Michael Lianne [ELUTASÍTVA]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nasziii

Újonc
Támogató
2021. 06. 11.
28
17
V4 karakter
Michael Lianne [banned]
LV karakter
Isaiah Reyes
uvC1e9t.png



UNITED STATES DEPARTMENT OF JUSTICE
FEDERAL BUREAU OF INVESTIGATION
HUMAN RESOURCES BRANCH
Training Division



FELVÉTELI FORMANYOMTATVÁNY
STD. 678 típus, 1. oldal



I. SZEKCIÓ - JELENTKEZŐ SZEMÉLYAZONOSSÁGI ADATAI
I./1 KERESZTNÉV: MichaelI./2 VEZETÉKNÉV: Lianne
I./3 SZÜLETÉSI DÁTUM:17/03/1999I./4 SZÜLETÉSI HELY: Las Venturas, Nevada, United States

I./5 SZEMÉLYAZONOSSÁGI IGAZOLVÁNY SZÁMA: 11694199
I./6 SZEMÉLYAZONOSSÁGI IGAZOLVÁNY LEJÁRATI DÁTUMA: 30/04/2022
I./7 NEM: [X] FÉRFI / [-] NŐ
I./8 BEJELENTETT ÁLLANDÓ LAKCÍM: Blueberry, 6243, St.James Street Motel
I./9 LEVELEZÉSI CÍM: Blueberry, 6243, St.James Street Motel
I./10 E-MAIL CÍM: nagyonjonovagy@gmail.com
I./11 TELEFONOS ELÉRHETŐSÉGEK: N/A
I./12 ÁLLAMPOLGÁRSÁG: [X] az Egyesült Államok állampolgára vagyok; [-] honosított állampolgár vagyok; [-] legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, már kérelmeztem állampolgárságot; [-] egyik sem a felsoroltak közül.


VÁLASZOLJON AZ ALÁBBI KÉRDÉSEKRE:
I./13 Jelenleg munkáltatója San Andreas államának bármely ügynöksége? [-] IGEN / [X] NEM
Amennyiben a válasz "IGEN", úgy kérjük, részletezzen:
HIVATAL: N/AOSZTÁLY: N/A

I./14 Dolgozott valaha kormányzati szervezetnél, egyesületnél vagy ügynökségnél? [-] IGEN / [X] NEM
Amennyiben a válasz "IGEN", úgy kérjük, részletezze:

I./15 Volt valaha dicstelen menesztés, elbocsátás, eltávolítás vagy munkaszerződés megszüntetésének alanya bármilyen beosztásból magatartási vagy teljesítményi okokból kifolyólag? [-] IGEN / [X] NEM
Amennyiben a válasz "IGEN", úgy a részleteket a "Magyarázatok" résznél ismertesse.

MAGYARÁZATOK






II. SZEKCIÓ - HIVATALOS NYILATKOZAT
A jelentkezői lap benyújtását követően kijelentem és tanúsítom, hogy az általam megválaszolt kérdésekre az adatok mind igazak és valósak, és legjobb tudásom szerint töltöttem ki e nyomtatványt. Továbbá tudomásul veszem és elismerem, hogy hamis, összeférhetetlen vagy hibás információk felmerülése esetén diszkvalifikáció és kizárás alanyává válik a jelentkezésem a felmérési procedúrában. Tudomásul veszem és elismerem, hogy a formanyomtatványt adminisztráló hivatal felső vezetőségének teljesen jogában áll a jelöltségemet megszüntetni.
Konzisztenciában San Andreas állam büntető törvénykönyvének (P.C.) 2(08) bekezdésével és a U.S. szövetségi törvénykönyv 18. jogcím, I. rész, 47. fejezetével, csalás hamisítással bűntettként kategorizálandó.
Én, Michael Lianne, tudomásul veszem és elismerem a leírtakat, valamint tanúsítom, hogy az általam megadott adatok valósak és igazak.
Aláírás,
Michael Lianne
Dátum: 01/04/2022​



FELVÉTELI FORMANYOMTATVÁNY
STD. 678 típus, 2. oldal




III. SZEKCIÓ - TANULMÁNYOK & VÉGZETTSÉGEK

III./1 Jelölje meg a legmagasabb elért tudományos fokozatát:
[-] GED végzettség vagy azzal ekvivalens
[-] Érettségi diploma egy amerikai tanintézménytől
[-] Kétéves főiskolai diploma egy akkreditált tanintézménytől
[X] Alapképzés egy akkreditált főiskolai vagy egyetemi tanintézménytől
[-] Szakmai képesítés egy akkreditált főiskolai vagy egyetemi tanintézménytől
[-] Mesterképzés egy akkreditált főiskolai vagy egyetemi tanintézménytől
[-] Doktorátus egy akkreditált egyetemi tanintézménytől

FŐISKOLA VAGY EGYETEM
NEVE & CÍME,
POSTAFIÓKJA​
TANFOLYAM TÁRGYA​
ELVÉGZETT SZEMESZTEREK
SZÁMA​
KAPOTT DIPLOMA, TUDOMÁNYOS FOKOZAT VAGY TANÚSÍTVÁNY​
TANULMÁNYOK TERMINUSÁNAK IDŐSZAKA​
#1) University Of Las Venturas, 89221 Majestic Road, Las Venturas, SA 89016, United States

/TD]

[TD]Law enforcement and international relations[
6Bachelor's degree24/11/2015 - 18/06/2020
#2) N/A

N/AN/AN/AN/A - N/A
#3) N/A

N/AN/AN/AN/A - N/A

III./2 Indult valaha Ön ellen fegyelmi eljárás a felsorolt terminusok bármelyike alatt? [-] IGEN / [X] NEM
Amennyiben a válasz "IGEN", úgy a részleteket a "Magyarázatok" résznél ismertesse.


