Michael Collins Jelentkezése a See City Car Servicbe-be.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lawrence R Bryan

Barangoló
2019. 01. 15.
78
15
V4 karakter
Kayden Bruce
LV karakter
Clarance Gilham
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Michael Collins
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: válaszod
IC SZINT: 36665 perc

KOROD: 21 éves vagyok.
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás):
RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Természetesen.
RENDELKEZEL DISCORD ACCOUNTTAL: Igen.

EDDIGI FRAKCIÓID: Fix&Drive
TÁVOZÁSAID OKA: Távozásom oka IRL családi konfliktusokon kellett tul mennem ,és nem volt időm a frakcióra.
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: -
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 3-4 óra
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 5-6 óra

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Endrének hívnak, Endinek szoktak becézni. Erdélyben élek, azon belűl Hargita megyében. 21 éves vagyok. Szeretek focizni, kosarazni, úszni. Szeretek gép előtt ülni, zenét halgatni.
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Mert mivel voltam már ebben a téren dolgozó frakcióban, és tagja lehettem egy jó közösségnek, itt az ideje ujra egy olyan csapathoz csatlakozni.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Ugy gondolom egy esélyt megér,de persze ezen ti vagytok a döntéshozok. Köszönöm,hogy elolvastátok a lapomat.


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
sccs2.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2023. 01. 29 18:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Tulajdonos
Balage Guerrini​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.