Michael Morningstar helyett írom--- Atticus, Ferka

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Csgerii

Újonc
2019. 04. 22.
61
43
V2 karakter
Louis Morningstar
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Michael Morningstar >

Panaszolt fél admin neve:
< Atticus, Ferka >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen bírálás/ nem létező szabály miatti jail. >

Bizonyítékok:
< --- >

Megjegyzés:
< Vitába keveredtünk egy ütközös következtében egy játékossal. Mivel ő nem akart megállni, majd többszöri felszólítás után sem állt félre, ezért megpróbáltam leszorítani az út szélére. Ezután a játékos tovább menekült, majd egy hirtelen fékezés miatt, nem szándékosan, hátulról nekimentem, majd ő berepült a szakadékba. Mivel az fps-em nem a legjobb, ezért esélyem sem volt időben fékezni és elkerülni a balesetet. Ezután jött Atticus, aki lefagyasztott, majd kezdődött az adminügy. Az ügy során Atticus és Ferka együtt próbálták bebizonyítani az íratlan szabályok létezését. A jailt az egyik ilyen íratlan szabály miatt kaptam, ami nem más volt, mint a "Derby". Amennyiben van íratlan szabály, akkor az lenne a kérdésem, hogy honnan kellene tudnia egy játékosnak. Tamásitól hallottam, egy régebbi videóban, hogy íratlan szabályok nincsenek. Az adminduó értelmetlen érvekkel próbálta alátámasztani az igazát, pl.: [2021-03-14 01:44:13] [Output] : Admin[4] Atticus: (( Nem lehet mindent leírni egy szabályzatba. )) [2021-03-14 01:44:21] [Output] : Admin[4] Atticus: (( Ha 20 oldalas lenne, akkor nem olvasnátok el. )) [2021-03-14 01:29:33] [Output] : Michael Morningstar: (( Derby szabály pedig nincsen a szabályzatban )) [2021-03-14 01:29:43] [Output] : Admin[4] Atticus: (( Van, oszthatunk érte jailt. )) [2021-03-14 01:29:51] [Output] : Michael Morningstar: (( Ha van akkor légyszives mutasd meg )) [2021-03-14 01:29:58] [Output] : Admin[4] Atticus: (( Íratlan szabály. )) Ha szükséges, akkor tudunk teljes logot küldeni. >
 

Atticus

2019. 04. 27.
310
983
LV karakter
Ronald Westlake
Sziasztok!
Eléggé lesarkítva küldted el a logokat, ezért nem is hibáztatlak.
Ha igény lenne a bíráló Főadmin részéről a teljes logra, akkor elfogom neki küldeni privát üzenet formájában, bár a leírtak alapján ezt Te ugyanúgy mellékelni fogod.
Ferkának sok köze nincs a történtekhez, csupán azért lett az ügyhöz hívva, mivel úgy véltem egy ötös admin nagyobb tekintéllyel bír,
mint egy négyes. - Ha nekem nem hiszel, majd neki fogsz. Utóbbi az olvasottak alapján hibás feltételezés volt.
A lényeges történésekről a videót lementettem, bíráló Főadminnak privát üzenet formájában mellékelni fogom.
Ahogy azt le is írtam, a szerver szabályzat sajnos nem térhet ki minden apróságra, ugyanis rendkívül hosszú lenne, továbbá nem is
lehet minden apróságot a szabályzatba beleírni. A szerver szabályzat több pontja hiányosan van/lehet kifejtve, amelynek köszönhetően folyamatosan bővítés alatt áll az aktuális igények szerint. - Ennek fényében nem gondolom mérvadónak azt, hogy Te mit hallottál egy több, mint két éves videóban Tamási szájából. Eleve nem is kellene kint lennie annak a videónak, ugyanis a videóban elhangzottak az adminteamen kívül egy árva lélekre sem vonatkoznak, mindegy is.
További hozzáfűzni valóm nincs, várom a bírálatot!
 

Ferka

Barangoló
Very Important Person
2019. 01. 11.
91
80
V2 karakter
Ferrari P Alfredo
Szép estét! Az ügyhöz nekem azon kívül hogy ki lett kérve a véleményem illetve próbáltam veled megérteni hogy hibáztál, ami alól te folyamatosan támadással illetve megkérdőjelezéssel próbáltad magad kihúzni, egyébb közöm nem volt. Nem mellesleg te egy admin-t számon nem kérhetsz ami a stílusodból teljesmértékben kitűnik, illetve amit megengedtél magadnak de ezt el engedtem neked. Nem utolsó sorban pedig azt gondolom Atticus tekintettel volt arra hogy most indult újra szerver és ezért is csak 100 percet kaptál az egészért.
 

