Mollie Savage/Michael Andrew ---> Lea Sili. #Creed

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

FEKAAA

Újonc
2020. 10. 16.
44
52
V4 karakter
Mike Morales
LV karakter
Ramirez Armando
V2 karakter
Marius Savage
v2logo.png


Játékos (IG) neved:
< Mike Morales / Michael Andrew >

Panaszolt fél játékos (IG) neve:
< Lea Sili >

Panasz pontos megfogalmazása:
< [Indokoltatlan fegyver elővétel / Indokolatlan éles fegyver használata fegyvertelennel szemben / Indokolatlan nagy kaliber viselése / NonRP.] [[Sajnos a videót nem sikerült az elejétől el indtani, remélem igy is látszik a lényeg]] Az egész onnan kezdődött hogy Charlos Thomas nem rég ismert haverunk (/megrpobállal) probálkozta el lopni a srác/csaj kocsiját ami ahogy az ic chaten látszódik sikerűlt is neki ahogy ki rángatta és el hajtott vele nagyjából 8-9 méterre, a srác/csaj egyből elő vette az USP-t majd a saját kocsiját lőtte TK-ra és végig üldözte Thomast majd folyamatosan utánna lőtt. Miután el mentünk Thomasnak skint váltani (IC át öltöztetni). A srác/csaj vissza jött nagy kaliberrel (AK47) ahogy a videón is látszik majd a kocsin belül elő vette a fegyvert ami nem tól RP-s igy NonRP-nek számit majd úgy vezetett hogy a nagy kaliber folyamatosan a kezében volt. Sajnos nem látszik a videón mert leg hátul voltam biciklivel de azért lett TK a C63 mivel a srác/csaj a trabantjával ki derbyzte a spanokat ezt sem látom helyén valónak. >

Bizonyítékok:
<
>

Megjegyzés:
< Várom a panasz biráló válaszát! >
 
Utoljára szerkesztve:

bencexd

ubivat
2020. 07. 16.
186
299
Lacháza
V4 karakter
vera.coll
Szevasztok!

A szerveren a panasz már egy hete el lett bírálva ha jól emlékszem Marshall által viszont ebben nem vagyok biztos.
A dolog hét napja történt legalább becsléseim szerint, az eset megtörténte után kellett volna panaszt tenni mivel ez bosszú PK-nak számít. Nincs több hozzáfűzni valóm.
 

FEKAAA

Újonc
2020. 10. 16.
44
52
V4 karakter
Mike Morales
LV karakter
Ramirez Armando
V2 karakter
Marius Savage
Szevasztok!

A szerveren a panasz már egy hete el lett bírálva ha jól emlékszem Marshall által viszont ebben nem vagyok biztos.
A dolog hét napja történt legalább becsléseim szerint, az eset megtörténte után kellett volna panaszt tenni mivel ez bosszú PK-nak számít. Nincs több hozzáfűzni valóm.
Hello! Marshall leirta hogy nyissunk PK-t. Eddig nem volt lehetőségem mivel nem voltam itthon, PK-t bármikor lehet irni!
 
  • Dühítő
  • Vicces
Reactions: Joco és Adam216

bencexd

ubivat
2020. 07. 16.
186
299
Lacháza
V4 karakter
vera.coll
Rendben van, akkor se egy héttel a megtörténtek után kellett volna megnyitni a panaszt viszont nincs kedvem ilyenen veszekedni, szóval leírom az én álláspontom.

Nos, kezdeném az Indoktalan fegyverelővétel ponttal. Az ORFK fegyverengedély topicjába le van írva, hogy mire használható a fegyverengedély, innen idézem - "
-valamint az 253/2004. (VIII. 31.) Korm. rendelet 38. § (1) a) pontja szerint lakott területen, közterületen, nyilvános helyen, közforgalmú közlekedési eszközön önvédelemre, személy- és vagyonvédelemre engedélyezett rövid lőfegyverét" - Tehát mivel ő kirángatott a kocsimból a fegyverem automatikusan vagyonvédelemre használtam, és nem a járművet lőttem hanem próbáltam az embert, melyet sikeresen el is találtam viszont feltételezetten armoros volt és egy USP lövés testbe nem öl meg egyből, főleg armorosan. A fegyvertelennel szembeni fegyverhasználat csak a rendvédelmi frakciótagoknak szól.

