Mikhail Voronin jelentkezése a See City Car Service-hez!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

NorbR32

Újonc
2019. 04. 27.
30
24
Dunaújváros
V4 karakter
Pedro Dolores
LV karakter
George Morrison
V2 karakter
Mikhail Voronin
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
Mikhail Voronin

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
Karakterem, körülbelül 2 éve van viszont eltöltöttem egy kisebb időt a V3 LV-n is! Jelenleg : 20890 percem van éppen.

Hányas szintű vagy?
20

Hány éves vagy?
24

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
Igen, régen már nemtudom melyik frakcióban voltam viszont legutóbb az orosz frakcióban töltöttem napjaimat. A távozásom okát annyiban tudnám megfogalmazni hogy az adminjailek okát,hogy én nemtaláltam indokoltnak az általam elkövetett dolgokért való bánásmódot illetve szankciók mértékét míg a leader mélységesen egyetértett az admin által meghozott döntéssel. ( Amit inkább betudok az életkorok közti megváltozott felfogásmódnak. )

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
Mióta az eszemet tudom az autók, illetve a mindenféle motor által hajtott gépek felé irányuló érdeklődésem végett illetve a tanult szakmámból kifolyólag(karosszérialakatos),és a jelenlegi munkahelyem(benzinkút) is mi más lenne az ideális frakció mint az ahol mindenféle járművel foglalkoznak egy roleplay szerver keretén belül.

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
Igen/Igen

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
Szabadnapjaimon általában 5-12óra, mikor a munka közbeszól akkor általában 3-5óra inkább.

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

Nem voltam

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

Igen voltam, összesen 10x bár nemigazán találom értelmét a legtöbbnek.

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
Üdv. Szabó Norbert vagyok, 24 éves. Dunaújvárosban élek, Fejér megye egy cirka ~40ezres lakosú városában. Karosszérialakatosnak tanultam, és dolgoztam már betonelem gyárban, ételfutárként, alkatrészkiszállítóként, autókereskedésben,illetve jelenleg benzinkúton töltöm a napjaim jó részét. Pár éve (hála istennek) már a nevemre vehettem egy 4 kerekű járművet ( 97' Civic, 1.4idegbaj.. Bár csak egyszer legyen kész.. lesznek bajok :D ), így már a garázsban is tovább folytathattam az autókról,autómról való tapasztalat bővítését,szerzését.. Mivel állandóan autókkal foglalkozom így mi másra is gondolhattam volna,az orosz frakció után mint az SCCS-re.. valószínűleg mindd IRL, mindd IC ez lenne a leg"testhezállóbb" frakció ami számomra létezik.. Hobbijaimként az elektronikai dolgokkal foglalkozom, illetve autót berhelek, és tanulom a méhészkedés fortélyait a párom családja révén.. IRL éppen folyamatban van a C kategóriás jogosítvány kipipálása,aztán majd szépen ahogy lehet folytatom a +E-vel,aztán később még a D is előfordulhat.. Testvérem hálisten nincsen(még augusztusig.. bár az is csak "fél" lesz :D ), így "egyke"-ként nőttem fel de hálistennek úgygondolom megvan a magamhoz való eszem. Köszönöm hogy elolvastad a jelentkezési lapomat! :)

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: Dawee

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
Szép lap lett. Támogatom!
 

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lap NEM FELELT MEG az elvártaknak. Az indokot nem vagyunk kötelesek feltüntetni. Próbálja meg később.​

Soyer Aysen - See City Car Service, Cég Tulajdonos.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.