Milo Bernstein Jelentkezési lap Országos Mentőszolgálat

2019. 11. 18.
12
22
23
Győr
V4 karakter
Zoe Z Keegan
LV karakter
Nem játszom!
V2 karakter
Todd Jesse
omszfhfejlec4.png


Jelentkezési lap

OOC rész


Hogy hívnak?
- Csókás Dominik László-

Hány éves vagy?
- 23-

Mellékeld a jelenlegi játszott percedet szinttel együtt!
-
Milyen frakciókban voltál eddig, miért távoztál?
- Nem voltam frakcióban!-

Voltál-e már adminjailben?
-
Voltál-e már bannolva?
-
Mellékelj képet az UCP-d büntetés rovatáról!
-
Miért szeretnél ide csatlakozni? (Min. 5 teljes összefüggő mondat!)
- Örömmel szeretek segíteni a bajban jutott embereken, úgy érzem hogy ide való lennék és ebben a legügyesebb, illetve ekkora szinten és percel rendelkezve szeretem ha van roleplay ezért is választanám! -

Mutatkozz be pár mondatban! (Min. 10 teljes összefüggő mondat!
- Csókás Dominik László hívnak 23 éves vagyok! Németországban dolgozom jelenleg kettő műszakban, ha van egy kis időm akkor Seemta szerveren játszom illetve sportolok GYM-elek újra, szeretek emberekkel foglalkozni, türelmes vagyok bármilyen interakció legyen az. Ezek mellett jogosítványt kezdtem el megszerezni magyarországon, de ezek a dolgok nem befolyásolják a frakcióban való időtöltésem ha mégis akkor ezt jelezném. -

Mennyi időt tudnál a frakcióra fordítani?
- Naponta egy, két óra vagy van amikor három órát is tudok teljesíteni.-

Rendelkezel TS3-al és mikrofonnal?
- igen-


IC rész

Jelentkező neve:
- Milo Bernstein-

Születési helye, ideje:
- Los Santos 2001.10.04-

Állandó bejelentett lakcíme:
- Válaszod -

Legmagasabb iskolai végzettsége, szakképesítése:
- Willofield all street-

Önéletrajz: (Min. 10 teljes összefüggő mondat!)
- -Milo Bernsetin vagyok 23 éves. 4 éve Költöztem See City városába új remények miatt azért Jöttem a városban! Szeretnék kedves emberekkel találkozni, és segíteni szeretek embereken. Édesanyám eldobott tízhónapos koromban, édesapám lemondott rólam kissé kóbor életem volt eddig amíg el határoztam magam hogy szeretnék mentős lenni városban, sok-sok emberen segíteni amikor bajba jútott. Munkahelyeim saját cégeimben voltak azok nem teljesültek be mivel mindeggyik anyagi csőd miatt bezárt. --


Egészségügyi teszt

Írja le az ABCDE vizsgálat lépéseit:
- A: Légutat megvizsgálom B: Megnézem hogy lélegzik e C: Megnézem a pulzusát D: Próbálok kontaktusba kerülni az érintettel E:Megvizsgálni hogy külső sérülés nem e látható rajta. --

Sorolja fel milyen mentőegység típusokat ismer:
-
- ESET: Esetkocsi
MOK: Mentőorvosi kocsi
MH: Mentőhelikopter
MGK: Mentőgépkocsi
MICU: Mobile Intensive Care Unit
-


Nevezzen meg 10 eszközt ami a mentőgépkocsi alapfelszerelésének része:
-- hordágy, ároló vákuummatraccal Lifepak Nyakrögzítő Oxylog Perfúzo Defibrillátor, Rögzitő táska ami minden rögzitő eszközt tartalmaz-
-


Szomszédja a kertben kaszával füvet vág. Hatalmas ordításra figyel fel, a szomszédba átnézve látja hogy a kasza a földön van, a szomszéd pedig a nyakát két kézzel fogja, a szomszéd nyakából dől a vér, mit tesz?
- - Azonnal értesítem a mentőket, biztosítom a területet, végig szóval tartom a sérültet, próbálom nyugtatni. Ujjaim segítségével elszorítom az artériát és várok a segítség megérkezére. Ha van képzése hozzá akkor használhatunk szoritó kötést --

Utcán közlekedve hajléktalan kinézetű hölgyet vesz észre a földön arccal a föld felé feküdve, mit tesz?
- - Feltételezem hogy el eset a hölgy ezért segítek neki felkelni és meg vizsgálni hogy milyen súlyos a seb/sérülés található a hölgyön ha súlyos sérülés akkor tárcsázom a segély hívót. --

Munkahelyén a főnöke arcán eltérést vél felfedezni, főnöke szédülésre panaszkodik, mosolyogni nem tud. Jobb oldalát zsibbadtnak panaszolja, jobb karját megemelni nem tudja, beszéde érthetetlenné kezd vállni, mit tesz?
- - minél előbb leültetem, tárcsázom a segélyhívót majd minden vérkeringést szorító dolgot meglazítok. Vizet itatok főnökkel majd lefektetem, megkérdezem nevét (figyelve reakció időt). Amennyiben gyorsan tudott válaszolni megkérdezem milyen betegségéről tud, allergiáról, gyógyszer szedéséről. Amennyiben válaszokat megkaptam mondom tovább a diszpécsernek és várom mit tegyek érte. Feltehetőleg Arcideg-bénulás--

Karácsonyi ebédnél a szomszéd gyereke rohán át önhöz mert az édesanyja félrenyelt és fulldoklik. A szomszédba érve az édesanyát már a földön fekve találja, látszólag nincsen légzése, mit tesz?
- - először hívok egy mentőt, és átmegyek a szomszédba. Ellenőrzöm a sérült légutait, az oldalára döntöm. Ha valami akadályozza a légzést akkor azt eltávolítom. Ha nincs légzése akkor CPR-t alkalmazok. Közben várom a segítséget, és megpróbálom megnyugtatni a szomszéd kisgyereket.--


omszzarlec.png

hivatas2.png
 
  • Vicces
Reactions: Bari