moonrise ötletei.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

moonrise

Lelkes fórumhasználó
2020. 01. 03.
341
1 120
waitzen.
LV karakter
neda.simic
V2 karakter
nara.umi
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Aurora Hines >

Ötleted:
< Egy olyan parancs vagy kisebb méretű hud, amivel a játékosok meg tudják nézni ha egy adott csontjuk törött-e. Másik életbevágó ötletem az lenne hogy legyen egy szimbólum az ember felett miután instant heal kártyát nyomott el, vagy akár legyen immunis a lövéskre és ő se tudjon lőni kb 5 percig, mert annyi idő bőven elég arra hogy elhagyja a szerepjáték helyszínét, mert a jelenlegi rendszerben elég mókás az amikor heal kártya után kilőnek, főleg akkor amikor még adminisztrátor sincs a szerveren. >


Megjegyzés:
< Jelenleg ha bármink is törött csak adminisztrátortól lehet megtudni, ha rendelkezünk-e törött csontokkal és ez bizonyos helyzetekben hátrányos lehet. Illetve több szerepjáték szituáció is lehetne belőle, mondjuk egy felszedés RP-nél. Másik ötlethez nincs megjegyzésem, ott minden magától érthető. >
 
Utoljára szerkesztve:

Grásza

Újonc
2020. 10. 29.
15
7
V2 karakter
Finnegan O'Kenneth
az instant heal kártya használat utáni szimbólum a fejünk felett jó ötlet.
 
  • Tetszik
Reactions: moonrise

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Szerintem a Heal kártya kapcsán az lenne a legtisztább, ha halottan alkalmazod akkor kidobna kórházhoz mint újraéledésnél. Meghaltál, újraéledsz, annyi, hogy a kártya segítségével nem kell levárnod azt az adott időt. Ezáltal elkerül a játékos az rp szituációról és nem zavarja az ott zajló rp-t, amely mindkét félnek hasznos.
 

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 009
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
Szerintem a Heal kártya kapcsán az lenne a legtisztább, ha halottan alkalmazod akkor kidobna kórházhoz mint újraéledésnél. Meghaltál, újraéledsz, annyi, hogy a kártya segítségével nem kell levárnod azt az adott időt. Ezáltal elkerül a játékos az rp szituációról és nem zavarja az ott zajló rp-t, amely mindkét félnek hasznos.
Ebben az esetben plusz dolog lehetne, ha ugyanúgy kiírná a fejed felett, mennyi ideje éledtél újra, amint elnyomtad a kártyát, így mások is tudják majd, hogy ő healkártyázott.
 
  • Tetszik
Reactions: moonrise

moonrise

Lelkes fórumhasználó
2020. 01. 03.
341
1 120
waitzen.
LV karakter
neda.simic
V2 karakter
nara.umi
Szerintem a Heal kártya kapcsán az lenne a legtisztább, ha halottan alkalmazod akkor kidobna kórházhoz mint újraéledésnél. Meghaltál, újraéledsz, annyi, hogy a kártya segítségével nem kell levárnod azt az adott időt. Ezáltal elkerül a játékos az rp szituációról és nem zavarja az ott zajló rp-t, amely mindkét félnek hasznos.
Egész jó ötlet lehet ez a módja is, de egy jel mindig legyen a fejed felett, mivel akkor ki lehet küszöbölni az esetleges RK-t.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.