more than a profession

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
20
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
nni.png

  • Név:
    Vezeték
    Ayden
    Kereszt Sophia


  • Születési adatok:
    Dátum
    1989/08/09
    Helyszín South San Francisco

    Nem

  • Testsúly és magasság:
    Testsúly
    68 kg
    Magasság 178 cm


Sophia karriere egészen a "Nagy Amerikához" vezethető vissza. Tanulmányait San Franciscoban végezte, élete nagy részét is itt élte, édesapjához hasonlóan a rendőri pályafutására tette az életét. Húszas éveiben felvételt nyert a helyi kapitányság nyomozói osztályára, ahol igen korán kitört a gyakornoki pozíciójából, melyet egy több hónapos drog nyomozati aktának megoldásáért nyert el. Az évek elteltével életének csúcspontját élte át, egészen addig amíg édesapja életét nem vesztette egy fegyveres rablás következtében. A történtek felkavarták, nem tudott tovább élni a már megszokott környezetében, ennek ellenére mégis a hivatására esküdött és rácsok mögött akart látni minden hasonló bűnözőt. Napjainkban új környezetben, See City városában él.
Korábbi munkahelye után a Nemzeti Nyomozó Iroda bűnügyi bevetési osztályán dolgozik.
 

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
20
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
lehet róla szó ?
 
  • Tetszik
Reactions: mickeymouse

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
971
3 608
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Hali! Két dolgot szeretnék neked tanácsolni, aztán az a te dolgod, hogy megfogadod -e.

Ad 1. Ezt egy példával szeretném érzékeltetni, mert máshogy nagyon nem tudnám. "Sophia Ayden egy nem megszokott poszt kelti fel figyelmét...". Nos ez a mondat nyelvtanilag helytelen. Tudom, hogy a me a neveddel kezdődik, és ez okoz komplikációkat, de szerintem próbáld meg ezeket átfogalmazni, - már amennyire lehet - hisz a név is a mondat része.

Ad 2. És szót próbáld meg elhagyni szerintem, legalábbis mindenhol ezt tanácsolják a közösségben manapság. Inkább kezdj új mondatot, akár a soron belül: ... beköveti Kunzi221 felhasználót, közben szünetre véget ért, zsebre vágja telefonját. Sophia kimegy a pihenőből.

Ne vedd sértésnek, ha te szerinted jó így, akkor nyugodtan csináld, ahogy neked jól esik, hisz elsősorban a te élvezeted a fontos. Egyébként öröm látni, hogy egyre több topic készül, rengeteg frakcióból.
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01 és deemoN

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
20
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
Hali
Köszi a tanácsokat, elgondolkodom rajta bár az ilyen élményképes alapkövetelményekből elég sok van és nem mindenkinek élvezet, ha másokhoz kell igazodnia.
Én személy szerint élvezetből csinálom, nem akarok, nem szeretnék és nem is fogok minden "élménykép normának" megfelelni.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.