Molcher Moises panasza Laccekra

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

HugoAlvaro

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 11.
227
148
V4 karakter
Hugo Alvaro
LV karakter
Hugo De Alvaro
V2 karakter
Hugo De Alvaro
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
[font=courierMolcher Moises[/font]

Panaszolt fél admin neve:
Laccek

Panasz pontos megfogalmazása:
Szerver szabályzat nem ismerése.

Bizonyítékok:
https://imgur.com/a/jevyXLV

Megjegyzés:
Szép reggelt/napot/estét. ki mikor olvassa, el is kezdeném azzal hogy nem bosszú pk. Szóval Én mint Hugo De Alvaro 2018 Június óta a Becenevem Sittes, Mint volt admin nevem is az volt, ezzel csak is arra akarok kitérni hogy 2018. Június óta egy adott Skint viselek (312) de videó is van róla
Szóval, én akkor még admin se voltam hogy magamra adhassam, és tudtommal ha egy skint nem dob le a karakterem viselhetem, több mint fél év alatt sose volt iylen konfliktusom mint a mai. a szerverszabályzatban nem láttam olyat hogy nem viselhetek olyan skint ami nincs a Bincoba de a forumon igen. Szoval egy konfliktushoz jött Laccek aki nem tudva rákérdezett gondolom AS chaten, 2018. Június óta minden fajta rp-m volt már a rendvédelemmel de olyan hogy egy rendvédelmi tag szavára egy a skinem lecseréljék még nem. Szóval szeretném visszakérni a skinem, és nem rendvédelmis tagokra. hozzáteszem a logokat is:[2019-02-15 20:31:02] [Output] : [SeeMTA - Börtönidő]: Nem vagy börtönben! [2019-02-15 20:31:00] [Output] : Bryan Shaw: (( nem ezért van fenttartva a skin )) És tudtommal nincs olyan hogy van íratlan szabály.


Panaszhoz hozzászólhat:
A biráló Superadmin. Laccek, És akik ott voltak rendvédelmisek: Bryan Shaw, Iwato Ichiro, Pedro C Lorenz és akivel én voltam:Lutry Flavo
 

Laccek

Barangoló
2019. 01. 10.
103
38
V4 karakter
Chris Lorenz
LV karakter
Chris Ramsay
V2 karakter
Gary Nicholson
Szia meg kérdeztem Bencét levegyem-e rólad a skint és azt mondta vegyem le és ezt írtam is ooc akkor nem tudom mi a probléma. Nincs mit hozzá fűznöm várom a bírálást
 
Utoljára szerkesztve:

HugoAlvaro

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 11.
227
148
V4 karakter
Hugo Alvaro
LV karakter
Hugo De Alvaro
V2 karakter
Hugo De Alvaro
Én még akkor is azt mondom több mint fél évig Bence se senki nem szólt vagy cserélte le.
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Sajnos már ott a hiba hogy a fegyházas skint viselted magadon mint civil skin, ezek után ne lepődj meg ha leveszik rólad. Jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.