Mike Erick

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Cellux11

Újonc
2020. 12. 22.
73
64
V4 karakter
Patricio Dominiguez
LV karakter
Taylan Cengi
w6Ne5V1.png
fejlec.png


IC rész.
Ebben a részben a karakteredhez szegezünk kérdéseket.
fejlec.png

I. Személyes Adatok
Jelentkező teljes neve:
<Mike Erick>
Születési hely és idő:
<Florida - Miami - 1992. 05. 03.>
Anyja leánykori neve:
<Mary Erick>
Tartózkodási hely:
<Las Venturas>
Állampolgárság(ok):
<amerikai>
Neme:
<Férfi>
Elérhetőség:

<Tel: 38761141809>

II. Munkaviszony
Előző munkahelye:
<Nagyker Futár>

Betöltött pozíció:
<Futár>
Munkaviszony kezdete és vége:
<2020. 10. 24. - 2020. 12. 15.>

Miért távozott előző munkahelyéről?
<Nem kedvező munkaviszony, rengeteg túlóra kevés fizetés.>

III. Tanulmányok
Legmagasabb iskolai végzettsége:
<Egyetem>
Intézmény neve, ahol tanulmányait megszerezte:
<University of Miami>


IV. Általános kérdések(X-el jelölje az igaz állításokat):
Rendelkezem érvényes személyi igazolvánnyal.[x]

Rendelkezem érvényes vezetői engedéllyel.[x]
Vonták már be vezetői engedélyemet.[-]
Megállapítottak nálam bármilyen fizikai vagy pszichológiai problémát. [-]

fejlec.png


OOC rész.
Ebben a részben hozzád játékoshoz teszünk fel kérdéseket.
fejlec.png

Neved:
<Pall Patrik>
Életkorod:
<14>
Mióta játszol az SGS szerverein?
<kb. 2 éve >
Mesélj magadról néhány mondatban:
<Helló! Pall Patrik vagyok 14 éves. Debrecen mellett egy kisvárosban élek. 8. osztályba járok tehát lassan közeleg a felvételi. Érdekelnek az autók és a gépek tehát egy ilyen irányban szeretnék tovább tanulni. Jó humorérzékem van, ám komoly dolgoknál is megtudom állni a helyem. Van két kiskutyám két tacskó nagyon szeretek velük foglalkozni. Sportolni általában biciklizni és focizni szoktam néha kosárlabdázni is bár azt ritkábban. Szeretek számítógépen játszani főként MTA-zni azon belül RP-zni. RP-zni sok szerveren játszottam már elég tiszta UCP-kkel és egy szerveren még egy frakció leader-e is voltam. >
Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
<Még SeeMTA-n nem voltam frakcióban ezért szeretném magam kipróbálni, avagy megnézni, hogy, hogyan működik ez a frakció és mire vagyok képes.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott, és miért léptél ki?
<SeeMTA-n még nem voltam frakcióban.>
Miért érzed magad megfelelőnek?
<Úgy érzem megvan a megfelelő RP tudásom. Gyorsan megtudnám tanulni, hogy, hogy s mint kell a dolgokat véghez vinni. Szerintem elég hamar betudnék illeszkedni a csapatba.>
Játszott perceid száma(Képpel bizonyítva):

<https://imgur.com/FqnlhxX>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről:
<https://imgur.com/Ficp6WS>
fejlec.png


Egészségügyi kérdések.
Ebben a részben a egészségüggyel kapcsolatban teszünk fel neked kérdéseket.
fejlec.png

