Michael M Morningstar -- Smoky

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

//Viktor//

Újonc
2021. 05. 01.
38
80
22
V4 karakter
Jason Marshall
V2 karakter
Michael M Morningstar
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Michael M Morningstar >

Panaszolt fél admin neve:
< Smoky >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Én illetve két barátom mentünk egy kört a városban, gondoltuk odamegyünk RPzni egy kissebb csapathoz akikkel végül összekülömböztünk. A vita nem sokáig tartott, mivel az egyik srác a csapatból előrántott egy fegyvert és elkezdett tüzelni a kocsinkra. Én amint eszméltem elhajtottam,majd hazatértünk ahol megbeszéltük a bosszút. Fegyverekkel elindultunk vissza a déli benzinkút melletti utcába,majd leakartunk szállni több helyen is, ahol egy biciklis, Stringer Balage elkezdett követni minket, majd meglátott ahogyan leszálltunk fegyverekkel. 2 utcányi követés után odabiciklizett a mi célpontjainkhoz akik régebben ránk lőttek ,majd láthatóan s. Ezután szóba elegyedett velük és infókat szolgáltathatott rólunk és a bandához tartozhatott,én úgy döntöttem lelövöm őt,ezzel példát statuálva az ottaniaknak, hogy ránk többet ne lőjenek és picit rájuk ijesszünk ezzel. Az Adminügy első felében nekünk adott igazat Smoky, majd változott a véleménye, mivel azelőtt , hogy mi odaértünk kihirdették az ottaniak, hogy kocsmabuli veszi kezdetét és így nem lőhettem volna , mivel akármelyik civil ott lehetett. Na most... Egy részt itt a log, ami szerint mi már odaértünk és a tetőn voltunk a fegyvert a kezünkbe vettük, majd rá 5 másodpercre lett hirdetve először , hogy a kocsma nyitva tart. [2021-05-24 21:24:00] [Output] : Michael M Morningstar elővett egy fegyvert. (Mesterlövész (#KRASNAYA#)) [2021-05-24 21:24:01] [Output] : Louis Morningstar elővett egy fegyvert. (Mesterlövész) [2021-05-24 21:24:03] [Output] : *** Amaya Yahasi elővett egy fegyvert. (AK-47) [2021-05-24 21:24:05] [Output] : HIRDETÉS: Déli benzinkut utcájában kocsmánk nyitva tart!. ((Zacarias Pilego)) Már alapból annak sincs semmi köze, ahhoz hogy lőhettem-e ebben az esetben vagy nem hogy hirdetnek, mivel nekem a kezemben volt már a fegyver, és nem láthattam a hirdetéseket ,mivel telefonnak a kezemben kell lennie, hogy láthassam őket. Teljesen egyoldalú volt az ítélet ,mivel tőlünk semmiféle logot nem kért, hogy mi mikor történt, egy szóra elhitte és szentként kezelte azt amit a velünk szemben lévők állítottak, pedig nem voltak igazak. >

Bizonyítékok:
< Többünknek is van napilog, kérésre bíráló adminnak elküldöm. >

Megjegyzés:
< Sokat tett hozzá, hogy így döntött Smoky, hogy Stringer Balage behazudta, hogy ő a hirdetés miatt ,ment oda, pedig ez lehetetlen, mivel 5 másodperc telt el az ő halála és aközött , hogy hirdettek volna. 5 másodperc alatt nem lehet meglátni a hirdetést ,feleszmélni és oda is menni biciklivel.... [2021-05-24 21:39:20] [Output] : Stringer Balage: (( A srácok hirdetik a kocsmájukat. )) [2021-05-24 21:39:34] [Output] : Stringer Balage: (( Én ezt látom, mondom eljövök ide. )) [2021-05-24 21:39:51] [Output] : Stringer Balage: (( Út közben láttam, hogy össze-vissza repülgetnek a helivel )) [2021-05-24 21:40:00] [Output] : Stringer Balage: (( még jó, hogy megnézem mit csinálnak )) Balage nem is láthatta a hírdetést ekkor,mivel ekkor még ki sem lett hírdetve ,de mégis ezzel nyerte meg az egész Adminügyet. >
 
Utoljára szerkesztve:

Smoky.

