni hogy az elmúlt kb 1 év alatt mennyi tapasztalatot szereztem, szeretném kamatoztatni.

A frakción belüli akárcsak a turf-on állva rpzgetésben merülne ki véleményem szerint, jobban preferálom a turf rp-t az ilyen jellegű frakciókban, ez persze nem azt jelenti hogy nem mozdulhatunk onnan. Valamint azt is behoznám hogy 2-2 embert kiküldünk a saját területünkön lévő blokkokra akik terítenek, avagy csak rpzik azt mivel nem nagy kereslet van a drogokra, vagy replikákra, ámha valaki megállna rpzni velük szerintem jó rp lehetőség lenne.

Több üzletlánc, vagy kisebb válalkozás akár Hot-Dog standot is vezetnének tagjaink, megélhetést biztosítva maguknak.

Területek:
Ha esetleges rivális érkezne a szerverre, akkor a közös rp-k elmaradhatatlanok lesznek, teszem azt visszahozni a régi területekre osztást, és azoknak megszerzését a bandák közt.
(Az akkori 3 banda kötött egy olyan egyességet hogy ahová graffitit fújnak fel és a turfmappon tisztán látható hogy melyik banda területe, akkor ott a területért folyik harc, a végkimenetele általában az lett hogy a két banda összecsapott, persze ököllel, hanyagoltuk a lövöldözést, ezt szeretném megtartani.)

Emellett a hagyományos shootout, pullozás és egyéb rivalizálás nem maradna el.



d37c8cf1940452791c8901fa672f7eb1.png

757a7d53e625cc6ad6bad0d9b3be00f8.png

31bfbc6aecfec5b41a6f403f006ce8fa.png




( Elsőre talán furán hangzik a cucc de szerintem kivitelezhető lenne a dolog, ilyet még sehol nem láttam szóval szerintem nem sablon. )
 
Utoljára szerkesztve:

aPeti

edes otthon ❤️
Támogató
2020. 04. 09.
780
1 324
LV karakter
francisco.trefoloni
V2 karakter
francisco.furstenbarger
Hát igen, az élménykép topicodból is elnézve, tudsz maradandót alkotni. Kíváncsi vagyok mit hoznál ki ebből a frakcióból. Sok sikert! 🔥
 

Maxos

Zöldfülű
Támogató
2021. 01. 02.
161
128
V4 karakter
Callaghan Max
LV karakter
-
V2 karakter
-
Szia! Támogatom a lapodat, egy élmény olvasni a mostani történeted is, és itt még több lehetőséged lenne. Kíváncsi vagyok mit tudnál kihozni a frakcióból. Sok sikert! 🔥
 

Macseek

Lelkes fórumhasználó
2019. 08. 29.
388
965
V4 karakter
Dane Rees
LV karakter
Patrycja Grzelak
Furcsa project így elsőre, de egy próbát biztosan megérne szerintem.
Látszik hogy értessz hozzá, és komolyan is vennéd.
Nagyon támogatlak téged/titeket, remélem egyszer rpzhetek veletek, amikor már f3-ként működtök.
 

Ödi99

Az év Adminsegéde | 2023
See Game Helpdesk
v2
2020. 07. 02.
60
78
LV karakter
Lavdimir Bislimi
V2 karakter
Franziska Chariovalda
Szeva! Első körbe sok sikert a frakcióhoz, ha megkapod/megkapjátok. Mielőtt elhelyezkedésről raksz fel képet azért ha interior van, akkor azért a nevét nézd meg!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.