Mollie Savage - [Jelentkezési lapja]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

FEKAAA

Újonc
2020. 10. 16.
44
52
V4 karakter
Mike Morales
LV karakter
Ramirez Armando
V2 karakter
Marius Savage
xH1Z5HM.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Mollie Savage
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 49076
IC SZINT: 31

KOROD: 15 éves vagyok jelenleg.
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): https://imgur.com/a/7Uh3woW

EDDIGI FRAKCIÓID: See City Taxi / Nav.
TÁVOZÁSAID OKA: See City Taxi : Szerver kiégés miatt. Nav: nem tettem meg az akkoriban elvártakat.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Nem voltam.
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: Nem voltam.
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: Nem voltam.

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 6-7 óra.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: Megeshet a 8-9 óra is.

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen.
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen.

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Szebinek hivnak játékos társaim csak Fekának, 15 éves vagyok jelenleg és Budapest megyében élek.
Fiatalságom ellenére elég komolyan tudom venni az életet. Jelenleg villanyszerelő szakmát tanulok. Szabadidőmben szeretek a SeeMTA szerverein játszani, legtöbbet a haverokkal járunk ki a szabadba. Kedvenc játékaim közt ott van a GTA5 is amit napi szinten aratok a haverokkal. Könnyen be illeszkedem legyen szó bármilyen társaságról épp ezért szeretném magam próbára tenni az SCCS társaság RPjében. Nagyon szeretek zenét hallgatni köztük a Trap-Metalt a Pop-ot és a Trap-et. Sok kedvenc előadóm van de mindig is [scarlxrd] lesz a szememben a "God" az ő Trap-Metal műfajával és a zene szövegeivel eléggé meg érintett.
[Szerintem meg felelt ez a rész pár mondatnak, Köszönöm szépen hogy el olvastad, remélem el nyerte a tetszésedet!]


MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
Sok időt tudnék teljesiteni szolgálatban ezt meg tudom igérni, legtöbb játszott perceimet Dutyban tölteném el.
Szeretném új és minél jobb RP-kre próbára tenni magam, az RP-kel nem vagyok gondban számtalan ötletem van és soha nem fogyok ki belőlük, ezért elég hamar be illeszkednék az SCCS szerelés RP-be! Bármikor mentem be szereltetni mindig jó társaság került elém mindig jó kedv töltött el és jól éreztem magam. Ahogy a haveroktól is hallom nagyon barátságosak, jó fejek a frakció tagjai ezért érzem hogy itt a helyem.


EGYÉB MEGJEGYZÉS:
[Köszönöm szépen hogy el olvastad a lapomat, remélem el nyerte a tetszésedet! :D]​
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: vbence100

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
xH1Z5HM.png




Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: - Időpontról későbbiekben tájékoztatjuk, a jelenlegi munkavállalók száma miatt, nem tudjuk az elkövetkezendő napokban megoldani a betanítást.
 

Nowiczky

ExOperátor V2
Támogató
2019. 02. 28.
391
177
Heves County, Eger
steamcommunity.com
V4 karakter
Nowiczky Guerrini
LV karakter
Nowiczky L Nowakowski
xH1Z5HM.png


Tisztelt Jelentkező! Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2021.08.16 20:00 | Ha nem felel meg az időpont akkor kérlek írj nekem privátban.​
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Balage. és FEKAAA
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.