👻
FőAdmin
v2
2019. 12. 05.
276
457
V4 karakter
Matteo Capella
LV karakter
Dolivo Marlowe
V2 karakter
Dolivo Marlowe
Sziasztok!

-Nem feltétlenül az döntött, hogy buli volt-e ott de az is hozzá tett mivel ha többen mennek oda akkor megint csak egy civilt lősz le indokolatlanul. Nem gondolom hogy egy bandával való össze tűzés után amikor rád lőttek még vissza kéne menni megölnöd valamelyiket, plusz "úgy döntöttem lelövöm őt,ezzel példát statuálva az ottaniaknak, hogy ránk többet ne lőjenek és picit rájuk ijesszünk ezzel." nem tudhatták volna hogy te lőtted le őket, hacsak IC nem ismernek és nem volt több előzménye a dolognak így ez nem nyomós indok arra hogy te megölj valakit egy kocsma előtt.

-Másik dolog. Nem sok idő telt el a között hogy hirdették volna a kocsmát és megölted Balage-t de kB fél perc eltelt nem 5 másodperc ahogy mondtad. Ennyi idő alatt szerintem ha ott volt a közelbe észre vehette a hirdetést és oda tudott menni.

-Abban tényleg hibáztam hogy külön nem kértem tőled logot, csak képre és videóra kérdeztem rá.


Várom a bírálatot!
 
  • Tetszik
Reactions: jimmy121

//Viktor//

Újonc
2021. 05. 01.
38
80
22
V4 karakter
Jason Marshall
V2 karakter
Michael M Morningstar
"Nem feltétlenül az döntött, hogy buli volt-e ott de az is hozzá tett mivel ha többen mennek oda akkor megint csak egy civilt lősz le indokolatlanul."
Nem is bulit hírdettek, nem buli volt ott,annyi lett hírdetve ,hogy nyitva tartanak. Ez még mindig semmilyen mértékben nem kellene,hogy az én RP-met befolyásolja, mivel én IC nem láthattam ,hogy hírdetnek. A logokból is kiderül,hogy már a fegyver a kezemben volt mikor hírdették a kocsmát. Elmondtam neked OOC is , hogy egyáltalán nem is láttuk , hogy ott kocsma van, nem arra fókuszáltunk. IC mi azt sem tudhattuk ,hogy ki van velük vagy ki nem, és ebben az esetben egy civil itta meg a levét ennek, de ez még mindig IC ügy, mivel IRL is megtörténik ,hogy egy bandaháborúban akár több civil is meghal akinek semmi köze az egészhez. De az is rátett egy lapáttal, hogy akit megöltem annak még köze is volt ehhez az ügyhöz ,mivel lekövetett minket végig amikor a heliben voltunk, és mikor leszálltunk láthatta a fegyvereket nálunk, esetleg személyleírást is adhatott vagy akár infókat közölhetett a bandának, mivel velük elkezdett beszélgetni és csak ezek után lett lelőve. Szerintem ez elég indok kell legyen rá.

"Nem gondolom hogy egy bandával való össze tűzés után amikor rád lőttek még vissza kéne menni megölnöd valamelyiket"
Minden ember más, te picit visszafogottabb vagy , mi pedig nem. Illetve amit te gondolsz annak nem kell megfelelnie az IC karakteremnek, ez a lényege a szervernek is , hogy különféle RP-ket toljunk, mivel minden ember más és más, nem gondolkodhatunk ugyanúgy. Ha ránk lőnek akkor vissza fogok lőni, erre van a fegyverem. Illetve megölhettük volna az egész bandát 2 sniperrel + 1 AK-val, viszont az nem lett volna valami RP-s ezt átgondolva inkább 1 ember halt meg a példa statuálás és az RP kedvéért. Ez a rivalizálás akár mehetett volna valami hosszabb RP-be ,de félbe lett szakítva egy Adminüggyel.

"nem tudhatták volna hogy te lőtted le őket, hacsak IC nem ismernek és nem volt több előzménye a dolognak így ez nem nyomós indok arra hogy te megölj valakit egy kocsma előtt."
Azt honnan tudod, hogy esetleg nem mentünk volna oda miután lelőttünk egy embert? Ha ment volna tovább az RP akkor lett volna számos alkalmunk és esélyünk arra ,hogy megmondjuk , hogy kik vagyunk és miért csináltuk ezt. Ebből kikerekedhetett volna egy jó RP- szituáció...

