Michael Oliver Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Xanpei

Újonc
2022. 07. 07.
4
1
LV karakter
Isaac Mateo
Red-Line-Auto-szoba-kislog.png



Teljes neve:

Michael Oliver

Születési helye, ideje:

Las Venturas, 1999,02,27

Édesanyja leánykori neve:

Emily Thompson

Jelenlegi lakcíme:

Las Venturas, Fort Carson

Hány éve él a városban?

25

Miért szeretne nálunk dolgozni?

Azért mert azt hallottam hogy maguk az egyik legjobb cég ebben a városban. Én pedig nagyon szeretek autókkal foglalkozni és szerintem megvan hozzá a kellő tapasztalatom is.

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?

Azért mert megvan hozzá a kellő tapasztalatom jó a megoldóképességem valamint kellően letudok kommunikálni különböző szituációkat.

Dolgozott-e már valaha szerelőként?

Igen

Tervei a cégen belül, amennyiben sikeres felvételre kerül a sor?

A lehető legmagasabb rangba szeretnék feljutni, illetve a cégnél minél jobban szeretném építeni a közösséget, illetve szerelés terén a legjobb formámat szeretném hozni minden egyes nap.

Tervek szerint előreláthatólag meddig dolgozna a cégnél?

Tartós munkát szeretnék végezni tehát ameddig csak lehetséges.

Előző munkahelye(i):

Nagyon sok helyen próbáltam ki magam voltam hobbi horgász, búvár, testőr, áruszállító.

Előző munkahelye(i) távozási oka(i) amennyiben volt:

Ezek a munkák nem nagyon érdekeltek viszont most rátaláltam az álom munkámra ezért szeretnék ide jelentkezni.

Érvényes vezetői engedély kép formájában:

https://imgur.com/a/xY8tBdd










A jelentkező nyilatkozata:

Jelen aláírásommal kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek és valósak, továbbá elismerem, hogy elolvastam,megértettem a felvételi tájékoztatót és el is fogadom azokat!



Jelentkező Aláírása:


Michael Oliver






Redline Auto Service 2023

Est.2017.






Red-Line-Auto-szoba-kislog.png





Játszott perceid:



11000



Eddigi frakcióid:



Nem volt



Eddigi frakcióid távozásainak okai.



Nincs



Jelenlegi frakciód:



Nincs



Mióta RP-zel?



3-4 éve



Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?



Leginkább azért szeretnék ide jelentkezni szerelőnek, mivel szerintem megvan a kellő tudásom, hogy kipróbáljam magam szerelőként is



Miért pont téged válasszunk?



Sok időt tudok a szerveren tölteni, és ezt a frakcióra tudom fordítani. Rendesen tudok kommunikálni nem szokásom ordibálni és szerintem megvan bennem az ami kell ahhoz hogy egy jó frakciótag tudja lenni.



Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)




nem



Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)



nem



Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, postimages.org VAGY imgur.com!)



nem



Voltál-e már szerelő?



Nem



Mennyi idős vagy?



16



Mióta játszol a Las Venturas szerverén?



2-3 éve



Használsz-e TS3-at?



Igen



Használsz Facebook fiókot?



Aktívan nem de van profilom és ha szükséges tudom is használni.



Használsz Discordot?



Igen



Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?



2-3 órát az iskolától függ lehet többet is.



Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?



Délután



Pár mondat magadról ( 5-6 egybefüggő mondat. ):



Gyurinak hívnak 16 éves vagyok Bács-Kiskun megyében lakok egy kis faluban. Középiskolába járok informatikus szakon vagyok jelenleg, azon belül is játéktesztelő/fejlesztő szeretnék lenni. Engem nagyon érdekelnek az autók valamint szeretném bővíteni a tudásom irántuk. Szeretek új embereket megismerni valamint új barátokat szerezni. Szabadidőmben kosárlabdázni, röplabdázni szoktam hobbiból valamint barátokkal szoktam elmenni lógni a városba. A maradék szabadidőmet online játékokkal töltöm, illetve a szerveren is sokat szoktam tevékenykedni.






Redline Auto Service 2023

Est.2017.


 
Utoljára szerkesztve:

Joka

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 11.
403
308
31
LV karakter
Joseph Ortega
830redline_auto_service_l.png


Tisztelt Jelentkező!

A Redline Auto Service vezetősége megkapta és feldolgozta az Ön jelentkezését. Ezúton értesítjük, hogy a jelentkezési lapja elbírálásra került melynek eredménye:
Elfogadva

Várjunk Önt egy személyes beszélgetésen ((TeamSpeak 3)) a következő időpontban:
2024.02.02 19:00

Javasoljuk, hogy a beszélgetésig nézze át cégünk szabályzatát és minden egyéb leírást!
Ezúton is gratulálunk és sikeres felkészülést kívánunk!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.