Elutasítva Mike Aveiro --> Morcos

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Clyde1445

Újonc
2020. 05. 15.
19
4
V4 karakter
Mike Aveiro
teamspeak3.png


UnBan kérelem
InGame/TeamSpeak neved:

~ Mike Aveiro ~

A ban időpontja:
~ 202010.29 - 20:21 ~

A ban időtartama:
~ Permament ~

Moderátor neve, aki bannolt:
~ Ricco[GameAdmin] ~

A ban oka:
~ Súlyos OOC stílus/min?sítés, Admin teljes hülyének nézése, adminnak való/ ügy alatti hazudozás, bizonyítékok szándékos elrejtése/eltussolása. ~

Amiért szeretnéd az unbant:
~ Nem hittem volna magamról hogy pár hónap után ezt fogom itt le művelni sajnos. ~

Megjegyzés:
~ Sajnos a napokban kaptam egy bant a szerverről, a fent említett indokkal. Sajnos az este nem alakultak legjobban a dolgaim, és nem is voltam sajnos józan állapotomba. Nagyon tróger és szemtelenül viselkedtem mindenkivel, ezért elnézést szeretnék kérni mindenkitől, akinek rosszat szóltam, vagy sértő szavakkal bombáztam meg őt! Körülbelül 2018 óta szerettem volna ezen a szerveren játszani, márciusba meg is lett rá a lehetőségem, és azon lettem volna hogy minnél jobb példát mutassak, de ehelyett a hülyeségem miatt kaptam egy örök kitiltást TS-ről, és szerórol is. Szeretnék kapni egy második esélyt, hogy megmutassam nem olyan vagyok amilyen az éjszaka voltam, szeretnék bizonyítani, és elnézést kérni ismét mind azoktól, akiket megbántottam/bunkó voltam. A jail-t vállalom, akár hány perc legyen is. Köszönöm hogy időt szántál erre! ~

 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Morcos

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 11.
765
1 131
21
V4 karakter
Marcos Lorenz
Szia, én voltam az aki kirakott téged, nem Ricco.
Nem érzem azt, hogy még itt is egyenes vagy. Az ügy során is megmutattad, hogy nem tudod a szabályokat tartani, több ponton is sértetted ezeket.
Sajnos ezt nem fogom feloldani neked még.
 
  • Tetszik
Reactions: #Ganja420 és Ricco
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.