Michael D Adams/Zoli Moderátornak való jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 07. 11.
4
0
LV karakter
Michael D Adams

x3zePcK.png


IG neved:
- Michael D Adams -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- Lassan 2 éve használom a TeamSpeak-et -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem voltam Semelyik TS szerverről bannolva soha -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Nem, nem voltam még sajna. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Elég sok időt szoktam tőlteni Ts szerveren(6-7 óra), általában mivel nincs dolgom így AFK szobában töltöm a jelentős részét, és részben ezért szeretnék moderátor lenni. De persze én is emberből vagyok, nekem is bármi közbe jöhet viszont ezt szoktam jelezni. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Akár az egészet is. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Terhelhető és aktív vagyok, szeretnék egy jó csapat tagja lenni, és alapjáraton szeretem a moderátori dolgok végzését. Persze ezekben van is tapasztalatom. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Mint ahogy fent említettem, szeretem a moderátori dolgokat végezni, emellet TS szerveren elég sokat vagyok így szeretném hasznossá tenni magam. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Kérdésekre választ adni, kezdő játékosoknak segíteni(pl: adminnak szólni hogy keresi, eligazítani a TS szerveren...), tapasztalatomat továbbítani. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Az aktivitásommal, egy szinten értek a TeamSpeak cliens-hez is, Jó kommunikációs készséggel rendelkezem. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Van, Totyi. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Első sorban szeretnék bekerülni a team-be. Nincs igazán célom, hogy meddig szeretnék elmenni, a rang nekem nem fontos örülök ha elérek egy moderátor 1-2-t. Nekem az számít, hogy egy jó közösség tagja legyek és úgy ismerjenek engem, hogy rám bármikor lehet számítani. És persze csinálom amíg időm tarja. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Terhelhető és Aktív -
- Segítőkész és Szorgalmas -
- Jó beszéd készség és Megértő vagyok -

Negatív:
- Haragtaró vagyok -
- Néha türelmetlen -
- Néha csúnya szavakkal fejezem ki magam(de ez kevésszer fordul elő) -

Mennyi idős vagy?:

- 15 -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Kőrizs Zoltánnak, barátaim csak Zoli/Michael-nak/nek hívnak. Sok időt töltök a gép előtt, ez azt jelenti hogy elég aktív vagyok(ez olyan 7-8 órákat is jelenthet. Mai nap csak reggel 10 órától este 10-ig fent voltam).Sok időt töltöttem eddig MTA szervereken(2-3 év), amióta MTA-zom azóta napi szinten jártam fel TS-re is. Hobbim nincs igazából, maximum elmegyek néha barátaimhoz vagy közösen elmegyünk valahova kajálni, beszélgetni. Féléve hagytam abba a focit, az előtt fociztam 2 évet. Köszönöm hogy végig olvastad ezt a lapot, ha bármi hibát találsz benne, azt kérlek a hozzászólás szekcióban jelezzétek és megprobálok rajta javítani. -
 
Utoljára szerkesztve:

Timo

🦊❤️🐇 - 04.13 💞
2019. 01. 10.
529
246
24
Magyarország
V4 karakter
Thomas Timoshenko
LV karakter
Thomas Timoshenko
Hali nem lett rossz lap bár látom hogy a 3 pozitív tulajdonság nálad is több lett. A türelmetlenségen nem árt javítani mert van hogy sok türelem kell egy egy felhasználóhoz. Egy próbát megér.
 

bencx.

Az év moderátora 2023 V4
2019. 01. 17.
1 143
6 504
20
Pécs
www.twitch.tv
V4 karakter
lina.g.escobar🔨
LV karakter
lina.sparaco🤠
V2 karakter
lina.gonzalez🔫
Szia,
Csak azt tudom mondani mint Timo. Szerintem is megérdemelsz egy esélyt. Sok sikert kívánok!
 
  • Tetszik
Reactions: Kamu és BenixYT

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2019.07.31. 18:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Egy próbát megér.

EDIT: Nem jelent meg a TS meghallgatáson, ezért elutasítva.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.