Elutasítva moloskov emanuel-davee

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2024. 01. 06.
3
0
V4 karakter
Moloskov charlie
LV karakter
Moloskov emanuel
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
< Moloskov Emanuel >

Kitiltás időpontja:
<
2023.04.10 >

Kitiltás időtartama:
<
örök >

Admin neve, aki kitiltott:
<
Davee >

A kitiltás indoka:
<
eventes item csomizása >

Amiért szeretnéd a kitiltás feloldását:
<
Szia, igen tényleg hibás voltam, jogos ban volt el is fogadtam de már elég idő el telt ahoz hogy átgondoljam a történteket. Kérlek szépen kaphatok egy ubt, mert nagyon szeretnék szerveren játszani. Eltelt már pár hónap így ujra szeretnék játszani a szerveren és remélem megbocsátotok azért amit tettem. Azóta sok tapasztalatot szereztem és úgy érzem készen álok az Unbannra remélem ti is igy gondoljátok.Szeretném a múltamot elfeljteni, és kérni még egy esélyt, hogy megmutassam tudok a szerver tagja lenni. Mai napig vannak ismerőseim, barátaim akik nap mint nap játszanak.Rengeteg dologról maradtam le ez az 1év 3 hónap alatt.Nagyon vágyok már erre, hogy vissza térjek a Seectiybe. Megígérem, hogy ezután sokkal jobban fogom tiszteletben tartani a szabályokat és az Rp-et. Elhatároztam, hogy több figyelmet fordítok a karakterem fejlesztésére és a szerepjáték élményének élvezetére, és igyekszem pozitívan hozzájárulni a közönséghez. Nagyon de nagyon megbántam, hogy ezt tettem. Előre is köszönöm a választ és a bírálást, További szép napot kivánok. >
 
Utoljára szerkesztve:

Davee.

Lelkes fórumhasználó
SzerverAdmin
LV
2019. 02. 23.
367
624
V4 karakter
Ian_Vera
LV karakter
Ian_Vale
Szia, nem ezért, vagy is nem csak ezért lettél kitiltva a szerverről, de ahogy látom nemrég V4-ről is ezért lettél kitiltva, szóval nem hinném, hogy tanultál volna belőle. Marad a kitiltás.
 
  • Tetszik
Reactions: jimre
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.