Moloskov Charlie jelentkezési lapja

Jaky2222

Újonc
2024. 09. 29.
2
1
V4 karakter
Moloskov charlie
LOGO2per2.png




- A jelentkezés IC része

- Családi és utóneve:
Moloskov Charlie
- Születési neve: Moloskov charlie
- Születési helye, év, hónap, nap: San Fierro 1999.05.25
- Anyja neve: Amalia Moloskov
- Személyi igazolvány száma: 63198692
- Elérhetőségei (telefonszáma, e-mail címe): moloskovcharlie@seemail.com
- Családi állapota: Egyedülálló
- Lakóhelye: Angel Pine 26
- Korábbi foglalkozásai, beosztásai: kereskedés

- Miért pont hozzánk jelentkezik? Végre egy olyan munkalehetőség amit szeretnék is csinálni, nem muszályból
- Mivel tud nekünk többet nyújtani, mint más? Preciz munka és társasági ember
- Milyen elképzelései, elvárásai vannak a munkakörrel kapcsolatban? Remélem egyszer majd én lehetek a fönök

A jelentkezés OOC része

- Írj magadról legalább 8-10 mondatot:
Erdélynek a szívéből származok, itt is élek 16 éve. Most végeztem 9osztályal.Ez mellett járok kick-box edzésekre. Van egy kis tesom, vele lakom, és nagymamámmal. Szüleim külföldön dolgoznak már elég rég óta, de én igy is jól megvagyok. Szeretek bulizni, kikapcsolodni és gamelni. Röviden és tömören ennyi. :D
- Mi óta játszol a SeeMTA v3 szerveren, mennyi játszott perced van? Körülbelül 2 éve (kisebb-nagyon kihagyásokkal). Jelenleg 51579 perc játékidővel rendelkezem.
- Miért ebbe a frakcióba jelentkezel, hol voltál korábban? Tetszik az elképzelés, és kell valami amivel eltudom ütni a mindennapokban az időt :D Régebb voltam a Rendőrségnél, Fix And Drivenál és a Kormányban.
- Miért PONT téged válasszunk, mitől vagy más? Elég komoly ember vagyok, ha kell humoros is, megbízható, és könnyen barátkozok :D
- Napi/heti hán ypercet tudsz a frakcióra szánni?: Rendőrségnél heti 4-5-6ezer perceket sikerül elérnem. Szerintem ez itt is sikerülne.
- Van TeamSpeak 3-mad?: Ternészetesen.
- Voltál már adminjailban, avagy banolva a szerverről? (kép):
 
  • Fájdalmas
Reactions: Bari