IV. SZEKCIÓ - ELŐÉLET
IV./1. Indult már Ön ellen valaha büntetőeljárás San Andreas államában vagy más államban? [-] IGEN / [X] NEM
Amennyiben a válasz "IGEN", úgy a részleteket a "Magyarázatok" résznél ismertesse.
IV./2. Volt már valaha beidézve bírósági tárgyalásra? [-] IGEN / [X] NEM
Amennyiben a válasz "IGEN", úgy a részleteket a "Magyarázatok" résznél ismertesse.
IV./3. Volt már valaha hivatalosan letartóztatva, rabosítva vagy vádolva? [-] IGEN / [X] NEM
Amennyiben a válasz "IGEN", úgy a részleteket a "Magyarázatok" résznél ismertesse.


V. SZEKCIÓ - ENGEDÉLYEK
ENGEDÉLY / TANÚSÍTVÁNY MEGNEVEZÉSE ÉS SZÁMA​
KIÁLLÍTÁSI DÁTUM​
LEJÁRATI DÁTUM​
#1) Vezetői engedély / 1169475812/04/201730/04/2022
#2) N/AN/AN/A
#3) N/AN/AN/A


VI. SZEKCIÓ - FOGLALKOZTATÁSI ELŐZMÉNYEK, MUNKATAPASZTALATOK
VÁLLALKOZÁS VAGY ÜGYNÖKSÉG NEVE: N/A
MUNKÁLTATVA TÓL/TŐL - IG: N/A
BETÖLTÖTT POZÍCIÓ: N/A
KAPOTT FIZETÉS: N/A
VÁLLALKOZÁS VAGY ÜGYNÖKSÉG BEJELENTETT CÍME: N/A
FELADATKÖRÖK ÉS MUNKAVÉGZÉS LEÍRÁSA: N/A



TÁVOZÁS OKA: N/A

VÁLLALKOZÁS VAGY ÜGYNÖKSÉG NEVE: N/A
MUNKÁLTATVA TÓL/TŐL - IG: N/A
BETÖLTÖTT POZÍCIÓ: N/A
KAPOTT FIZETÉS: N/A
VÁLLALKOZÁS VAGY ÜGYNÖKSÉG BEJELENTETT CÍME: N/A
FELADATKÖRÖK ÉS MUNKAVÉGZÉS LEÍRÁSA: N/A



TÁVOZÁS OKA: N/A


(( VII. SZEKCIÓ - OUT OF CHARACTER ))
VII./1. Név: Naszvadi Levente
VII./2. Életkor: 17
VII./3. Írj egy általános áttekintést magadról (min. 80-100 szó): Leventének hívnak jelenleg könyvelői szakmát tanulok igazából hobbiból kezdtem el MTA-zni de aztán ahogy ráismertem a SEEMTA-ra úgy beleszerettem az egészbe. Szabadidőmben már szinte csak ezzel játszom és úgy érzem egész jól tudok RP-zni. Versenyszintűen birkóztam illetve fociztam de már sajnos azok a csapatok amikben játszottam megszűntek. Én tipikusan az az ember vagyok aki a csapat hangulat teremtője mivel mindennel illetve mindenből tudok viccet csinálni ha szükséges, de viszont hátrány sajnos az is ha felhúznak bármivel (Habár elég magas a tűrőhatárom) akkor egy-két káromkodás kicsúszik a számon de ettől eltekintve remekül dolgozom egymagam de a csapatmunkát se vetem meg hisz hamar beilleszkedek és megtalálom a magam feladatát.
VII./4. Foglalatoskodtál valaha rendvédelmi szervezetekben más szervereken? Végeztél valaha feladatot a szövetségi bűnüldözés profilján?
Ha igen, részletezd: Sajnos eddig nem nagyon volt alkalmam de viszont elég gyorsan betudok tanulni bármit ha megmutatják
VII./5. Voltál már valaha büntetve a SeeMTA szerverének bármely platformján (TeamSpeak-en, szerveren, fórumon) moderátorok/adminisztrátorok által? Csatolj egy képet a karaktered adminisztratív tevékenységi naplójáról! Igen voltam/vagyok. ( Kép: https://imgur.com/a/ZP0jhzD )
 

Renato

Klaviatúra gyilkos
2019. 02. 15.
747
3 865
19
V4 karakter
jose espiga
LV karakter
alfredo venegas
OUFUIdP.png

UNITED STATES DEPARTMENT OF JUSTICE
FEDERAL BUREAU OF INVESTIGATION

HUMAN RESOURCES BRANCH
Training Division​


V Á L A S Z
a(z) 017-07-22 beérkező felvételi kérvényre​
DÁTUM: 04/02/2022​
CÍMZETT: Michael Lianne
Blueberry, 6243, St.James Street Motel, San Andreas, 89108


Tisztelt Mr Lianne!
Értesítjük, hogy a(z) 017-07-22 iktatószámmal ellátott felvételi kérvényét az ügynökségünk feldolgozta, és háttérellenőrzéseit véglegesítette. Ezúton tájékoztatjuk, hogy a következő felmerült hibák miatt jelentkezését elutasítjuk:
  • Nem határidőn belül beadott formanyomtatvány.

Üdvözlettel,
GWNtz1F.png

WILLIAM FRIEDLAND, Senior Special Agent
Training Division, Human Resources Branch
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.