Miyahara Hizuru jelentkezési lapja az Sccs-be.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tylerr

Újonc
2020. 03. 25.
27
26
-
V4 karakter
Lyra Nash
LV karakter
Blake Mendez
V2 karakter
Miyahara Hizuru
xH1Z5HM.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: Miyahara Hizuru
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 2290perc.
IC SZINT: 6-os szint.

KOROD: 15 éves vagyok.
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): https://kepkuldes.com/image/uAp3PV

EDDIGI FRAKCIÓID: Ezen a szerveren még nincsenek.
TÁVOZÁSAID OKA: -
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: -
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: Mivel középsulis vagyok, emiatt teljesen változó. 1-2-3 óra.
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: Minimum 3-4 óra.

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Nem, sajnos bannolva vagyok.
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen, természetesen rendelkezek.

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Magamról pár szóban... Nos, Rudolf(Rudi)nak hívnak, augusztusban töltöttem a 15. életévemet,
Közép iskolai tanuló vagyok, 9.osztály-t végzem. Sport-tagozatra jelentkeztem, ahová sikeresen fel is vettek,
viszont a jövőben változások lesznek, elköltözök, új hely, új iskola, új barátok stb.
Ott valószínűleg Karosszérialakatos-szakmát fogok tanulni,
vagy pedig Autószerelő szakmát. Igazából Hármas-Négyes tanuló vagyok, sose voltam ennél/annál rosszabb, mindig törekedtem
a nem meg bukásra, és a hozzám illő jó szint teljesítésére. Viszonylag szorgalmas vagyok, segítőkész, barátságos, de nyilván tudok
hülye/vicces is lenni, szeretek szórakoztatni másokat. Figyelmet annyira nem szeretem magamra vonni, inkább csöndesebb alkat vagyok.
Barátnőm jelenleg nincs, egyenlőre nem is szeretnék. Barátaim/spanjaim viszonylag vannak páran. Hobbim igazából a biciklizésből,
motorozásból áll. Szeretek szerelni dolgokat, vagy esetleg gondolkodtató dolgokkal foglalkozni/elvégezni azokat. Szeretek zenét
hallgatni, viszont nem vagyok valami társasági ember, inkább magamba/pár spannal játszok/beszélgetek inkább.

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
Kiszeretnék lépni a civil életből a játékban, szeretnék egy jó társaságban lenni, szeretném kipróbálni az sccs köreit.

EGYÉB MEGJEGYZÉS:

Na cső! Először is, tisztázni akarok dolgokat, hogy jobban megértsétek. Szóval, Közép sulis vagyok, ezért hétköznap annyira sok időt nem tudok belefordítani a frakcióba, viszont hétvégén eléggé sokat tudnék, emiatt nőne a percem is, a perceim csak ezen a szerveren vannak még 2000+-on, itt nemrég kezdtem el játszani, viszont máshol több tízezer perceim vannak, több frakcióba voltam más szervereken, és sok tapasztalatom van. Ts-ről fogalmam sincs hogy mikor és miért kaptam bant, nem emlékszem semmire, ami miatt ki lehetett volna bannolni, mikrofonom még nincs, nemsokára lesz, csak az is idő. Köszi ha olvastad, remélem tetszik a lap, Szeva! :)
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Szia!
Ts-ről fogalmam sincs hogy mikor és miért kaptam bant, nem emlékszem semmire, ami miatt ki lehetett volna bannolni, mikrofonom még nincs, nemsokára lesz, csak az is idő.
Jelenleg is bannolva vagy TeamSpeakről? Ha igen, milyen névvel vagy ott bannolva? - Nem találunk ilyen kitiltást ami a mostani nevedhez köthető.

Illetve tegnap lett elfogadva egy jelentkezésed a Fix&Drive-ba, amire ma 18:30-ra lettél felkérve. Most kérlek döntsd el, hogy hova szeretnél jelentkezni, mert a két helyen nem lehetsz egyszerre.
[Fix&Drive lapod]
 
  • Tetszik
Reactions: krts és Tylerr

Tylerr

Újonc
2020. 03. 25.
27
26
-
V4 karakter
Lyra Nash
LV karakter
Blake Mendez
V2 karakter
Miyahara Hizuru
Igen, jelenleg is bannolva vagyok, a nevem elvileg : Tylerheh
Szóval, igen tegnap lett elfogadva, viszont hanyagoltam, mivel ma semmi jelet nem kaptam, hogy mizu, 18:30-ra volt megbeszélve minden, ahhoz képest sehol semmi nem volt, emiatt inkább irtam ide, ez fix hogy aktivabb frakció, mint a Fix&Drive, szerintem.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
xH1Z5HM.png





Tisztelt Jelentkező!
Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: ELUTASÍTÁSRA került az áttekintés során.
((Egyik alapfeltétel a szerveren lévő minimum 10. IC szint, valamint a TS3 kitiltás kizáró ok a jelentkezésnél.))​
 
  • Tetszik
Reactions: krts
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.