Sorolja fel a vérzés típusait:
<Hajszáleres, vénás, artériás.>
Mi a különbség egy orvos és egy mentős feladata között?
<Egy orvos a kórházban, avagy rendelőben látja el a betegeit, egy mentős eset-, sürgősségikocsival megy a helyszínre és ott lát el beteget avagy onnan szállítja el a legközelebbi kórházba ha súlyos sérülésről van szó.>
A karját leönti forró vízzel, rajta a bőr kivörösödik és felhólyagosodik. Mit fog tenni ebben az esetben?
<Ilyen fajta égési sérülés esetén hideg vizes borogatást kell alkalmazni a sérült területen. Ha a fájdalom nem múlik akkor egy hideg vizes kendőt vagy rongyot kell rákötni semmiképpen nem szárazat mivel az jobban fáj. Ha a fájdalom ezután sem múlik mindenképp keressük fel az orvost.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: 2020. 12. 29.
Aláírás: Mike Erick
 

botond109

Barangoló
2019. 04. 18.
144
38
V4 karakter
Lung Shebao
LV karakter
Alex Lock
szia, a lapod egy kicsit kevés és kevés játszott perced van. Tudom ,hogy az nem sokat számít de azért a városba nem tapasztaltál sokat. Tartózkodok.
 
  • Tetszik
Reactions: Cellux11

moonrise

Lelkes fórumhasználó
2020. 01. 03.
341
1 120
waitzen.
LV karakter
neda.simic
V2 karakter
nara.umi
szia, alapvetően a lapod átlagos lett, nem erőltetted nagyon meg magad, de a perced nagyon kevés ide, egy mozgalmasabb napon nem tudnál eligazodni a városban, rosszabb esetben az AA hívást fogadnád, Terkepismeret hianya miatt. nem támogatom! //telo
 

Cellux11

Újonc
2020. 12. 22.
73
64
V4 karakter
Patricio Dominiguez
LV karakter
Taylan Cengi
szia, a lapod egy kicsit kevés és kevés játszott perced van. Tudom ,hogy az nem sokat számít de azért a városba nem tapasztalt

szia, alapvetően a lapod átlagos lett, nem erőltetted nagyon meg magad, de a perced nagyon kevés ide, egy mozgalmasabb napon nem tudnál eligazodni a városban, rosszabb esetben az AA hívást fogadnád, Terkepismeret hianya miatt. nem támogatom! //telo
Szia moonrise! Sokat gta san andreasoztam a mapot elegge jol ismerem! Szia botond elmondanad legyszi reszletesebben, hogy esetleg miben tudok javitani? (Telorol irtam)
 

moonrise

Lelkes fórumhasználó
2020. 01. 03.
341
1 120
waitzen.
LV karakter
neda.simic
V2 karakter
nara.umi
Szia moonrise! Sokat gta san andreasoztam a mapot elegge jol ismerem! Szia botond elmondanad legyszi reszletesebben, hogy esetleg miben tudok javitani? (Telorol irtam)
én ezt értem, de az mta terkephelyeket ír ki, tierra robada, hunter quarry, las payasadas, ilyenek. mindenesetre azért sok sikert.
 

Cellux11

Újonc
2020. 12. 22.
73
64
V4 karakter
Patricio Dominiguez
LV karakter
Taylan Cengi
én ezt értem, de az mta terkephelyeket ír ki, tierra robada, hunter quarry, las payasadas, ilyenek. mindenesetre azért sok sikert.
Mint említettem voltam mar mas frakcioban mas szerveren ahol ugyan ez volt menni fog, viszont kedvedert attanulmanyozom a mapot, koszi!
 

Doc

Cardioplegia ?
2019. 01. 11.
824
1 113
OMSZ Központi Rohamcsoport
V4 karakter
Nyikolaj Vasilievich
LV karakter
Bert Cantrell
w6Ne5V1.png

fejlec.png


Tisztelt Mike Erick,

Örömmel értesítjük Önt, hogy a Las Venturas Medical Services vezetőségi tagjai döntést hoztak a jelentkezésével kapcsolatban. A jelentkezését elfogadtuk, megfelelt az elvárásoknak.

Személyes megjegyzés: Keress fel egy leadert TS3-on a mai napon 16:00 és 18:00 között. Amennyiben nem megfelelő az időpont keress fel egy leadert privát üzenet formájában.

Lisa Vasilievich
Las Venturas Medical Services

 
  • Imádom
Reactions: Cellux11
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.