Elutasítva Micheal Marcel-Hunii

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Boti1234

Újonc
2024. 01. 03.
13
2
Szentkatolna
V4 karakter
Micheal Marcell
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Micheal Marcel

A ban időpontja:
2023.09.16

A ban időtartama:
örök

Admin neve, aki bannolt:
Hunii

A ban oka:
Indokolatlan menkülés komolytalanság adminugy alatti fun

Amiért szeretnéd az unbant:

Szia, igen tényleg hibás voltam, jogos ban volt el is fogadtam de már elég idő el telt ahoz hogy átgondoljam a történteket.
Kérlek szépen kaphatok egy ub, mert nagyon szertnék szerveren játszani, kérlek bocsásatok meg azért komolytalan voltam adminugy alatt.
Eltelt már pár hónap így ujra szeretnék játszani a szerveren és remélem megbocsátotok azért amit tettem.
Azóta sok tapasztalatot szereztem és úgy érzem készen álok az Unbannra remélem ti is igy gondoljátok.Szeretném a múltamot elfeljteni, és kérni még egy esélyt, hogy megmutassam tudok a szerver tagja lenni.
Mai napig vannak ismerőseim, barátaim akik nap mint nap játszanak.Rengeteg dologról maradtam le 8 hónap alatt.Nagyon vágyok már erre, hogy vissza térjek a Seectiybe.
Megígérem, hogy ezután sokkal jobban fogom tiszteletben tartani a szabályokat és az Rp-et. Elhatároztam, hogy több figyelmet fordítok a karakterem fejlesztésére és a szerepjáték élményének élvezetére, és igyekszem pozitívan hozzájárulni a közönséghez. Nagyon de nagyon megbántam, hogy ezt tettem.
Előre is köszönöm a választ és a bírálást, További szép napot kivánok.

Megjegyzés:

Nagyon sok pénzt és időt töltötem el a szerveren.Nagyon szeretnék játszani, nagyon sok barátom vár vissza a szervere, ha kapatnák 800p jailt csak kapjak ub úgyis jó lenne.Igy még sose bántam meg semmit mind ezt az indokolatlan menekülést.Így még sose vártam semmi mint, hogy kapjak ub.Nagyon rég óta vagyok regisztrálva ezértis nagyon hiányzik a szerver(2019.11)
Bírálást előre köszönöm!

 

Doki

Fórum betyár
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 150
3 703
V4 karakter
Dr Julian Rauschenberg
Úgy gondolom 8 nap alatt nem változott semmi, az előző bírálattal egyet értve, nem tudom levenni a bant.
 
  • Tetszik
Reactions: Miss Lacky
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.