Miller bácsi lángosozója

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

areyousure

Barangoló
2022. 08. 01.
78
715
V4 karakter
Miller Enzo

Örömmel jelentem be, hogy Miller bácsi lángosozója a mai napon megnyitott! Sok szeretettel várunk, ajánljuk, hogy mindenki kóstolja meg az ínycsiklandozó lángosainkat!

Megszeretnéd kóstolni életed legfinomabb lángosát?
Esetleg a megszokott sajtos-tejfölösön kívül szeretnél valami vadabbat, például csilis-babosat kipróbálni?
Egy igazi ízletes elemózsiára vágysz?

Ha ezekre a kérdésekre
igen a válaszod, akkor látogass el hozzánk, a büfé nagyszerű választás mindenki számára!



A mozgó büfé bárhol felbukkanhat, főképp forgalmas helyeken (például Zálogház), viszont ha szeretnél a rendezvényedre megfelelő étel- és italellátást biztosítani, akkor keress bátran a miller.enzo@seemail.com E-mail címen!

Étlap:


A büfékocsi helye mindig közzé lesz téve itt, időponttal és helyszínnel egyaránt!

Várunk sok szeretettel
Miller bácsi lángosozójánál!
 

areyousure

Barangoló
2022. 08. 01.
78
715
V4 karakter
Miller Enzo


BMW FESTIVAL

Kedves érdeklődők!
A mai nap folyamán (04. 05.) megrendezésre kerülő BMW FESTIVAL-on jelen leszek, és kaphatók lesznek az ínycsiklandozó lángosok!
A simától elkezdve a csilis-babosig nincs megállás, válassz a kedvenceid közül, itt mindenki megtalálja a saját ízlésének megfelelő ételt! Természetesen ha valaki megszomjazik, tudunk biztosítani italokat is.

Az étlap megtekinthető az előző posztban.

Várunk minden kedves BMW-st ma, azaz 04. 05-én 19:00-kor a San Fierroi golfpályán, a BMW FESTIVAL-ra!


 

areyousure

Barangoló
2022. 08. 01.
78
715
V4 karakter
Miller Enzo


A büfékocsi megtalálhatósága
Kedves érdeklődő!


Amennyiben szeretnéd megkóstolni isteni lángosomat akár több ízben, akkor a holnapi nap folyamán (04. 11.) a zálogháznál megtalálsz 16:00-tól előreláthatólag 17:30-ig. Gyertek minél többen, ez egy remek lehetőség!
Zálogház, április 11., 16:00 - 17:30


BMW FESTIVAL
Pénteken pedig (04. 12.) ismételten a BMW FESTIVAL-on leszek jelen, ami a megszokott helyen, San Fierro golfpályán lesz megtartva, 19 órakor! Ha van egy szép BMW-d, bátran hozd ki! Ez egy nagyszerű esemény minden BMW-s számára, úgyhogy várunk szeretettel!
BMW FESTIVAL, San Fierro golfpálya, április 12., 19:00




Az étlap megtekinthető a legelső posztban.
 

areyousure

Barangoló
2022. 08. 01.
78
715
V4 karakter
Miller Enzo

Miller bácsi lángosozója x ZERO-SHOP

Örömmel jelentem be, hogy a ZERO-SHOP támogatja Miller bácsi lángosozójának fejlődését a tökéletes minőségű termékek biztosításával!
A lángosokhoz szükséges friss alapanyagok, és az italok is innen kerülnek beszerzésre.

Kedvező árak, feltöltött árukészlet, minőségi termékek, heti akciók.
Amennyiben te is csalogatónak érzed ezeket az ajánlatokat, bátran javaslom az üzletbe való ellátogatást! Garantáltan mindenki megtalálja itt a számára nélkülözhetetlen árucikkeket, ráadásul pénztárcabarát áron.

A bolt San Fierro-ban helyezkedik el, a Baseball pálya mellett.

Várunk sok szeretettel a boltban!
Köszönjük szépen a támogatást a ZERO-SHOP-nak!
 

areyousure

Barangoló
2022. 08. 01.
78
715
V4 karakter
Miller Enzo

A büfékocsi megtalálhatósága
Kedves érdeklődő!

A holnapi nap folyamán, kedden (04. 23.) ismételten zálogháznál lesz megtalálható a büfékocsi, és meglehet kóstolni a friss lángosokat, akár több ízben is! Garantáltan megtalálja mindenki a neki megfelelőt, viszont érdemes mást is kipróbálni véleményem szerint, nem fogsz csalódni! 16:00-tól körülbelül 17:00-ig tervezek ott lenni, szóval ha ennél egy finomat, várlak sok szeretettel!
Zálogház, április 23., 16:00 - 17:00

Az étlap megtekinthető a legelső posztban.

Siker!

Hatalmas örömömre szolgál, hogy a lángosozóm nagy sikert aratott a nyitás óta, pozitív véleményeket kaptam az emberektől, és úgy látom, hogy meglepően sokan támogatják ezt a projektet, és egy kis különlegességnek számít See City-ben. Köszönöm szépen a bíztató mondatokat mindenkitől, hálás vagyok érte!

Olyannyira nagy hírnévnek örvend a vállalkozás, hogy még Chihiro is írt róla a blogjában! Ő már szeptember eleje óta foglalkozik jógaoktatással, pár rendezvényen találkoztam is vele, nagyon kedvesnek tűnik, illetve a posztjait én is sűrűn, izgatottan szoktam nézni, miközben a reggeli kávémat kortyolgatom. Váratlanul ért, mikor megláttam a cégemről szóló bejegyzését, viszont nagy örömmel töltött el. Remélem egyszer majd megkóstolhatja a finom lángosokat, mindenesetre köszönöm szépen neki is a szép szavakat!

Ide kattintva megtekintheted Chihiro honlapját!

@Néma
 

areyousure

Barangoló
2022. 08. 01.
78
715
V4 karakter
Miller Enzo

A büfékocsi megtalálhatósága
Kedves érdeklődő!

Holnap (05. 05.) a Zálogháznál lesz megtalálható ismét a büfékocsi, ahol vásárolhattok finomabbnál finomabb lángosokat! Sajnos az utóbbi 1-2 hétben nem voltak kaphatók az ételek, egyéb elfoglaltságaim miatt, viszont most itt a lehetőség! Igyekszem többször is megjelenni a lángosozóval, hogy minél több ember megkóstolhassa a finomságokat. Szóval ha éhes vagy, várlak sok szeretettel!
Zálogház, május 5., 16:00 - 17:00


A büfékocsi bérelhetősége

Továbbra is rendelkezésre áll a büfékocsi bérelhetőségének lehetősége! Ha egy rendezvényedre szeretnél megfelelő étel- és italellátást biztosítani, keress bátran a miller.enzo@seemail.com E-mail címen!
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Néma és Krissz1
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.