Mike Morales ---> Jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

FEKAAA

Újonc
2020. 10. 16.
44
52
V4 karakter
Mike Morales
LV karakter
Ramirez Armando
V2 karakter
Marius Savage
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Haverjaim Fekának szólítanak és szeretném ha a játékos társaim is így hívnának, jelenleg 15 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2020-12-07. óta, 45293 játszott percel rendelkezem. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ [https://imgur.com/a/uyX0jdk] ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Természetesen. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ 5 órát szoktam hétköznap fennt lenni de bele fér a 6-7 óra is, hétvégente megesik a 8-9 óra. Hozzá teszem akkor is tudok lenni amikor már nincs fent szerelő a szerveren (hajnali 2-3-4 órakor) ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ A játékos barátaim Fekának szoktak hívni de amugy Szebi vagyok 15 éves. Jelenleg Budapest megyében élem napjaimat. Szeretem a szabadidőmet a v2 szerverén tölteni a haverokkal, szeretem a közösséget és az RP-ket. Több frakcióban is jártam már és nem bántam meg egyiket sem. Mindegyik frakcióban segítőkészek voltak a társaim és ez jó hatással tett rám sokat tanultam az RP-zések során. Ezért is gondolom azt hogy helyem van a Fix&Drive csapatánál, mostanában azt látjuk hogy nincsenek fent Fix-ben szerelők ezért is szeretném hogy fel vegyenek mivel elég sok időmet tölteném a szereléssel a szerveren. Sokat hallgatok zenét szabadidőmben sok kedvenc előadóm van. Szeretem szabadidőmet a haverokkal és e mellett a családdal tölteni nagyon sokat segítek a háztartásban és a kerti munkákban is.
Vannak jó és rossz tulajdonságaim általában a negatív felem akkor jön elő amikor rossz napom van de a haverjaim és a szerver mindig jó kedvre derítenek.
[Remélem tetszett a lapom és köszönöm hogy figyelembe vetted.]



~




IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ Mike Morales ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos Hospital 2000.03.06. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Főiskola. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Bármikor elvittem a kocsimat szereltetni mindig jól bántak velem az emberek és segítőkészen, jó kedvel álltak hozzám, nagyon megtetszett a közösség így úgy gondoltam jelentkezem a Fix&Drive csapatához. Mellesleg Édesapámtól örököltem a szerelési tudásomat, mindig is szerettem volna bebizonyítani Édesapámnak hogy képes vagyok erre, elég tudást adott át az öreg hogy tudjam a dolgomat. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~ Üdv. Mike Morales-nak hívnak, Los Santosban születtem az iskolai éveim nagyon rosszak voltak mivel folyamatosan bántottak és piszkáltak a bőröm színe miatt ez által nem nagyon tudtam a tanulásra koncentrálni, minden nap csak azt vártam hogy kicsöngessenek és végre haza jussak ebből a pokolból Édesapám karjai közé, mivel elég szegények voltunk akkoriban ezért elég hamar és elég fiatalon munkába kellett állnom és meg tudjam mi is a "Nagy élet". Nagyon szerettem Édesapámmal dolgozni munka közben elég sokat beszélgettünk és ez által erősödtem, el feledtem a múltamat és hátra hagytam amit át éltem az életem egyik legrosszabb szakaszában. Sajnos fiatal koromban Mikor 15 voltam Édesanyám meg betegedett, végül a korházban kötött ki mivel nem voltunk olyan gazdagok ezért nem tudtuk össze kaparni a pénz mennyiséget ami elég lett volna a leg hatásosabb gyógyszerekre. Édesanyám rá egy évre elhunyt, akkora depresszióba estem hogy olyan szerekhez nyúltam amit ilyen fiatalon nem szabadott volna.
Kihagytam az iskolából egy két évet és az Apámmal egyáltalán nem tartottam a kapcsolatot majd egy bandához csatlakoztam amit vissza gondolva egyáltalán nem kellett volna.
Mire el jött a 19. évem elhagytam a bandát és le mondtam mindenről, be láttam hogy mekkora hülyeség volt ez az egész amit műveltem, így hát vissza mentem Édesapámhoz majd bocsánatot kértem tőle, vissza álltam a régi kerék vágásba, egészen 21. éves koromig az az ponnt ma szeretném ezt a szerelést tovább fokozni és szeretnék csatlakozni a Fix&And Drive csapatához!
[Remélem tetszett a lapom és köszönöm hogy figyelembe vetted.] ~


Aláírás:
???? ???????
 
Utoljára szerkesztve:

b4lint

Újonc
2021. 05. 28.
21
1
V4 karakter
David R Morgan

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.