Mikhail Voronin jelentkezése a See City Car Service-hez!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

NorbR32

Újonc
2019. 04. 27.
30
24
Dunaújváros
V4 karakter
Pedro Dolores
LV karakter
George Morrison
V2 karakter
Mikhail Voronin
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
Mikhail Voronin

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
Karakterem, körülbelül 3 éve van viszont eltöltöttem egy kisebb időt a V3 LV-n is! Jelenleg : 22110 percem van éppen.

Hanyas szintű vagy?
22

Milyen idős vagy?
25öt töltöm decemberben.

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?

Igen, régen már nemtudom melyik frakcióban voltam viszont legutóbb az orosz frakcióban töltöttem napjaimat. A távozásom okát annyiban tudnám megfogalmazni hogy az adminjailek okát,hogy én nemtaláltam indokoltnak az általam elkövetett dolgokért való bánásmódot illetve szankciók mértékét míg a leader mélységesen egyetértett az admin által meghozott döntéssel. ( Amit inkább betudok az életkorok közti megváltozott felfogásmódnak. )



Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
Már régen, nemtudom pontosan. Több mint egy éve.

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
Mióta az eszemet tudom az autók, illetve a mindenféle motor által hajtott gépek felé irányuló érdeklődésem végett illetve a tanult szakmámból kifolyólag(karosszérialakatos),és a jelenlegi munkahelyem(benzinkút) is mi más lenne az ideális frakció mint az ahol mindenféle járművel foglalkoznak egy roleplay szerver keretén belül.

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
Igen/Igen

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
Szabadnapjaimon általában 5-12óra, mikor a munka közbeszól akkor általában 3-5óra inkább.

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

Nem voltam

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

11x voltam

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)

Üdv. Szabó Norbert vagyok, 24 éves. Dunaújvárosban élek, Fejér megye egy cirka ~40ezres lakosú városában. Karosszérialakatosnak tanultam, és dolgoztam már betonelem gyárban, ételfutárként, alkatrészkiszállítóként, autókereskedésben,illetve jelenleg benzinkúton töltöm a napjaim jó részét. Pár éve (hála istennek) már a nevemre vehettem egy 4 kerekű járművet ( 97' Civic, 1.4idegbaj.. Bár csak egyszer legyen kész.. lesznek bajok :D ), így már a garázsban is tovább folytathattam az autókról,autómról való tapasztalat bővítését,szerzését.. Mivel állandóan autókkal foglalkozom így mi másra is gondolhattam volna,az orosz frakció után mint az SCCS-re.. valószínűleg mindd IRL, mindd IC ez lenne a leg"testhezállóbb" frakció ami számomra létezik.. Hobbijaimként az elektronikai dolgokkal foglalkozom, illetve autót berhelek, és tanulom a méhészkedés fortélyait a párom családja révén.. IRL éppen folyamatban van a C kategóriás jogosítvány kipipálása,aztán majd szépen ahogy lehet folytatom a +E-vel,aztán később még a D is előfordulhat.. Köszönöm hogy elolvastad a jelentkezési lapomat! :)
 

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja megfelelt az elvártaknak. Kérjük a holnapi (2020.04.18 ) 18:00 magasságában keressen fel egy vezetőségi tagot.​

Armandi Petra - See City Car Service, Igazgató.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.