Miyahara Hizuru jelentkezési lapja a Fix&Drive-ba.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Tylerr

Újonc
2020. 03. 25.
27
26
-
V4 karakter
Lyra Nash
LV karakter
Blake Mendez
V2 karakter
Miyahara Hizuru
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Tylernek, 15 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Nemtúl rég óta, viszont 2018-ban regisztráltam. Más szervereken több tízezer perceim vannak, és ide is szeretnék egy szép eredményt elérni perc ügyileg. 2109 percem van a szerveren. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ Nem, egyik sem volt még. Itt a link: https://kepkuldes.com/image/u9Bp30 ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Ts3-mal igen, mikrofonnal nem. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Ez teljesen változó dolog lenne, valamikor ennyit, valamikor annyit. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~
Magamról pár szóban... Nos, Rudolf(Rudi)nak hívnak, augusztusban töltöttem a 15. életévemet,
Közép iskolai tanuló vagyok, 9.osztály-t végzem. Sport-tagozatra jelentkeztem, ahová sikeresen fel is vettek,
viszont a jövőben változások lesznek, elköltözök, új hely, új iskola, új barátok stb.
Ott valószínűleg Karosszérialakatos-szakmát fogok tanulni,
vagy pedig Autószerelő szakmát. Igazából Hármas-Négyes tanuló vagyok, sose voltam ennél/annál rosszabb, mindig törekedtem
a nem meg bukásra, és a hozzám illő jó szint teljesítésére. Viszonylag szorgalmas vagyok, segítőkész, barátságos, de nyilván tudok
hülye/vicces is lenni, szeretek szórakoztatni másokat. Figyelmet annyira nem szeretem magamra vonni, inkább csöndesebb alkat vagyok.
Barátnőm jelenleg nincs, egyenlőre nem is szeretnék. Barátaim/spanjaim viszonylag vannak páran. Hobbim igazából a biciklizésből,
motorozásból áll. Szeretek szerelni dolgokat, vagy esetleg gondolkodtató dolgokkal foglalkozni/elvégezni azokat. Szeretek zenét
hallgatni, viszont nem vagyok valami társasági ember, inkább magamba/pár spannal játszok/beszélgetek inkább.
~




IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Miyahara Hizuru ~


Születési helye, ideje:
~ Tokyo, 2001/07/18 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Közép Iskola ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Ez a tanult szakmám, s tovább szeretném fejleszteni tudásomat ez iránt. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~
Miyahara Hizurunak hívják, Tokyo-ban született 2001-ben. Családjával élt 2018 Márciusáig,
majd elköltözött Las Venturas-ba. Ott megismerkedett mostani barátjával, Dockin Flaennel.
Általános Iskoláját négyes tanulóként végezte el. Közép Iskolában tanul.
Autószerelő szakmáját végzi, jó eredményekkel rendelkezik iskolájában, jó viszonyai
van barátaival. 2020 Májusában meghalt Édesanyja Miyazato Utako és Édesapja Hiroshima Hizuru.
Ez tragikusan érte, 2020 nyarán teljes káoszba veszett egész 2021 tavaszáig, majd
felépítés szerűen bontakozott ki újra és újra mások felé. Mai napokban is törekszik tanulmányaira,
szertné elérni álamit ezt követően.
~


Aláírás:

Na Szeva, mikrofonról annyit, hogy valószínűleg lesz, csak nem most, egyrészt nem akarok megint 20.000ft-ig vásárolni normális mikrofont,
ami nem hullik szét 1 hét alatt.. másrészt ennyi pénzt még nem akarok elkölteni rá megint, más terv van előnyben, de idővel lesz, megígérem!
A szerveren lévő perc pedig azért ilyen kevés, mivel iskola időszak van, nyilván nekem is kell tanulni/időt fordítani az iskolára, sajnos. :D
De ezt is megígérem, megfog nőni az a 2000+ perc, próbálom beosztani az időm, és ráfordítani a frakcióra. :)
Köszönöm ha olvastad/olvastátok, remélem teljesítette az elvárt szintet! :D

Jelenlegi V2 fórum karaktered neve elavult, 12 órád van frissíteni.
@fatmarco
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

PPLACI

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
265
295
23
Szombathely
V4 karakter
Alex Volkov
LV karakter
Marcus Mendoza
V2 karakter
Alex Vasiliev

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán 18:30-kor lesz.
- ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.