Montoya Gonzalez jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kokszika

Újonc
Támogató
2022. 06. 01.
28
21
Kecskemét
V4 karakter
Hose Armando Pablo
V2 karakter
Svetoslav Georgiy Krivov
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Montoya Gonzalez
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 4973perc
IC SZINT: 10

KOROD: 20
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen.
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen.

EDDIGI FRAKCIÓID: Még nem volt.
TÁVOZÁSAID OKA: Nincs.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Nem voltam.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Semmi mert nem voltam.
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: Semmi.

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 2-3 óra munkától függ.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: Akár 4-5 óra.

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Sziasztok az én nevem Olivér ! Egy pozitív férfinak képzelem magam, mivel a rosszban is látok mindig valami jót. Szeretek RP-ni kb. 4 éve tolom, szabadidőmben PUBG,WOT,CS:GO és miegymás játékkal játszom, ha az időm kiadja persze. Nem voltam még szerelő frakcióban soha, ezért ki szeretném ezt is próbálni. Amit tudok nyújtani: Segítőkészség, bizalom és a többi és a többi.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Mint említettem nem voltam még szerelő frakcióban, másrész pedig sok a szabadidőm a szerveren és nem tudom kihasználni, éjjel nappal csak horgászom. Leginkább az RP és a társaság miatt szeretnék csatlakozni !

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Köszönöm előre is, további kellemes napot kívánok !


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 
  • Imádom
Reactions: LucasLV

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
sccs2.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.10.05 18:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Tulajdonos
Balage Guerrini​
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.