Milak Young Jelentkezési Lapja

adaamm_xz

Újonc
2024. 08. 31.
2
0
V4 karakter
Malik Young
LV karakter
Milak Young
redline-auto-service-logo.png




Teljes neve:

Milak Young

Születési helye, ideje:

Compton, 2000.05.25

Édesanyja leánykori neve:

Mia Cortez

Jelenlegi lakcíme:

-

Hány éve él a városban?

3 hete

Miért szeretne nálunk dolgozni?

Szeretném kipróbálni magam ebben a szakmában eddig a szabadidőmet általában a műhelyemben töltöttem és mindig is nagy álmom volt hogy egyszer szerelő lehessek

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?

Van egy kisebb tudásom a szereléshez gyerekkoromból adódóan, türelmes illetve pontos embernek érzem magam es szerintem ehez a szakmához ez elengedhetetlen.

Dolgozott-e már valaha szerelőként?

Nem

Tervei a cégen belül, amennyiben sikeres felvételre kerül a sor?

Minnél profibb munkákat kiadni a kezemből, illetve minnél sikeresebb szerelő lenni

Tervek szerint előreláthatólag meddig dolgozna a cégnél?

Ameddig lehetséges

Előző munkahelye(i):

-

Előző munkahelye(i) távozási oka(i) amennyiben volt:

-

Érvényes vezetői engedély kép formájában:

https://i.imgur.com/IavHfOZ.png









A jelentkező nyilatkozata:

Jelen aláírásommal kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek és valósak, továbbá elismerem, hogy elolvastam,megértettem a felvételi tájékoztatót és el is fogadom azokat!



Jelentkező Aláírása:


Milak Young





Redline Auto Service 2023
Est.2017.



redline-auto-service-logo.png





Játszott perceid:

8 814 perc

Eddigi frakcióid:

Nem voltam még frakció tag

Eddigi frakcióid távozásainak okai.

-

Jelenlegi frakciód:

-

Mióta RP-zel?

kb 5 éve rp pályafutásom elején játszottam rövid ideig text alapú szervereken aztán voice alapú szervereken játszottam majd most vissza tértem text alapú-ra

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?

Szeretném magam kipróbálni magam szerelőként illetve érdekelne hogyan működik az egész

Miért pont téged válasszunk?

szeretnék egy hasznos tag lenni a frakción belül es szeretnék egy jó közösséghez tartozni

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)

LINK
Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)

LINK
Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)

LINK
Voltál-e már szerelő?

Nem

Mennyi idős vagy?

16 éves vagyok

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?

Kb 3 hónapja vagyok a szerver tagja

Használsz-e TS3-at?

jelenleg nem de ha kell akkor igen

Használsz Facebook fiókot?

Igen

Használsz Discordot?

Igen

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?

Munkátol függ de ha dolgozom akkor 1-2 óra egyébként pedig 4-5 óra

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?

Délután leginkább

Pár mondat magadról ( 5-6 egybefüggő mondat. ):

Sziasztok, Ádámnak hívnak jelenleg Miskolcon élek a családommal. Iskola mellet majdnem minden második nap diákmunkázok a helyi Tescoban. Eddig leginkább voice rpztem de jó pár ezer óra után eléggé meguntam es szerettem volna kipróbálni a text alapú szervereket amin régen kezdtem pár napig. Pozitív tulajdonságaim közé tartozik a türelmesség illetve a segitőkészség. persze vannak rossz tulajdonságaim is néha nagyon hamar ideges tudok lenni de ennek mindíg megvan az oka illetve eléggé szókimondó vagyok. Imádom az autókat de leginkább a golfokat.





Redline Auto Service 2023
Est.2017.