Michael Griffitsh jelentkezése a Fix&Drive köreibe.[Elfogadva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Márton995

Újonc
2019. 07. 01.
5
0
V4 karakter
Michael Griffiths
LV karakter
Cromwell Macleod
V2 karakter
Michael Griffiths

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Mártonnak, 16 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 2019.06.28-án regisztráltam, sok kihagyással tudtam szerezni 1046 percet. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ Voltam már 1db admin jailbe. https://imgur.com/mYhDT7o ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Igen tudnám teljesíteni, akár ha nincs sok házi/munka akkor 5+ órát is teljesítem.~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ Sziasztok, Marcinak hívnak 16 éves vagyok. Szabadidőmben szeretek haverokkal focizni esetlegesen Fifázni LANon. Számítógépes játékokkal is sokat foglalkozok főleg az MTAval. Sok szervert körbe jártam már ahol leaderi/adminisztrátori jogokat is sikerült elérnem. Van egy testvérem és egy kutyám. Budapesten élek inkább a kertvárosi részén. Jelenleg 10. osztályba járok Szoftverfejlesztői szakon. Érdekel még többek között az Amerikai football, de azt inkább TVn keresztül nézem. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Michael Griffitsh ~


Születési helye, ideje:

~ 1995.08.14 San Fierro ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Egyetem ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Mindig is érdekeltek a járművekkel kapcsolatos dolgok, főleg a szerelésük. Próbát szeretnék magamon tenni.~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ Név: Michael Griffitsh, Születési idő, hely: 1995.08.14 San Fierro, Iskolai Tanulmányok: Általános Iskolát, Szakiskolát Los Santosban Kollégium segítségével, Egyetemet pedig San Fierroban végeztem el. Angol vizsgákon sikeresen elértem a középfokot.
Michael Griffitshnek hívnak. 1995.08.14-én születtem meg San Fierroban. Életem ezen részéig autókkal foglalkoztam Nagypapámmal és Édesapukámmal, de részben saját magam boldogultam vele. Sajnos mindketten elhunytak egy vonatbalesetben 14 éves koromban. Édesanyámmal maradtam ki tudott kis pénzt szerezni a mezőgazdaságból, de nehezen éltünk meg. Elvégeztem az iskolákat mai napra és sikeres szerelővé szeretnék válni. ~

Aláírás:

Michael Griffitsh

 

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Örömmel értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja ELÉRTE az elvárt kritériumokat.
Köszönjük jelentkezését és idejét amit beleölt a jelentkezési lap megírásába!
Várjuk sok szeretettel a meghallgatáson ami a műhelyben lesz megtartva!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -
Meghallgatás TeamSpeak3-on a holnapi nap folyamán (2020.11.20.) 18:30-kor lesz.
Amennyiben nem felel meg az időpont privátban keressen fel egy vezetőségi tagot! - ))

XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.