mokusido - Paki [HELYETTE]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

rozsdas rakollo

Barangoló
2021. 06. 09.
128
843
Dunaújváros
V4 karakter
varga bence akos
LV karakter
william wentworth
V2 karakter
-
1cf152a23a6401c9124c4e3215a30327.png


Neved:
Rien Drost / mokusido.



Panaszra tett moderátor neve:
Paki.


Panasz oka:
Indokolatlan ban, ignorálás DC-n, miközben egy keress fel indokkal lettem kitiltva.


Bizonyítékok (kép, log, videó stb..):
Bíráló GMod-nak küldöm ha nem baj, nem szeretném kitenni a playerek elé.


Egyéb megjegyzés:
Sziasztok, itt fejteném ki álláspontomat, és hogy miért kaptam ezt a bant Paki szerint. Egyik délután bátorkodtam megírni LV-re egy unbant, mivel szeretnék már végre megízlelni egy kis Venturast. Ezt Ori egy kinevetős emojival reagálta. (Amivel nekem semmi bajom nincs, őszintén leírom, nem érdekel. Az, hogy Orinak mi baja van velem az más téma.) Most megnéztem jobban, ezt fél négykor raktam ki szombaton. Azután vagy V3-aztam, vagy mással játszottam már fogalmam sincs. De én kaptam egy bant egy keress fel indokkal, amit nem tudtam hova tenni. Felkerestem Pakit. Elvileg létrehoztak két darab fiókot fórumra, és elkezdték nyomni Oriról a hülyeséget. Neki és Orinak is gondolom egyből az jött le, hogy én vagyok az hibás, az elkövető. Semmi közöm nem volt az egészhez, Pakinak legalább négyszer leírtam DC-n, hogy gépközelben sem voltam, fogalmam se volt mi történik fórumon. Egyszerűen már itt kezdtek elszakadozni a cérnák nálam, ha lenne valami bajom azt megmondanám én neki, semmi szükség nem lenne két új fiókra. De nekem nincs semmi bajom Orival, félreértés ne essék. A bannomat jogosan kaptam, semmi ellenvetésem. Sajnos nem tudtam kommunikálni Pakival, semmi esélyem UB-t szerezni ezen PK-n kívűl, ezért kénytelen vagyok megírni. Úgy gondolom elég egyoldalú ez a ban, mert ha legalább lenne rá valami bizonyíték, vagy bármi amit feltudnak ellenem hozni. De nem véletlen nincsen, nem én csináltam két fiókot és nyomtam a hülyeséget. Mert semmi értelme nincsen. Az egy másik dolog, hogy Paki aznap 0-24 elérhető volt DC-n és egy olyan válaszra se méltatott, hogy te voltál az te szerencsétlen, vagy bármire. Nonszensz az egész, kérdeztem meg-e tudjuk beszélni TS-en vagy bárhol máshol, mert használnám a fórumot. Nincs elkötelezettségem arra, hogy bárkivel is kibasszak egy játékszerver közösségén belül, mert semmi értelme. Ezzel itt befejezném kis novellámat, részemről ez a panaszkönyv egy tisztázás. NEM szankció révén írtam, csak van egy megérzésem, hogy itt könnyebben tudunk kommunikálni mint DC-n, és nem leszek ignorálva.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.