Milow Sach Jelentkezese az OMSZ-hez

Norbx98

Újonc
2019. 12. 28.
1
0
V4 karakter
Ambrus Norbert
LV karakter
NINCS
V2 karakter
NINCS
omszfhfejlec4.png


Jelentkezési lap

OOC rész


Hogy hívnak?
- Ambrus Norbert -

Hány éves vagy?
- 26 -

Mellékeld a jelenlegi játszott percedet szinttel együtt!
- -

Milyen frakciókban voltál eddig, miért távoztál?
- Egyaltalan nem voltam meg. -

Voltál-e már adminjailben?
- Igen -

Voltál-e már bannolva?
- Nem -

Mellékelj képet az UCP-d büntetés rovatáról!
- -

Miért szeretnél ide csatlakozni? (Min. 5 teljes összefüggő mondat!)
- Nagyon erdekel, hogy milyen is mentosnek lenni. Sajnos volt reszem milyen is pacienskent, utanazni es vegignezni azt, hogy
mindent megtesznek a beteg-ert. Szerintem mentosnek lenni nem csak egy hivatas hanem egy elet erzes is. Es nagyon tettszik az, hogy reszletesen kivan dolgozzva ez a hivatas a SEEMTA-an. -


Mutatkozz be pár mondatban! (Min. 10 teljes összefüggő mondat!
- Ambrus Norbert vagyok, 26 eves, mindig is mentos szeretem volna lenni masokon segiteni. Nem riadok meg semilyen kihivastol.
Nem ismerem a lehetetlen szot csak a tehetetlen cselekdet, es szerintem ebben a hivatasban a tehetlensegnek nincs helye. -


Mennyi időt tudnál a frakcióra fordítani?
- Minimum napi 3 orat, de ha szukseges, tobbet is. -

Rendelkezel TS3-al és mikrofonnal?
- Redelkezem mikrofonal, Ts-el Nem de megoldhato. -


IC rész

Jelentkező neve:
- Milow Sach -

Születési helye, ideje:
- Los Santos 1998.07.18 -

Állandó bejelentett lakcíme:
- Los Santos -

Legmagasabb iskolai végzettsége, szakképesítése:
- Orvosi Egyetem -

Önéletrajz: (Min. 10 teljes összefüggő mondat!)
- Milow Sach vagyok, Los Santosban miutan frissen lediplomaztam, elkoltoztem Chicago-ba ahol sikerult rezidens orvos kent, megkezdjem
playafutasomat. Majd 3 ev eltelteve jelentkezztem rohamentosnek, itt 5 evet voltam es azt a tudast szeretnem itt Los Santos-ban az OMSZ-nel kamataztattni. -



Egészségügyi teszt

Írja le az ABCDE vizsgálat lépéseit:
- Pupilak reagalasa,legut,keringes,kulso vizsgalat -

Sorolja fel milyen mentőegység típusokat ismer:
- Mentohelikopter, Mentomotor, Mentogepkocsi, Esetkocsi,Mentoorvosi kocsi, Vizi mentoegysog, Gyermekmento egyseg.-

Nevezzen meg 10 eszközt ami a mentőgépkocsi alapfelszerelésének része:
- Hordagy,Infuzio,infuziospumpa,defibrillator,EKG,Ballon,kesztyu,kotszer,vernyomasmero,oxigenmaszk -

Szomszédja a kertben kaszával füvet vág. Hatalmas ordításra figyel fel, a szomszédba átnézve látja hogy a kasza a földön van, a szomszéd pedig a nyakát két kézzel fogja, a szomszéd nyakából dől a vér, mit tesz?
- Elso sorban meggyozodom, hogy a kasza kello tavolsagban van e. Majd alkalmazok egy nyomoszoritast, mert a kasza biztos
arteriat ert es minden perc szamit. Ekozben kiabalok valakinek, hogy hivjanak mentott. -


Utcán közlekedve hajléktalan kinézetű hölgyet vesz észre a földön arccal a föld felé feküdve, mit tesz?
- Megnezem a pulzusat, ha erzem a pulzusat ovohatosan megemelem a fejet a fold-tol, es stabil oldal fekvesbe teszem. -

Munkahelyén a főnöke arcán eltérést vél felfedezni, főnöke szédülésre panaszkodik, mosolyogni nem tud. Jobb oldalát zsibbadtnak panaszolja, jobb karját megemelni nem tudja, beszéde érthetetlenné kezd vállni, mit tesz?
- Leultetem, nyugtatom ekozben mentott hivok,sztroke vagy agyverzes gyanujaban. -

Karácsonyi ebédnél a szomszéd gyereke rohán át önhöz mert az édesanyja félrenyelt és fulldoklik. A szomszédba érve az édesanyát már a földön fekve találja, látszólag nincsen légzése, mit tesz?
- Megprobalom szabadda tenni a legutjat, ha nem sikerul Heimlich fele mufogast alkalmazok. Amennyiben az idegentest kijott a legutbol, megvizsgalom a pulzusat es mentot hivok. Ha nem jott ki az idegentest, mentot hivok es kozben ujraelesztest alkalmazok addig, amig a menti ki nem er a helyszinre. -


omszzarlec.png

hivatas2.png