Michael Dokovich jelentkezése a Redline Auto Service-hez

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 03. 24.
57
40
LV karakter
Lora Fields
g6ihL4y.png


Teljes neve:
<Michael Dokovich>

Születési helye, ideje:
<Fort Carson Medical Center, 1989.03.11 >

Édesanyja lánykori neve:
< Raley Tella >

Jelenlegi lakcíme:
< San Peeso Street, Los Santos >

Hány éve él a városban?:
< 5 éve >

Miért szeretne nálunk dolgozni?:
< Amióta az eszem tudom mindig is volt egy kapcsolodásom a kocsik iránt, már kiskoromban elkezdődött az érdeklődés ami által egyre jobban belemélyültem a dologba, elkezdtem könyveket olvasni a kocsikról, embereket kérdeztem meg, mindig mikor apámmal vittük a kocsit szereltetni a szerelőket kérdeztem meg mit hogy csinálnak, és a kedvességüknek hála sok jó tanácsokat kaptam ami által sok tapasztalatot szereztem. Mikor már kicsit idősebb lettem barátok kezdtek el felkeresni hogy segitsek a kocsijuk megjavitásában. >

Miért érzi magát alkalmasnak erre az állásra?:
< Ebben az állásban főként a csapatmunka dominál, jó vagyok a csapatmunkában, főleg mert mindig ezt részesitem előnyben, ugyanis a csapat munka ha nincs, minden felborul. Határozott és fegyelmezett ember vagyok, amit kiszabnak rám munkát azt el is végzem. >

Dolgozott-e már valaha szerelőként?:
< Még nem >

Előző munkahelye(i):
< Buszsofőr és postás voltam. >

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?:
< Igen, rendelkezem >

A jelentkező nyilatkozata:

Kijelentem, hogy a jelentkezési lapon szereplő adataim hitelesek, továbbá elfogadom a
szervezet szerződési feltételének minden pontját.

Jelentkező Aláírása:

< Michael Dokovich >







dmbg9Hw.png


Játszott perceid:
< Jelen pillanatban 8552 perc >

Eddigi frakcióid:
< Még nem voltam frakcióban >

Jelenlegi frakciód:
< Nincs jelenlegi frakcióm >

Mióta RP-zel?:
< 4 éve >

Miért szeretnél szerelő lenni nálunk?:
< Szeretem a jó RP-ket, a társaságot, új embereket megismerni. >

Miért pont téged válasszunk?:
< Barátságos és segítőkész vagyok, gyorsan tudok tanulni, hamar betudok illeszkedni a közösségbe. >

Hányszor voltál jailben? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/YX6bzz1 >

Voltál már banolva a szerverről? (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/PpfixOQ >

Eddig történt névváltásaidról csatolj képet: (UCP-ről képet mellékelj, kephost.com VAGY imgur.com!)
< https://imgur.com/GweYdNq >

Voltál-e már szerelő?:
< Még nem voltam. >

Mennyi idős vagy?:
< 17 >

Mióta játszol a Las Venturas szerverén?:
< 6 Hónap >

Használsz-e TS3-at?:
< Igen, használok >

Használsz Facebook fiókot?:
< Igen, használok >

Naponta mennyi időt tudsz a frakcióval foglalkozni?:
< 4-6 órát >

Délelőtt vagy délután lennél inkább aktív?:
< Inkább délután lennék aktiv >

Tagfelvételi tájékoztatóban szereplő lehetőségek közül, melyiket tudod teljesíteni?:
< Hétköznap és hétvégén a 24 óra szolgálatot >

Pár mondat magadról ( 5-6 mondat ):
< Tamásnak hívnak, Esztergomba járok iskolába azon belül is szakgimnáziumban és turisztikát tanulok. Szabadidőmben általában számítógépen szoktam játszani. Szeretek sportolni is mellette, ha van időm akkor focizni szoktam hétvégente, régebben sport szerűen űztem most már csak hobbi szinten, 10 éves koromban kezdtem el a labda rúgást, majd 14 évesen abbahagytam, hétköznap pedig edzeni szoktam. Sűrűn találkozok a barátaimmal, néha tartunk egy-egy összejövetelt ha mindenki ráér. >
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Trevor és Chester

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 290
1 358
LV karakter
Leon Seanetti
Jail-jeid nem túl frissek. Reméljük nem is akarsz újabbakat beszerezni :) Sok sikert, hajrá! Támogatom.
 

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
604
198
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
Gratulálunk, a lapod elnyerte a vezetőség tetszését, ezért továbbjutottál a TS meghallgatásra. Időpontja: 2019.04.01. 17:30 - Redline Váró.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Amennyiben tagfelvételkor a lapod elfogadásra kerül, és az ott megadott időpontban nem tudsz megjelenni a TS meghallgatáson, sajnos új időpontot nem áll szándékunkban adni, így nem kerülhetsz be a frakcióba. Legközelebb, újra kell próbáld a felvételt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.