Mike Oxlong - CJ

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Eiichiro

Újonc
2019. 12. 14.
41
64
LV karakter
Rupert Eliot
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Mike Oxlong >

Panaszolt fél admin neve:
< CJ >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Nem megfelelő bírálás >

Bizonyítékok:
< Privát üzenetben küldöm a bíráló adminisztrátornak (kép, videó) >

Megjegyzés:
< [2020-03-23 19:20:35] [Output] : Admin[1] CJ: (( Ugy döntöttem hogy mehet mindenki a dolgára, ha nem értenétek egyett ezzel akkor forumon nyugodtan nyithatok rám PK-t ))
Nem szerettem volna PK-t nyitni de másik admint nem hívhatok mert nincs felülbírálás.

Sztori lényege: volt egy kisebb lövöldözés 3 tekessel és beszállt hozzájuk (kép és videó is van) Fixesként, "önvédelem"-re hivatkozva

[2020-03-23 19:11:46] [Output] : Marco Mawyd: (( Ha van fegyver nálad és látod hogy feléd rohannak akik idáig megöltek 2 tekest és rohannak ))
[2020-03-23 19:12:00] [Output] : Marco Mawyd: (( feléd te nem az lesz hogy fegyver én önvédelem ))
[2020-03-23 19:12:07] [Output] : Marco Mawyd: (( amit én alakalmaztam )) >
 
Utoljára szerkesztve:

CJ

Zöldfülű
2019. 01. 10.
185
365
V4 karakter
Carlo Johnson
LV karakter
Carlos Johnson
V2 karakter
Carlo Johnson
Hali, ahogy majd a bíráló személy is látni fogja a videon mikor csak rád fogta a fegyvert a TEK-es akkor lekéselte a társatok akit tudod és ez után lelőtétek a harmadik TEK-est , és Marco pedig elkezdett rátok lőni miután a két TEK-es meghalt. Szerintem ez jogos önvédelem mivel IC nem tudhatta hogy ő is lelesz lőve mint szemtanú vagy egyből elmentek amint tudtok. A szereptévesztés pedig szerintem pont ez az önvédelem miatt nem volt.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt én fogom bírálni, az olvasása után!
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Az a probléma hogy ha a panaszra tett személy lát egy lövöldözést akkor nem megy oda "önvédelemből" beszállni a lövöldözésbe.

Kérném az ügyet újra bírálni. (CJ keress egy nagyobb admint aki újra bírálja és te is hallgasd meg.)

A panasz jogos, viszont még egyes admin vagy ezért írásbeli figyelmeztetésbe részesítelek. (Nem minuszpont)
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.