Mini ötlet pack | MÓDOSÍTVA

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Nicolas Shaw >

Ötleted:
< - Névcédula árának realizálása (300 PP -> 50 PP).
- Bíróság HQ modellezés,mappolás kivétele, mivel nem üzemel a frakció jelenleg a szerveren.
- Felesleges, nem használt script kivétele: Szerencsejáték.
- Bayside eléggé üres, szerintem egy új leadópont beleférne kamionsofőr munkához: GLS.
- Jelenleg a szerveren nagyon sok olyan benzinkút van, amiben nap, mint nap alig van üzemanyag, ezért a Benzinszállító munka fizetés emelése szerintem jó lenne.
- Munkák fizetésének kiegyensúlyozása. (Erre azért lenne szükség, mivel a szerveren vagy kamionoznak, vagy pedig bányásznak. Benzinszállítókkal, fémfeldolgozókkal, kukásokkal, illetve buszosokkal alig lehet találkozni, mivel annyira rossz a fizetésük).
- Vadászatnál a bőr/trófea árának emelése, mivel a szerveren nem éri meg vadászni .
- Angel Pine 4 sávosnál található Versenypálya kivétele, mivel nincs kihasználva, és laggoltat, ha elmegyünk mellette.
- Indoktalan üldöztetés szabályzati pont behozatala.
- Dupla nagykaliber "X" visszahozatala. (Ezt azért gondoltam, mivel már nem lehet annyira karácsonyfát hordozni, mivel nehezebbek lettek a fegyverek.)
- FPS optimalizálása (Akárcsak V3-on, és Lv-n. Mind a két szerveren bevált). >


Megjegyzés:
< Beffelős hozzászólásokra nem tartok igényt. >
 
Utoljára szerkesztve:

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 318
1 174
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Inkább a munkák béreinek kiegyenlítésére lenne szükség, nem a buszsofőr munkáénak emelésére.
Ebből megint az lenne, hogy akkor az keresne sokat, és a többi keveset, stbstb.
Ha a jelenlegi bányász munka keresetéhez mérten emelnénk a béreket "x Ft/perc -re" leosztva, akkor mindenki kiválaszthatná a neki tetsző munkát.
(Kamionos munkát kivéve, az ügyesen meg lett oldva.)
Benzinszállító munkát nem csak bérelemeléssel lehetne megoldani, hanem esetleg a scriptbe való kis belenyúlással.
(gondolok itt az 'egy kútra vitt, egy tartálynyi benzin/tankolható üzemanyagmennyiség' összefüggésre.)
Alig lehet már lassan tankolni a szerveren, annyira kevesen nyomják ezt a melót.

Ezeken kívül bele se tudnék kötni az ötletbe, minden teljesen okés.
 

Kelley

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 06. 20.
227
179
www.youtube.com
V4 karakter
William C Thomas
LV karakter
Kellen Wodbrook
V2 karakter
Kelley Wodbrook
Inkább a munkák béreinek kiegyenlítésére lenne szükség, nem a buszsofőr munkáénak emelésére.
Ebből megint az lenne, hogy akkor az keresne sokat, és a többi keveset, stbstb.
Ha a jelenlegi bányász munka keresetéhez mérten emelnénk a béreket "x Ft/perc -re" leosztva, akkor mindenki kiválaszthatná a neki tetsző munkát.
(Kamionos munkát kivéve, az ügyesen meg lett oldva.)
Benzinszállító munkát nem csak bérelemeléssel lehetne megoldani, hanem esetleg a scriptbe való kis belenyúlással.
(gondolok itt az 'egy kútra vitt, egy tartálynyi benzin/tankolható üzemanyagmennyiség' összefüggésre.)
Alig lehet már lassan tankolni a szerveren, annyira kevesen nyomják ezt a melót.

Ezeken kívül bele se tudnék kötni az ötletbe, minden teljesen okés.
Én is így gondolom !
 
  • Tetszik
Reactions: MiniYoda

MiniYoda

Zöldfülű
2019. 03. 22.
186
182
V2 karakter
Elizabeth Dawidson
Szerintem jók ezek az ötletek. Szerintem Angel Pine-ból kilehetne venni az ottani kamion leadó pontot helyette Bay Side-ba GLS vagy valamit. TÁMOGATOM
 

Nowiczky

ExOperátor V2
Támogató
2019. 02. 28.
391
176
Heves County, Eger
steamcommunity.com
V4 karakter
Nowiczky Guerrini
LV karakter
Nowiczky L Nowakowski
Heo,ezek az ötletek elég jók,főleg a Benzinszállító munka fizetésének az emelése,mivel tényleg alig van benzin pár benzinkútban,és tényleg jó lenne egy új lerakó a kamionsofőr munkához,így ezt csak támogatni tudom.
 

Vitos

Barangoló
2020. 05. 15.
75
103
Németország, Baden-Wüttemberg
V4 karakter
Lulo Blasio
LV karakter
Lia Hicks
V2 karakter
Vito L Hicks
Tiszteletem olvasó!
Személyszerint egy pontot nem támogatok, ami a "szerencsejáték" kiszedése.
Sokan ebből keresnek(Én is).
A többi viszont jó ötlet.
 

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Hát, nem igazán láttam a szerveren fent olyan embert, aki használná a szerencsejátékot. Többet lehet keresni a bányász melónál 8 kő leadásával kb. 15 perc alatt, mint a szerencsejátékkal 1 hét alatt.
 
  • Tetszik
Reactions: Vitos

CarlV2

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
788
387
30
Szeged
V4 karakter
Carl P Pawlowski
A szerencsejátékon kívül mindent támogatni tudok csak , remekül összeszedett gondolatok és ötletek és pont ezekre van most szükség.
Mondjuk én ritkán megyek fel , de most az elmult időben a tankolás a legnagyobb gond mert sosincs üzemanyag a kutakban.
Remélem elfogadják és megvalósulnak az ötletek.
 
  • Tetszik
Reactions: Vitos

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Hozzáírtam még pár dolgot, remélem megvalósításra kerül, mivel nagyon nagy szükség van ezekre a szerveren (legalábbis szerintem).
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.