Michael D Wlliams jelentkezése az SCCS-be

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

TheMaxel

Újonc
2019. 02. 11.
53
47
V4 karakter
Orlando Bosco
LV karakter
Niklas Armbruster
V2 karakter
Kevin Pearson
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Michael D Williams, a nevem~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ kb olyan 2 hónapja játszom vele és jelenleg 11924 percel rendelkezem a játékban~

Hányas szintű vagy?
~ 16es szintű vagyok jelenleg~

Hány éves vagy?
~ 13 éves vagyok ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ igen voltam, hells angels nevü illegális bandában voltam kb olyan 3 napot de aztán sajnos kirugásban részesültem, ugyan is volt amikor késtem a megbeszélésekröl, és talán 2 szőr flegma is voltam a feleteseímmel de nem az én világom volt az a banda.~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ több ókbolt is, szerintem mindenki tudja hogy nagyon sokat lehet keresni és hallottam innen-onnan hogy a közösség is nagyon jó, ki szeretném probálni, és ugy újj embereket szeretnék megismertni a frakción belül.~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ TS3-am van, de viszont viszont nincs mikrofonom de valaoszinüleg pár napon belül be szerzek egyet.~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ régebben kb 5-6 órát fent voltam napközben,de ez mostnara 4-5 órára csökkent, eléggé változo hogy mikor tudok fent lenni és mennyi időt de általában szabad idömben mindig a szerveren vagyok fent illetve színte minden hétvégen egész nap fent tudok lenni a szerveren. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ még soha nem voltam bannolva
~


Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ igen sajnos már sokszor össze szedtem egy-kettöt de probálok ezen javitani vannak amik nem voltak jogosak de nem volt bizonyitékom, vannak amik jogosak de nem szeretnék hazudni inkább fel válalom öket https://imgur.com/a/1BGvTxY
~


Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Nagy Bálint a nevem, 13 éves vagyok. hobbybol szeretek kosarazni, biciklizni stb. általában soha nem hagyok félbe munkát vagy akár milyen ilyesmi dolgot. A "céljaimat" probálom elérni élek a lehetöségekkel kb ezért is irom most ezt a lapot. Eléggé közel áll hozzám ez a frakció IRL is szeretem az autókat és amugy a müszaki dolgok is érdekelnek autókkal kapcsolatosan. Én ugy érzem megfelelö ember lennék az autók javitásához. Szeretném meg ismerni a közösséget, a Leadereket stb. ugy tervezem hogyha felvesznek hogy mindimum addig maradok amig kapok saját vontatot de valószinüleg több ídejig fogok maradni. Köszönöm ha elolvastad ezt a lapot!~

koji válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Több jailed van mint ahányas szintű vagy, valamint ez az "eléggé változó hogy mikor tudok fent lenni, és mennyi időt" nálad ez mit takar? Lesz olyan nap amikor nem fogsz feljönni a szerverre?
 
  • Tetszik
Reactions: jaki

TheMaxel

Újonc
2019. 02. 11.
53
47
V4 karakter
Orlando Bosco
LV karakter
Niklas Armbruster
V2 karakter
Kevin Pearson
anniyt takar hogy kb minden nap fent vagyok de nem tudok ugy fent lenni csak néha hogy akkor most leülök és pl: játszok 5 órát hanem ugyy tudok néha hogy pl: játszok 2 órát aztán 1 óra mulva megint valamenniyt stb de azéárt probálok sokat fent lenni a szerveren amugy igen sajnos sok jailem van de már nem tudok rajta váltosztatni Köszönöm a válaszódat!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.