Csgerii

Újonc
2019. 04. 22.
61
43
V2 karakter
Louis Morningstar
Sziasztok!
Eléggé lesarkítva küldted el a logokat, ezért nem is hibáztatlak.
Ha igény lenne a bíráló Főadmin részéről a teljes logra, akkor elfogom neki küldeni privát üzenet formájában, bár a leírtak alapján ezt Te ugyanúgy mellékelni fogod.
Ferkának sok köze nincs a történtekhez, csupán azért lett az ügyhöz hívva, mivel úgy véltem egy ötös admin nagyobb tekintéllyel bír,
mint egy négyes. - Ha nekem nem hiszel, majd neki fogsz. Utóbbi az olvasottak alapján hibás feltételezés volt.
A lényeges történésekről a videót lementettem, bíráló Főadminnak privát üzenet formájában mellékelni fogom.
Ahogy azt le is írtam, a szerver szabályzat sajnos nem térhet ki minden apróságra, ugyanis rendkívül hosszú lenne, továbbá nem is
lehet minden apróságot a szabályzatba beleírni. A szerver szabályzat több pontja hiányosan van/lehet kifejtve, amelynek köszönhetően folyamatosan bővítés alatt áll az aktuális igények szerint. - Ennek fényében nem gondolom mérvadónak azt, hogy Te mit hallottál egy több, mint két éves videóban Tamási szájából. Eleve nem is kellene kint lennie annak a videónak, ugyanis a videóban elhangzottak az adminteamen kívül egy árva lélekre sem vonatkoznak, mindegy is.
További hozzáfűzni valóm nincs, várom a bírálatot!
Hali! Légyszíves megmutatnád nekünk is a videót? Szeretnénk látni, mivel mi is az ügyhöz tartozunk. Kb 4 éve játszunk a szerveren, azóta nem sok változás történt a szabályzatban. Ez egyáltalán nem a mi hibánk, ha valaki akarná, akkor bővítené. Ha nem mérvadó az a videó, akkor honnan tudjuk meg, hogy léteznek íratlan szabályok? A videót csak azért hoztam fel példának, mert Tamási szájából hallottam már azt, hogy nincsenek íratlan szabályok, viszont az ellenkezőjét nem.
Szép estét! Az ügyhöz nekem azon kívül hogy ki lett kérve a véleményem illetve próbáltam veled megérteni hogy hibáztál, ami alól te folyamatosan támadással illetve megkérdőjelezéssel próbáltad magad kihúzni, egyébb közöm nem volt. Nem mellesleg te egy admin-t számon nem kérhetsz ami a stílusodból teljesmértékben kitűnik, illetve amit megengedtél magadnak de ezt el engedtem neked. Nem utolsó sorban pedig azt gondolom Atticus tekintettel volt arra hogy most indult újra szerver és ezért is csak 100 percet kaptál az egészért.
Kérlek küldd el, hogy én hol követtem el stílust! Kérdéseket tettem fel és próbáltam ész érvekkel alátámasztani az igazam, mivel olyan szabály nincs a v2 szabályzatában, hogy derby.
 

Atticus

2019. 04. 27.
310
983
LV karakter
Ronald Westlake
Hali! Légyszíves megmutatnád nekünk is a videót? Szeretnénk látni, mivel mi is az ügyhöz tartozunk. Kb 4 éve játszunk a szerveren, azóta nem sok változás történt a szabályzatban. Ez egyáltalán nem a mi hibánk, ha valaki akarná, akkor bővítené. Ha nem mérvadó az a videó, akkor honnan tudjuk meg, hogy léteznek íratlan szabályok? A videót csak azért hoztam fel példának, mert Tamási szájából hallottam már azt, hogy nincsenek íratlan szabályok, viszont az ellenkezőjét nem.
Sajnálom, a videót (derby) nem küldhetem el Neked, ugyanis látszódik rajta az adminchat, továbbá számtalan olyan információ, amit egy játékosnak nem szabad látnia. Úgy vélem nem kell attól tartanod, hogy esetlegesen kivételezni fognak velem/velünk, itt ez senkinek sem szokása. Egy Főadmin a látottak alapján igazságot tud tenni, ez pedig jelen helyzetben véleményem szerint, illetve a lehetőségeinkhez mérten éppen elég. A videó (admin meeting) egyáltalán nem mérvadó, ehhez továbbra is tartom magam, ugyanis két évvel ezelőtti állapotot vetít eléd. Azóta igenis sok minden változott mind a szabályzatban, mind máshol.
 

Ferka

Barangoló
Very Important Person
2019. 01. 11.
91
80
V2 karakter
Ferrari P Alfredo
Kérlek küldd el, hogy én hol követtem el stílust!
[2021-03-14 01:49:48] [Output] : Michael Morningstar: (( ne oszd ))
[2021-03-14 01:49:52] [Output] : Michael Morningstar: (( mivel nem beszéltük meg. ))

[2021-03-14 01:50:47] [Output] : Michael Morningstar: (( :ROFLMAO:d ))
[2021-03-14 01:50:57] [Output] : Michael Morningstar: (( nem is létezik a szabály ami miatt jailt osztanál ))

[2021-03-14 01:52:35] [Output] : Michael Morningstar: (( Értem tehát két admin kell egy ügyhöz és az iratlan szabályhoz. ))
[2021-03-14 01:52:46] [Output] : Michael Morningstar: (( Mi volt a szabálysértés? Mit követtünk el? ))
[2021-03-14 01:52:51] [Output] : Michael Morningstar: (( gondolom láttad az esetet ))

[2021-03-14 01:53:24] [Output] : Michael Morningstar: (( Hát de ha ti barátok vagytok akkor persze hogy nem lesz más a nézőpont ))

Ezekben vélek felfedezni nem megfelelő stílust és kifigurázást, ami azt gondolom nem megengedett!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.