Mondatvégi írásjel kirakása a szerver által megadott /me sorok végére.

user1337

Aktív fórumozó
2023. 09. 11.
246
377
Redsands West
V4 karakter
Gabriel Rodriguez
LV karakter
Toby Cunningham
Ezekre gondolok:
*** XY szomorú
*** XY szakad a röhögéstől
*** XY nevet
Igaz, hogy egy apró hibáról van szó, de szerintem sokkal többen használnák (én például emiatt nem használom, remélem nem egyedül vagyok így ezzel) ha ki lenne téve a végükre a mondatvégi írásjel.
 

trinton

ez a baby face bébi csak inkognitó
SzerverAdmin
LV
2020. 07. 21.
889
2 963
LV karakter
kennin.giles
én azt is adnám, ha a fejünk fölött a /me nem nagybetűvel kezdődne
egyértelműen ez sem a szerver legnagyobb problémája, illetve ezzel simán együtt lehet élni, de ahogy kettővel felettem leirták, élménykiegészitésnek jó lenne.
 
2021. 10. 30.
179
816
V4 karakter
Clinton Cromwell
LV karakter
Robert Bowman
Van benne valami, de én legalábbis úgy látom, hogy azok, akik veszik a fáradságot leírni a teljes /me parancsot, ezzel a rövid cselekedettel elkülönítik magukat olyan hanyag játékosoktól, akik inkább beírják az adott betűsort egy bindelt, automatikus szöveg érdekében.
De én még azt is érzem, hogy a kombinációkkal előhívható /me-k legtöbbször hergelésre vannak használva, és nem alkalmazzák helyesen őket kifejezetten sokan. Az utóbbira példa, amikor valaki az összes leírt mondata után "XD"-t rak, ezzel azt a hatást keltve, mintha egy Roleplay helyzetben nem is egy való életbeli társalgásnak volnánk részesei, holott a cél ez lenne. Emellett azzal, hogy a játékos, miután leszól téged IC, aztán te erre felelsz valamit, mire ő annyit ír, hogy "Dik", és "XD"-t írogatva elszalad, hátrányosan hatnak mind az élményre, mind a közösségre, mert rossz mintát mutat. Ezekre is érdemes lenne megoldást találni.
 

user1337

Aktív fórumozó
2023. 09. 11.
246
377
Redsands West
V4 karakter
Gabriel Rodriguez
LV karakter
Toby Cunningham
Van benne valami, de én legalábbis úgy látom, hogy azok, akik veszik a fáradságot leírni a teljes /me parancsot, ezzel a rövid cselekedettel elkülönítik magukat olyan hanyag játékosoktól, akik inkább beírják az adott betűsort egy bindelt, automatikus szöveg érdekében.
De én még azt is érzem, hogy a kombinációkkal előhívható /me-k legtöbbször hergelésre vannak használva, és nem alkalmazzák helyesen őket kifejezetten sokan. Az utóbbira példa, amikor valaki az összes leírt mondata után "XD"-t rak, ezzel azt a hatást keltve, mintha egy Roleplay helyzetben nem is egy való életbeli társalgásnak volnánk részesei, holott a cél ez lenne. Emellett azzal, hogy a játékos, miután leszól téged IC, aztán te erre felelsz valamit, mire ő annyit ír, hogy "Dik", és "XD"-t írogatva elszalad, hátrányosan hatnak mind az élményre, mind a közösségre, mert rossz mintát mutat. Ezekre is érdemes lenne megoldást találni.
Egyetértek veled, én is kerültem már hasonló helyzetbe sajna nem is egyszer és tényleg roppant bosszantó tud lenni amikor egyes játékosok így reagálják le azt, hogy te RP-zni próbálsz velük. Nem is lehet őket az OOC személyiségüktől független karakternek tekinteni, mégis következmény mentesen tehetik meg azt, hogy egy komolynak szánt szituáció közepette benyomnak egy "xd"-t az
IC chatre, csak mert ők OOC viccesnek találják azt amiket te írsz nekik és még ezek után te kell "vesztes"-nek érezd magad, legalábbis én valami hasonlót szoktam.