Az előző pontot szerintem érthetően letisztáztam, Szóval áttérhetek az Indoktalan nagy kaliber viselése pontra. Mivel járművem elrabolták, lőttem utánna lőszerem elfogyott ezért kihoztam egy nagyobb kaliberű fegyvert hogy megkeressem az ember és lemészároljam. Teljesen IC ügy szerintem ez a pont.

Várom a bírálatot.
 
Utoljára szerkesztve:

Joco

Újonc
Támogató
2020. 11. 07.
33
38
23
Kaposvár
V2 karakter
Ali W McCharthy
Rendben van, akkor se egy héttel a megtörténtek után kellett volna megnyitni a panaszt viszont nincs kedvem ilyenen veszekedni, szóval leírom az én álláspontom.

Nos, kezdeném az Indoktalan fegyverelővétel ponttal. Az ORFK fegyverengedély topicjába le van írva, hogy mire használható a fegyverengedély, innen idézem - "
-valamint az 253/2004. (VIII. 31.) Korm. rendelet 38. § (1) a) pontja szerint lakott területen, közterületen, nyilvános helyen, közforgalmú közlekedési eszközön önvédelemre, személy- és vagyonvédelemre engedélyezett rövid lőfegyverét" - Tehát mivel ő kirángatott a kocsimból a fegyverem automatikusan vagyonvédelemre használtam, és nem a járművet lőttem hanem próbáltam az embert, melyet sikeresen el is találtam viszont feltételezetten armoros volt és egy USP lövés testbe nem öl meg egyből, főleg armorosan. A fegyvertelennel szembeni fegyverhasználat csak a rendvédelmi frakciótagoknak szól.

Az előző pontot szerintem érthetően letisztáztam, Szóval áttérhetek az Indoktalan nagy kaliber viselése pontra. Mivel járművem elrabolták, lőttem utánna lőszerem elfogyott ezért kihoztam egy nagyobb kaliberű fegyvert hogy megkeressem az ember és lemészároljam. Teljesen IC ügy szerintem ez a pont.

Várom a bírálatot.
Szia, nemtudom mióta elég indok a "nagykalival lemészárlás" egy autó lopás-ért? IRL te le mészárolsz valakit egy AK47-essel mert elvitte az autódat? Szerintem ha hivsz rendvédelmet az picit reálisabb.
 

Babszi

Újonc
2019. 01. 10.
56
43
22
V4 karakter
Mark Lightwood
V2 karakter
Brian Creed
Rendben van, akkor se egy héttel a megtörténtek után kellett volna megnyitni a panaszt viszont nincs kedvem ilyenen veszekedni, szóval leírom az én álláspontom.

Nos, kezdeném az Indoktalan fegyverelővétel ponttal. Az ORFK fegyverengedély topicjába le van írva, hogy mire használható a fegyverengedély, innen idézem - "
-valamint az 253/2004. (VIII. 31.) Korm. rendelet 38. § (1) a) pontja szerint lakott területen, közterületen, nyilvános helyen, közforgalmú közlekedési eszközön önvédelemre, személy- és vagyonvédelemre engedélyezett rövid lőfegyverét" - Tehát mivel ő kirángatott a kocsimból a fegyverem automatikusan vagyonvédelemre használtam, és nem a járművet lőttem hanem próbáltam az embert, melyet sikeresen el is találtam viszont feltételezetten armoros volt és egy USP lövés testbe nem öl meg egyből, főleg armorosan. A fegyvertelennel szembeni fegyverhasználat csak a rendvédelmi frakciótagoknak szól.

Az előző pontot szerintem érthetően letisztáztam, Szóval áttérhetek az Indoktalan nagy kaliber viselése pontra. Mivel járművem elrabolták, lőttem utánna lőszerem elfogyott ezért kihoztam egy nagyobb kaliberű fegyvert hogy megkeressem az ember és lemészároljam. Teljesen IC ügy szerintem ez a pont.

Várom a bírálatot.
Nos, többször átnéztem ezt a panaszt és ahogy @Bodza írta teljesen ic ügy volt ez a része. Videóba nem látszódik, hogy derby történt volna így ezt nem tudom szankcionálni. Viszont @Bodza -t megkérném, hogy legközelebb ne a kocsiba vegye elő a nagy kaliberű fegyverét, mert irl se megoldható vezetés közbe ezért ezt a részét szankcionálom.
Panasz részben jogos.
Zárható/helyezhető
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.