Mimoun Ulrich -> Bakusz (Helyette teszem közzé)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2021. 10. 30.
170
809
V4 karakter
Clinton Cromwell
LV karakter
Robert Bowman
1cf152a23a6401c9124c4e3215a30327.png



Neved:
Mimoun Ulrich (Danyh)


Panaszra tett moderátor neve:
Bakusz


Panasz oka:
Jogtalan kitiltás


Bizonyítékok (kép, log, videó stb..):
https://imgur.com/a/mDmi6bC


Egyéb megjegyzés:
Sziasztok! Nem tartom jogosnak a kitiltást, mivel Én nem akartam vadászni a hozzászólásokat. Tagolom a képen látható hozzászólások alapján. Kezdem akkor az Overdose-os hozzászólásokkal. Lényegében segítséget akartam kérni a játékosoktól, hogy vajon miért nem működik nekem ez a dolog, Én itt nem akartam vadászni a hozzászólásokat, és nem is tartom annak, hogy Én netán vadásztam volna azzal, hogy segítséget kérek, vagy válaszolok a segítség kérésre. Folytatom akkor az ötletekkel való hozzászólásokkal. Mivel általában akkor szoktam nézegetni a fórumot, mikor szabadidőm van, vagy egy adott játékban esetleg meghalok, ezért előfordulhat, hogy pár perc eltérésekkel válaszolok a témához(hozzá teszem, hogy átolvasom és azt pedig értelmezem) Én ezeket tudtam per pillanat kifejteni, a kitiltást Én jogtalannak gondolom.
 
2021. 10. 30.
170
809
V4 karakter
Clinton Cromwell
LV karakter
Robert Bowman
(Helyette írom)

Elsősorban is az egyik bírálóra vártam, és ezért nem sikerült válaszolnom. Másodszor pedig Én úgy vélem, hogy ezt a weboldalra akarod kenni, hogy automatikusan tiltott ki engem, és Te csak a büntetőpontot raktad ki. Én említettem a "megjegyzésben", hogy nem volt szándékomban a hozzászólásokat vadászni. Az ötleteket elolvastam és értelmeztem. Többnyire 4-6 perc telik el egy-egy hozzászólás alatt, kivétel volt egy, ami azért is, mivel egy hosszú mondatos volt. Így azt a hozzászólásokkal egyetemben nem volt egy nehéz átolvasnom és értelmeznem. Illetve egyébként is mi célom származott volna abból, hogy kapok plusz három hozzászólást?
 
  • Szomorú
  • Imádom
Reactions: Danyh és Trevon
2019. 01. 10.
1 801
18 313
Eversong Woods
V4 karakter
Tacko Fall
LV karakter
Zal'in Bacuss
Nem a weboldalra szeretném kenni, szimplán azt írtad, hogy a KITILTÁST nem tartod jogosnak, ezért szóltam, hogy a KITILTÁS automatikus.
A szabályzati pontban leírtak szerint jártam el, pontosan annyi figyelmeztetési pontot osztottam, pontosan arra a meghatározott a szabályzatot való megszegésre, ami oda feketén-fehéren le van írva. Mindent úgy tettem, ahogy azt kell, éppen ezért érthetetlen részemről, hogy miért vagy ezen ennyire felháborodva.
 
2021. 10. 30.
170
809
V4 karakter
Clinton Cromwell
LV karakter
Robert Bowman
(Helyette írom)

Én azt gondolom, hogy valaki itt nem érti a téma lényegét. Nem vagyok felháborodva, csupán nem értem azt(még mindig), hogy miért kell egy ilyenért kitiltani. Leírtam, hogy nem sok időtartam választja el a hozzászólásokat, nem volt szándékomban hozzászólást vadászni. Ezt privát üzenet formájában meg is lehetett volna kérdezni, és nem egyből a fekete levesbe mártani. Kérdezni és megbeszélni kellet volna az ügyet, nem telt volna sokkal több időbe, minthogy egyből(szerintem ok nélkül) kitilts. Szerintem egy korrekt ember vagyok, akivel értelmesen meg lehet vitatni, beszélni a dolgokat.
 
