Mitsubishi Lancer Evo IX

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

kenuass

Írnok deák
2021. 05. 09.
543
184
V4 karakter
Agron Sljukic
Szerintem a legszebb EVO mind közül,adnám ha lenne bent ilyen. :D
 

Pashenko

𝓽𝓮𝓬𝓱𝓷𝓸 𝓲𝓼 𝓷𝓸𝓽 𝓬𝓻𝓲𝓶𝓮
2019. 03. 25.
138
600
V4 karakter
Tommy Arkin
LV karakter
Yuri Pashenko
V2 karakter
-
sZeRiNtEm is szebbek a régebbi EVO-k, mint a jelenlegi, akár ezeket is de más példányt is szívesen látnék a mostani helyett.
 

Bugeye

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 11.
411
1 874
V4 karakter
Niko Sheffield
LV karakter
Anthony Scott
Támogatom, izgalmasabb autó a régebbi, mint az újabb. Viszont szerintem a mostanival se lenne annyira nagy baj, ha lenne több optikai tuning lehetőség. Pl. az ablak sötétítés nagyon feldobná
 
  • Tetszik
Reactions: kenuass

Teaspoon

Pötyögtető
Támogató
2021. 03. 30.
408
1 095
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
Támogatom, izgalmasabb autó a régebbi, mint az újabb. Viszont szerintem a mostanival se lenne annyira nagy baj, ha lenne több optikai tuning lehetőség. Pl. az ablak sötétítés nagyon feldobná
Ez sem rossz felvetés, a mostani vagy megmarad gyárinak, vagy pedig rá lehet rakni az eléggé otromba bodykitet illetve matricákat, JDM stílusú lökhárítőkkal és szárnyakkal, kipufogókkal és matricákkal fel lehet dobni az X-et is.
 
  • Tetszik
Reactions: kenuass és Bugeye

ferec

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2020. 04. 11.
348
197
LV karakter
Jayce Tyrell
kicsit elszomorítja a tokyo drift fanokat a negatív ,,szavazat"
 

TheWuki

Zöldfülű
2019. 08. 08.
171
406
Isaszeg
V4 karakter
Rousseau Wyatt
Szerintem is jobban néz ki a régebbi, de mivel a szerver egyik legjobb (ha nem a legjobb) autójáról beszélünk rizikós lenne a csere.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: dani930

Eric

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
326
993
24
Beacon Hill🌄
V4 karakter
Eric Zawadzki
Ezt váltotta le igazából a mostani Evo X.
Szerintem is kenterbe veri kinézetre az X-et, viszont emlékeim szerint handling ügyileg egy zsák … volt.
Tényleg necces lenne bolygatni a mostani kombót.
 
  • Tetszik
Reactions: TheWuki

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 052
5 765
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png
Kedves témaindító,
↳A szerver és a fórum verziója is hivatalosan átállt a V4-es verzióra. 🥳

↳Ez azt jelenti, hogy mind a játékszerver, mind a fórum nagy változásokon ment át. Teljesen új arculatot kapott, és erre az új arculatra szeretnénk mihamarabb átállni.

↳Mivel a szerver lényegében egy teljesen újraírt modot kapott, teljesen új ötletekkel és megvalósításokkal ezért a mostani témákat lezárjuk.


↳Amennyiben olyan ötleted volt ami még az új verzió ellenére is aktuális lehet kérlek, hogy nyisd újra a V4-re szabva, sajnos nincs kapacitás most minden témát egyesével szétválogatni hiszen több száz van belőle, de garantálom, hogy a jövőben ezekre az ötletekre sokkal több figyelmet fogunk fordítani 😊


Sok sikert kívánunk az ötletek készítéséhez! 🤩

Megértésed köszönjük,
SeeGame Vezetőség
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.