Mis lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

bronze

Újonc
2020. 12. 19.
71
75
Las Vegas
V2 karakter
tina.murphy
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy? Misinek szólithatók 14 éves vagyok.


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel? 2021-01-01 16:16:38 940 percem van.


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is! Külöm majd ((Nem tudok bejelentkezni de 0 jail 0 ban 0 névváltás))


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal? Igen persze.


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat? Igen tudtnám tejesíteni. Napi 7-8 órát.



Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondatban.) Misi vagyok 14 éves Nyíregyházán élek hoby: focizás,biciklizés,gépezés, Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében élek családommal testvéremel szeretek kint lenni a természetben dolgozni meg amit tudok kint csinálni focizni biciklizni. Kutyámmal szoktam nagyon sokat játszani meg haverokkal szoktam játszani külőmbözö játékokkal: Rocket Leauge, CSGO, 1.6, Fortinte LOL, Warzone. Annyit lehet tudni rólam.



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ VÁLASZOD ~ Rodrigez Williams


Születési helye, ideje:~ VÁLASZOD ~ 1985.05.10 Los Santos Korház.


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ VÁLASZOD- FőIskola,


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
- VÁLASZOD ~ Minden álmom a kocsi szerelés vontatás. Szeretnénk jó fej kollégákat vezetőket meg ilyesmi.


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ VÁLASZOD ~ Kedves Olvasó! Rodrigez Williams vagyok 1985.05.10 születtem a Los Santosi Korházban ANyukám neve: Nagy Illona Apukám neve: Rodrigez Williams testvéreim nincsenek. Én egy kis szerény erős magányos ember vagyok szeretnénk valami jó munka helyett keresni magamnak. A szerelő telepet választottam. Abból meg tudnénk élni stb... Szeretnénk egy jó közöséget a szerelő munkahelyen meg jó fej vezetőket Anyukám meg halt egy autó balesetben. Apukám is meghalt ő katona volt és fejbe lőtték. Enyit tudok mondani az önéletrajzomról.



Aláírás:

VÁLASZOD: Rodrigez Williams.


Esli válasza:
14.) Ahol van MINTA ott köteles vagy azt használni! A topik címére is figyelj oda, azt is megfelelően add meg! A BB kódolás szintúgy a minta része, ennek hiányában is figyelmeztetést lehet kapni!
Büntetés: 30 büntetőpont.
A fórumon feltüntetett ig neved elavult. Frissítésére 12 órád van.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.