"-Másik dolog. Nem sok idő telt el a között hogy hirdették volna a kocsmát és megölted Balage-t de kB fél perc eltelt nem 5 másodperc ahogy mondtad. Ennyi idő alatt szerintem ha ott volt a közelbe észre vehette a hirdetést és oda tudott menni."
Ezzel az a gond, hogy Balage azt hazudta neked OOC , hogy ő a kocsmába tartott mivel meglátta a hirdetést, majd akkor látott meg minket a helivel,de ez lehetetlen, mivel ekkor még nem volt kihírdetve az a hirdetés.

"-Abban tényleg hibáztam hogy külön nem kértem tőled logot, csak képre és videóra kérdeztem rá."
Szerintem máshogy is alakulhatott volna ez a bírálat a részedről, ha mindkét fél logjait megnézed...
 
  • Imádom
Reactions: Csgerii

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
bandaháborúban
*Banda - civil maffia háború

Alapvetően fontosnak tartom, hogy én is hozzászóljak ehhez, viszont a haverod által nyitott újra bíráltatni kívánt PK-ban leírtam az ehhez kapcsolódó véleményemet.

Louis Morningstar--->Stringer Balage | SeeMTA Fórum (see-game.com)

-Nem gondolod, hogy fair-ebb lett volna, ha a város azon lakóit is lelövöd, akik a környéken voltak akkor, mert látták a mutatványotokat? Elvégre Ők is bármikor odamehettek volna a Banda tagokhoz, leinfózni, hogy egy speciális vezetőképességekkel rendelkező ember jobbra-balra rángatja, néha leszáll, majd felkapja a helikoptert? :geek:
 
  • Tetszik
Reactions: Carter

//Viktor//

Újonc
2021. 05. 01.
38
80
22
V4 karakter
Jason Marshall
V2 karakter
Michael M Morningstar
-Nem gondolod, hogy fair-ebb lett volna, ha a város azon lakóit is lelövöd, akik a környéken voltak akkor, mert látták a mutatványotokat? Elvégre Ők is bármikor odamehettek volna a Banda tagokhoz, leinfózni, hogy egy speciális vezetőképességekkel rendelkező ember jobbra-balra rángatja, néha leszáll, majd felkapja a helikoptert? :geek:
Itt Bevallottad, hogy követted a helikoptert és láttad ,ahogyan leszállunk vele. Bevallottad azt is , hogy ezek után te odamentél beszélgetni ahhoz a bandához akikkel mi összetűzésbe keveredtünk.Nekünk te túl nagy kockázat voltál, mivel lehettél volna bandatag is, ugye IC mi nem tudhatjuk ki tartozik a bandába és ki nem... Mint mondtam 1 ember lett lelőve az RP kedvéért és mivel IC nem tudhattuk , hogy bandás vagy-e vagy sem így mi bandásnak gondoltunk téged, mivel velük voltál akkor és abban az utcában bicikliztél fel-alá. Ic mi annyit tudtunk, hogy kinyírtunk egyet közülük és ezzel mi példát statuáltunk.
De válaszolva a kérdésedre, egy ember aki tisztában van azzal, hogy milyen RP szituációban hogyan kell viselkednie, az tudja, hogy 3 állig felfegyverzett ember egy helikopterrel köröz egy adott helyen, majd leszáll, azt nem lehet követni. Azért nem lehet követni , mivel IRL ha látnál ilyet összefosnád magadat, de persze a bicikli gondolom olyan fedezéket nyújtott neked , hogy te meg merted ezt is csinálni.És hozzátenném ,hogy nem a vezetési képességeimmel voltak a gondok, hogy többször leszálltam, hanem mivel te mindenhová követtél, ezért 3 szor szálltam le a helikopterrel,de ekkor még nem lőttünk ki téged, pedig simán megtehettük volna már akkor is. Arról nem is beszélve, hogy te OOC chatben az Adminügy közben Adminnak hazudtál is,amire Louis nyitott is PK-t, várjuk annak is a bírálatát. :giggle:
 

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
Sziasztok! Panaszt én fogom bírálni az átolvasás után.
 
  • Tetszik
Reactions: Balage.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.