Mike Oxlong - Happy, RP őr

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Eiichiro

Újonc
2019. 12. 14.
41
64
LV karakter
Rupert Eliot
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Mike Oxlong >

Panaszolt fél admin neve:
< Happy, valamilyen RP Őr >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Szabályzat nem értése >

Bizonyítékok:
< HIRDETÉS: 5100 kuponpontig bármi eladó. ((William D Wattson)) Kapcsolat: 800829.
[AdminJail]: Happy bebörtönözte William D Wattson-t 30 percre. [AdminJail]: Indok: Tilos a pp-vel valo kereskedes
>


Megjegyzés:
< Az utóbbi időben többször is felfigyeltem arra, hogy ha valaki ehhez hasonló hirdetést ad fel kickelik/jailt kap érte akár egy admin, akár egy RP Őr által (RP Őröset sajnos nem találtam logjaim közt az elmúlt 3 napból). Itt merül fel bennem a kérdés, hogy hirdessen ki mindent amit X PP-ért lehet venni? Szerelőláda, Slot kártya, Rendszám, Duda, Venom és társai? Egy hirdetésbe nem férne bele.
• Tilos a prémium ponttal való kereskedés. ez pedig (szerintem) a névreszóló PP-re vonatkozik nem arra, hogy esetlegesen valamit PP-ért ne adhatna el.
>
 

Eiichiro

Újonc
2019. 12. 14.
41
64
LV karakter
Rupert Eliot
Nem a kuponpontot árulta magát, hanem valamit amit annyiból meglehet venni. De ezért kérdezem, akkor mindent írjon ki, amit olyan értékben el tud adni? Az lehetetlen..
 
  • Vicces
Reactions: Skyler

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Sziasztok!

A PK-t én fogom bírálni.
PK jogtalan.

• Tilos a prémium ponttal való kereskedés ez feketén fehéren le van írva szerver szabályzatban.
5100 kuponpont meg 5100 prémium pontnak felel meg és mint ahogy a szerver szabályzat is kimondja :
Tilos a prémium ponttal való kereskedés
Szerintem te is szoktad látni hirdetésben ,hogy ha kell valakinek pl: Venomozni,matricázni,szerelőláda,protect, stb... és akkor csak fel kell hívni és mehet az üzlet. Vagy pl: te hirdeted meg,hogy matricázás vállalsz,szerelőláda eladó, stb ...

Sok megoldás van.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.