  • Imádom
Reactions: Danyh
2019. 01. 10.
1 801
18 313
Eversong Woods
V4 karakter
Tacko Fall
LV karakter
Zal'in Bacuss
Nem tetszik a stílusod, nehezen tudom elfogadni, hogy egy korrekt ember vagy, mikor kritikát fogalmazol meg velem szemben ilyen anonim jellemzéssel, hogy ,,valaki".

Nem vagy és tudtommal nem is voltál fórum moderátor, szóval jogtalannak érzem, hogy nekem szeretnéd megmondani, hogy mit kellett volna csinálnom, mivel nem tapasztaltad meg, hogy mennyire értelmetlen bármit is próbálni inkább megbeszélni egy felhasználóval, mint hogy lerendezném a figyelmeztetés kiadásával. Folyamatosan írkálok inkább privát üzeneteket a feszültségkeltés és egyéb ilyesmi indokok végett figyelmeztetendő embereknek a warn kiosztása helyett (katt), aztán sorra csak azt kapom, hogy mi az, hogy én lekorlátozom a véleményét, rakjam rá a figyelmeztetőpontot, ha zavar, stb.

2019. decembere óta vagyok moderátor egyetlen bármiféle jogos panasz nélkül, nem gondolom úgy, hogy a te esetedben vétettem volna el az első hibámat azzal, hogy a szabályzatban leírtak szerint jártam el. Ismét csak magamat tudom ismételni, a szabályzatba ez van leírva, ezért ezt tettem, de egyébként a szabályzat szerint máshogy is járhattam volna el, amit neked elméletileg tudnod is kéne, mivel a regisztrálással bepipálod a kis rubrikát, miszerint elolvastad és tudomásul vetted a szabályzatban leírtakat.
c06a73ff2656510b2a2dbad410aa7ea1.png
 
2021. 10. 30.
170
809
V4 karakter
Clinton Cromwell
LV karakter
Robert Bowman
(Helyette írom)

"Rövid időn belül sok hozzászólás szerzése, általában a legtöbbjük értelmetlen, levehető belőle, hogy az illető nem olvasta el a témát."
Elnézést, hogy nem dicsőítettelek, nem vagyok olyan emberfajta, aki ilyet tenne egy számára idegen emberrel. Rövid időn belül sok hozzászólás szerzése, általában a legtöbbjük értelmetlen, levehető belőle, hogy az illető nem olvasta el a témát. Nem gondolom, hogy értelmetlenek lettek volna a hozzászólásaim, s mint 3-szor leírtam át is olvastam a témát. Meg szerintem 3 hozzászólás így sem - úgysem sok. Ugyanazokat a mondatokat írom le, te az én nézőpontomat nem tudod megérteni, én meg ezzel nem tudok mit kezdeni. Várom a bírálónak a válaszát.
 
  • Imádom
Reactions: Danyh

Kyle

</> 6 years </>
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 08.
2 377
6 437
Nagyszénászug
V4 karakter
Kyle Fleming
LV karakter
Kyle Fleming
Magát a kitiltást, amit a büntetőpontok után kap az illető nem tudja egy Globális Moderátor sem felül bírálni. Amikor a fórumon be lett vezetve ez a büntetőpontrendszer, úgy határoztak, hogy amint a 100 büntetőpontot eléri az adott felhasználó úgy a rendszer - a Globális Moderátortól függetlenül - kitiltásban részesíti a szabályszegőt, tehát akinek a büntetőpontok kiosztásra kerültek.
Korábban volt egy szabályszegésed, MINTA helyes használta végett.
Ebből a szempontból, Bakusz helyesen járt el. Kaptál egy figyelmeztetést ( 30 pontnak megfelelően ), ahogy azt Fórum szabályzat is kimondja. Ezt követően kaptál egy hozzászólás vadászat figyelmeztetést ( amely 100 pontnak felel meg ). Ebben hibázott, alább kifejtem;

  • Bakusz annyiban hibázott, hogy a szabályzat a sok hozzászólásra tér ki, valamint ha azok ugyan azok a hozzászólások ennek tekintetében a te eseted nem tekinthető hozzászólás vadászatnak.
A kitiltásod levettem, Bakusszal pedig elbeszélgetek erről.
Ha van bármi további kérdésed, privát üzen formájában várom.

ui.: egy apró megjegyzés a profil képed töröltem, próbálj keresni valamit ami szalonképesebb.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.