Miroslav Marincic (Otto Schmeller) visszajelentkezése

colstok

Lelkes fórumhasználó
2021. 11. 07.
301
13
V4 karakter
Miroslav Marincic
LV karakter
-
V2 karakter
-
logo3-2.png
A visszajelentkezés IC része

- Családi és utóneve: Miroslav Marincic
- Születési neve: Miroslav Marincic
- Születési helye, év, hónap, nap: Zágráb, 1968.02.09.
- Anyja neve: Tanja Marincic
- Személyi igazolvány száma: 127823FE
- Elérhetőségei (telefonszáma, e-mail címe): +38-76-540-5404
- Családi állapota: Egyedülálló
- Lakóhelye: Los Santos, Maple Street 3.

- Miért szeretne visszajelentkezni? Motiváltnak érzem magam a munka iránt, különösen hiányzik a Parkolás Felügyelet. Úgy gondolom, ismét részét tudnám képezni ennek a remek csapatnak!
- Mivel tud nekünk többet nyújtani, mint más visszajelentkezni kívánó álláskereső? Törekszem mindig mindenben a maximumot nyújtani, ameddig a képességeim engedik, illetve késői, akár hajnali órákban is végzem munkámat, ezáltal úgy gondolom nem lenne probléma az akadályt képező autókkal ezekben az órákban sem.

A visszajelentkezés OOC része

- Milyen néven és mikor voltál a frakció tagja időben? Otto Schmeller, 2023.12.30.-2024.01.30 (kb.)
- Jelenleg játszott percek száma? Jelenleg 76.586 játszott percem van a lap írása közben.
- Mi volt a legnagyobb beosztás amiben voltál a bentléted alatt? Parkolóőr.
- Miért léptél ki/kerültél eltávolításra régen a frakcióból? Egyéb okok miatt kialakult időhiányból következő folyamatos inaktivitás, alkalmatlanság a heti minimum teljesítésére, ezt akkor emlékeim szerint előre jeleztem, majd ez lett a vége.
- Napi/heti hány percet tudsz a frakcióra szánni?: Napi 1,5 órát minimum, azaz heti 630 percet.
- AccountID?: 206594.
- Voltál már adminjailban, avagy banolva a szerverről? (kép): Igen, pontosan a frakcióhoz való csatlakozásom előtt. Megírtam a lapot, majd kicsivel utána egy IC konfliktusba keveredtem, reflexszerűen megütöttem egy autót, ami vasökölnek számít, tehát NonRP miatt adminjailbe kerültem. @Bari -val tisztáztuk az ügyet privátban, majd aztán így kerültem be a frakcióba.
 
  • Hűha
Reactions: Bari